Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Anthem przekroczyło oczekiwania EA i BioWare

4 posty w tym temacie

Pobrałem, pograłem (ale najpierw 5 razy mnie wywaliło z serwerów). Gra może nie jest tragiczna, ale żadnych częsci ciała też nie urywa. Może sięgnę po ten tytuł za ileś tam dodatków i przy solidnie niższej cenie. Chwilowo o moją kasę zdecydowanie lepiej ubiegają się inne premiery lutego i marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi demko przypadło do gustu. Nie dostałem żadnego disconnecta. Oprawa w Uhd na Telewizore 55 cali nie mal wszystko na maxa wbija w fotel. W FullHd jest również ładnie jednak poziom szczegółów w 4k masakruje. Sama rozgrywka jest bardzo fajna. Gra wydaje się stosunkowo duża a levelowanie zajmuje czas. Nie jesteśmy też prowadzeni za rączke więc czasem rzeczywiście trzeba czegoś poszukać. Wrodzy posiadają słabe strony i warto je odkryć. Na normalu nawet potrafią być wredni. Jako że to shooter... Strzelanie sprawia dużo fanu. Efekty towarzyszące wybuchom, użyciu broni czy też umiejętności naprawdę świetne.  Javeliny i ich projekty to obłęd. Iron man wygląda przy nich jak zabawka XD. Wymagający model latania który sprawia dużo fanu po jęgo ogarnięciu. Możliwość kosmetyki pancerzy czy też różne poziomy tych samych broni jak i ich rzadkość jest również całkiem fajna. Jeśli fabuła będzie dobra a end game "porywający" to Destiny 2 ma naprawdę dużego konkurenta. No i + dla Nvidi za dorzucanie tytułu do Rtx :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie spodziewałem sie po tej grze niczego a mimo to i tak jestem rozczarowany: grafika prezentuje się gorzej niż w trailerze pokazywanym na E3, fabuła i bohaterowie absolutnie niczym się nie wyróżniają, dialogi i gra aktorska bardziej irytują niż pozwalają się wczuć w świat gry a sam gameplay wieje nudą i polega na robieniu cały cas tego samego (zabij kilku upośledzonych umysłowo przeciwników a potem zbieraj jakieś świecące bzdety rozsiane po okolicy, i tak w kółko do porzygu) na liniowej do bólu mapie udającej tylko wielką i otwartą, na domiar złego sterowanie w wersji pecetowej jest skopane dokumentnie. Do tego oczywiście nie mogło zabraknąć mikrotransakcji. Najwyraźniej ktoś w Bioware ubzdurał sobie że uda mu sie odnieść sukces tam gdzie poległo Bungie ze swoim Destiny. To ja już raczej polecam Waframe które przynajmniej jest darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować