Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Jedi Fallen Order - prace są zaawansowane, grę zobaczymy za kilka miesięcy

7 postów w tym temacie

ME Andromeda, Anthem, Battlefront 1 i 2 też miały poziamiatać. I jakoś im nie wyszło. A nawet jeśli przez ten tytuł "zostaniemy zmieceni z powierzchni ziemi", to raczej nie będzie miał kto go wtedy kupić. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Msr2d2 napisał:

ME Andromeda, Anthem, Battlefront 1 i 2 też miały poziamiatać. I jakoś im nie wyszło. A nawet jeśli przez ten tytuł "zostaniemy zmieceni z powierzchni ziemi", to raczej nie będzie miał kto go wtedy kupić. XD

Można się pocieszyć tym, że będzie chociaż dobrze wyglądać XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie wierzę w to że EA wyda dobrą grę. Tak jak sądzę że uda się to jeszcze ubisoftowi i bethesdzie, tak w EA już nie wierzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Ja już nie wierzę w to że EA wyda dobrą grę. Tak jak sądzę że uda się to jeszcze ubisoftowi i bethesdzie, tak w EA już nie wierzę. 

Badz co badz gry ea sa dobrze wykonane , gozej z ich aspektem monetyzacji ;) ale same gry sa dobre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Msr2d2 napisał:

ME Andromeda, Anthem, Battlefront 1 i 2 też miały poziamiatać. I jakoś im nie wyszło. A nawet jeśli przez ten tytuł "zostaniemy zmieceni z powierzchni ziemi", to raczej nie będzie miał kto go wtedy kupić. XD

Ale sam feeling / gameplay Battlefrontow byl okey, problemem byla monetyzacja tych tytulow... :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, itzshu napisał:

Ale sam feeling / gameplay Battlefrontow byl okey, problemem byla monetyzacja tych tytulow... :)

Mi gameplay battlefrontów podobał się przez jakieś 2 godziny, potem było strasznie nudno. Wszystko to jakoś za bardzo uproszczone dla mnie. I miałem to samo odczucie przy obu częściach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować