Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry: New Dawn - Zło razy dwa, czyli zwiastun aktorski z czarnymi charakterami

18 postów w tym temacie

Co za g*wno (z braku innych konstruktywnych określeń)... przy okazji mam nadzieję, że zadowolili feministki (It's Raining Man w tym kontekście przypadkowe co nie?) i inne grupy.

Trailery do oryginalnego Far Cry 5 były o niebo lepsze.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolff01 napisał:

Co za g*wno (z braku innych konstruktywnych określeń)... przy okazji mam nadzieję, że zadowolili feministki (It's Raining Man w tym kontekście przypadkowe co nie?) i inne grupy.

Trailery do oryginalnego Far Cry 5 były o niebo lepsze.

Niech feministki sobie mają takie trailery. Tylko fikcja im pozostaje gdy w rzeczywistości sprawy zwykle mają się zgoła inaczej. 

I fakt, trailery FC5 były sto razy fajniejsze. Przynajmniej jakiś klimat oddawały. Tutaj ja sam nie wiem co zobaczyłem bo z tym całym post-apo to niewiele miał to wspólnego. Wchodzą dwie drobniutkie dziewczyny do baru, jedna zwykłym uderzeniem odrzuca na 3 metry 3 razy większego od siebie gościa. Potem cała sala strzela do tych antagonistek i nikt ani razu w nie nie trafia. Za to one mają nieskończoność kul i aim bota na pełnej ku***e. WTF. Jeszcze jakby to było utrzymane w absurdzie i humorze jak w Blood Dragon, to może, może. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto pisał scenariusz do tego? Moja roczna siostrzenica? Dziecinada, że bardziej sie nie da. Ja sie przywzyczajiłem, ze postacie do serii FC są pisane na podstawie tego co o danym stnaie myśli 5-latek, ale to już przesada. drobne dziewczynki walące pieścią tak, zę koles leci jak w anime i nawalające z pistoletów do ludzi majać przy tym miny, jakby usiłowały postawić klocka przy ostrym zatwardzeniu.

Myslałem, zę różowy motorek w Pre-orderze to jakiś żart twórców, ale widać taki jest poziom cąłosci. Kierownikiem projektu jest chyba faktycnzie dizewczynka lat -11, któa zamarzyła sobie "Tfarde postacie kobiece" wzorując sie na średniej jakosci kreskówkach.

Krytykowałem kiedyś postać Vaasa, bo bardizej niz świra przypominał mojego kolegę-pozera po tym jak niuchął tabaki i twierdizł,z ę ma po niej fazę. ale Vaas w pewnym stopniu był autentyczny. No jeśli uznać, ze sam był śpunem-pozerem to pasuje.

TO?! To można by uznać za wiarygodne tylko jeśli główne antagonistki są upośledoznymi w rozwoju przybyszkami z Kryptona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Face7 napisał:
wolff01 napisał:

Co za g*wno (z braku innych konstruktywnych określeń)... przy okazji mam nadzieję, że zadowolili feministki (It's Raining Man w tym kontekście przypadkowe co nie?) i inne grupy.

Trailery do oryginalnego Far Cry 5 były o niebo lepsze.

Niech feministki sobie mają takie trailery. Tylko fikcja im pozostaje gdy w rzeczywistości sprawy zwykle mają się zgoła inaczej. 

I fakt, trailery FC5 były sto razy fajniejsze. Przynajmniej jakiś klimat oddawały. Tutaj ja sam nie wiem co zobaczyłem bo z tym całym post-apo to niewiele miał to wspólnego. Wchodzą dwie drobniutkie dziewczyny do baru, jedna zwykłym uderzeniem odrzuca na 3 metry 3 razy większego od siebie gościa. Potem cała sala strzela do tych antagonistek i nikt ani razu w nie nie trafia. Za to one mają nieskończoność kul i aim bota na pełnej ku***e. WTF. Jeszcze jakby to było utrzymane w absurdzie i humorze jak w Blood Dragon, to może, może. 

O ile FC5 ma pewne głupizmy w fabule, jak choćby sama idea, ze do aresztowania przywódcysekty uzbrojonej po zęby, któa zająła całe hrabstwo w sstanach wysyłaja 3 policjantów z pistoletami i para kajdanek, albo to, ze facet faktycnzie przewidizał wojnę nuklearną, to ta fabuła ogólnie trzymałą se kupy, a postacie były napisane w porządku. Ten trailer wyglada jak popłuczyny po dawnym nkinie akcji. Na konec gry glóny protagonista powinien wyskoczyć do stratorfery i polecieć w dół z okrzykiem uderzając w te upośledozne rozwojowo parodie anatagonistek Ręką Buddy. https://youtu.be/5_Etw_BwRoY
Tylko przypominam, zę scena, która pogdlinkowąłem pochodzi ze świadomej parodii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ten trailer to jakiś dziwny jest, trochę lewactwem zajeżdża, chociaż ja podobno widzę już wszędzie lewactwo. No cóż takie czasy.

Mnie boli bardziej to że od FC3 mamy równie pochyła, każda następna część jest troszeczkę gorsza od poprzedniej, niedużo gorsza, ale jednak.  A że kilka gier z serii już w tym czasie wyszło, to dostajemy to co dostajemy. W trójkę człowiek naprawdę miał ochotę grać, fabuła tam też nie była zbyt odkrywcza, graficzne spoko, ale też bez szaleństw, a mimo to gra sprawiała frajdę. A w każdej następnej części tej frajdy było coraz to mniej, obawiam się że tutaj może nie być już jej całkowicie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Faktycznie ten trailer to jakiś dziwny jest, trochę lewactwem zajeżdża, chociaż ja podobno widzę już wszędzie lewactwo. No cóż takie czasy.

Mnie boli bardziej to że od FC3 mamy równie pochyła, każda następna część jest troszeczkę gorsza od poprzedniej, niedużo gorsza, ale jednak.  A że kilka gier z serii już w tym czasie wyszło, to dostajemy to co dostajemy. W trójkę człowiek naprawdę miał ochotę grać, fabuła tam też nie była zbyt odkrywcza, graficzne spoko, ale też bez szaleństw, a mimo to gra sprawiała frajdę. A w każdej następnej części tej frajdy było coraz to mniej, obawiam się że tutaj może nie być już jej całkowicie. 

Nie no Blood Dragon był spoko, oczywiście nie należy traktować go jako pełnoprawnej gry ale klimatu miał jak mało która gra od ubi. A FC4 rzeczywiście był nieco gorszy choć miał dość ciekawe pomysły fabularne, które gdyby trochę lepiej rozwinąć to byśmy otrzymali grę, która przynajmniej fabularnie przebiła by poprzedniczkę. W FC5 niestety nie grałem póki co ale no zobaczymy czy nie kupię może na jakiejś przecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie słaby ten filmik. Jedyne co mi się podobało, to przejście kadru z odbicia z rury wydechowej do baru. Smiechłem, gdy drewniany stół wytrzymał ostrzał z vulcana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik nawet jak na świadomą abstrakcję (film klasy C) wyszedł po prostu słabo. Jak poprzednicy napisali tak jakby 5-latka napisała scenariusz, brakło jedynie pocisków z cukierków (a gra ma niby PG18).

Nie wiem w co celują twórcy, ale z post-apo to ma niewiele wspólnego, bo tak sztucznego "swojskiego" baru nie widziałem chyba jeszcze z żadnym filmie.

Filmy z FC5 świetnie budowały klimat, były uzupełnieniem fabuły (no i ta muzyka). "Charyzmatyczność" głównych bohaterek powyższego filmu polega na wpisaniu się w obecne trendy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, to już będzie badziew totalny. Ani z tego żaden RAGE, ani Fallout. Ubi już naprawdę nie ma pomysłu na tego tasiemca. Jest tyle świetnych gier do przejścia, tą część już sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Haha, to już będzie badziew totalny. Ani z tego żaden RAGE, ani Fallout. Ubi już naprawdę nie ma pomysłu na tego tasiemca. Jest tyle świetnych gier do przejścia, tą część już sobie odpuszczę.

Jedno się Ubi udało. Docenilem FC5, bo choc nadal uważam, ze FC3>FC4>>FC5, to FC5 w porówaniu z tym jest majstersztykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobom, które dziwią się poziomem fabuły w niniejszej produkcji, przypomnę, że w ostatniej grze tego studia, tj. Assassins Creed 11: Origins 2, mieliśmy takie oto plot twisty: mamy quest, w którym jakiś upośledzony życiowo chłopak prosi nas o przyniesienie rodowego miecza i tarczy. Jedno uzyskujemy zabijając bandytkę, drugie uprawiając seks z kowalem. Następnie okazuje się, że bandytka (którą zabiliśmy) była jego matką, a kowal (którego wyruch...) był jego ojcem. Na koniec chłopak wpada w szał biegnąc po plaży. Na tym koniec. Piszę akurat o tym queście, bo jako jedyny przez 40 lvli rozgrywki zapadł mi w pamięć, na tle "przynieś notatkę" czy "zabij bandytów" z 3 linijkami dialogów. To są te questy "inspirowane wiedźminem" według ubiszaftu, a no i gra 9,5/10 według *ram.pl, super co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jui8 napisał:

Osobom, które dziwią się poziomem fabuły w niniejszej produkcji, przypomnę, że w ostatniej grze tego studia, tj. Assassins Creed 11: Origins 2, mieliśmy takie oto plot twisty: mamy quest, w którym jakiś upośledzony życiowo chłopak prosi nas o przyniesienie rodowego miecza i tarczy. Jedno uzyskujemy zabijając bandytkę, drugie uprawiając seks z kowalem. Następnie okazuje się, że bandytka (którą zabiliśmy) była jego matką, a kowal (którego wyruch...) był jego ojcem. Na koniec chłopak wpada w szał biegnąc po plaży. Na tym koniec. Piszę akurat o tym queście, bo jako jedyny przez 40 lvli rozgrywki zapadł mi w pamięć, na tle "przynieś notatkę" czy "zabij bandytów" z 3 linijkami dialogów. To są te questy "inspirowane wiedźminem" według ubiszaftu, a no i gra 9,5/10 według *ram.pl, super co nie?

Przecież nie od dziś wiadomo że UBI robi gry z myślą o 12 latkach, a PEGI 18 dają tylko bo i tak nikogo te ograniczenia wiekowe nie obchodzą. A fakt że kolejny z serii nudny Assassins lub inna gra od ubi gdzie mamy mało nowości i świat gry zrobiony ewidentnie metodą kopiuj wklej dostaje 9.5 świadczy tylko o tym że recenzenci dostają pieniądze od wydawcy za te oceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie od dziś wiadomo że UBI robi gry z myślą o 12 latkach, a PEGI 18 dają tylko bo i tak nikogo te ograniczenia wiekowe nie obchodzą. A fakt że kolejny z serii nudny Assassins lub inna gra od ubi gdzie mamy mało nowości i świat gry zrobiony ewidentnie metodą kopiuj wklej dostaje 9.5 świadczy tylko o tym że recenzenci dostają pieniądze od wydawcy za te oceny. 

No jasne jasne, GRAM takie bogate, złote kible od Ubi dostało i kontener pomarańczy na święta he he :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, MisioKGB napisał:

No jasne jasne, GRAM takie bogate, złote kible od Ubi dostało i kontener pomarańczy na święta he he :P

xD nie no ja nie rozumiem jak ktoś kto grał w origins nie usnął z nudów podczas odysejii.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.02.2019 o 03:54, koNraDM4 napisał:

Nie no Blood Dragon był spoko, oczywiście nie należy traktować go jako pełnoprawnej gry ale klimatu miał jak mało która gra od ubi. A FC4 rzeczywiście był nieco gorszy choć miał dość ciekawe pomysły fabularne, które gdyby trochę lepiej rozwinąć to byśmy otrzymali grę, która przynajmniej fabularnie przebiła by poprzedniczkę. W FC5 niestety nie grałem póki co ale no zobaczymy czy nie kupię może na jakiejś przecenie.

O Blood Dragon zapomniałem, ale widać że ta gra była robiona od początku jako taki pastisz produkcji z lat 80tych. No i nie jest to pełnoprawna część więc...

A co do FC5, fabuła w tej grze jest poprowadzona w taki sposób że nie wiadomo co tam się robi i po co. A jak już człowiek się dowie/domyśli to się okazuje że to nie ma w ogóle sensu. Także nie polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2019 o 00:00, ZubenPL napisał:

xD nie no ja nie rozumiem jak ktoś kto grał w origins nie usnął z nudów podczas odysejii.

No ja na razie to nie usypiam, a mam już 12 godzin. Ładnie przytoczyłeś porównanie obu tytułów i z tym muszę się niestety zgodzić, bo choć z tego co widzę Odyseja jest grą dobrą, to już porównując pierwsze 10 godzin do Origins muszę przyznać Ci rację... Cóż, zobaczę co dalej będzie się działo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować