Zaloguj się, aby obserwować  
Assassin93

The Suffering - temat ogólny

82 postów w tym temacie

Przeszedłem Suffering 2 ratując kogo się da i tym samym oglądając "pozytywne" zakończenie. Ktoś przeszedł grę na róźne sposoby ? Czym się róźni końcówka ? Tylko innym tekstem Blackmora po jego przegranej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pogratulować, ja niestety - nie mogę przejść drugiej części. Może mi coś poradzisz?
Jest to etap "Recydywista",11 bodaj. Znajduję się w bogato użądzonej sali, z ławami pod ścianami i dzbanami z bambusem czy innymi badylami. Wchodzi się tam przez ascetyczne drzwi, w przedsionku szafka, potem ta sala. Po prawej wyjście z takim jakimś parawanem, za nim drzwi - nie otwierają się. Po lewej od wejścia drzwi również się nie otwierają. Na wprost - wyjście zasłonięte blachą falowaną, nie da się wyjść. Przy nim przewrócone biurko.
W pomieszczeniu schody i wejście na piętro. Niestety płoną, i nie da się wejść na nie w żaden sposób. Ani skokami, ani po poręczy, ani po przemianie w bestię. Po prostu płonę i finito.
Cały czas z piętra złażą potwory, w tym jeden z osłoną pola siłowego czy jak to nazwać, którego można zaciukać jedynie będąc bestią. Głos informuje mnie, że "czas zmądrzeć oni nigdy nie przestaną". Jak nie schodzą, to stoją nad dziurą na suficie, do której nie ma jak wejść.
Wywaliłem już całą amunicję, granaty, koktajle mołotowa, jedyne co mi pozostało, to siedzieć w kucki pod schodami, gdzie mnie nie dosięgną, i czekać na śmierć głodową....Błąd w grze, czy ja jakiś jestem nie tego...Od dwóch dni w tej sali siedzę, i to chyba będzie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem kupiłem sage sufferinga w biedronce zainstalowałem pierwszą cześć. I strasznie mi skacze obraz (opóźnienie w reakcji jakieś 4-5 sekund) w menu na każdych ustawieniach jest to samo. Nie wiem co mam zrobic.
Sprzet mam taki:
C2D E6750
2GB Ramu
8800 GT
Jak widać to aż nadto do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 14:27, Krasna napisał:

Mam problem kupiłem sage sufferinga w biedronce zainstalowałem pierwszą cześć. I strasznie
mi skacze obraz (opóźnienie w reakcji jakieś 4-5 sekund) w menu na każdych ustawieniach
jest to samo. Nie wiem co mam zrobic.
Sprzet mam taki:
C2D E6750
2GB Ramu
8800 GT
Jak widać to aż nadto do tej gry.

ustawic rozdzielczość do faktycznej rozdzielczosci ekranu, Vsync masz włączony?
btw. pierwszy raz o takim problemie w tej grze słyszę, może egzemplarz z biedronki wadliwy był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Do tego dochodzi jeszcze opcja importu bohatera z jedynki i wyboru jednego z trzech początków drugiej historii: dobry, neutralny lub zły. Uzależnione jest to też w pewnym stopniu od zakończenia jedynki."
Jak to zrobić? Przeszedłem jedynkę, zostawiłem ją na dysku, włączyłem dwójkę i nie wiem jak przenieść zakończenie z jedynki. Początek powinienem mieć dobry, a nie mam. Mam chyba neutralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 16:07, MarianoG napisał:

Może mi ktoś opisać zakończenia wszystkie zakończenia i co trzeba zrobić, żeby je mieć?

no, w zasadzie trzeba być albo złym, albo dobrym, albo nijakim to cała sztuka.

Spoiler

Różnia się tylko sposobem opuszczenia wyspy. Albo przypływa ratownik i informuje, że załatwiono rewizję procesu i obaj odpływają, albo przypływa i Torque ogłusza go i udpływa, albo pan T. zamienia się w bestię, morduje go a potem ucieka w noc albo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 23:36, rafekx 12 napisał:

Jestem fanem horrorów i mam pytanie,czy warto kupić tą gre,czy jest to gra która ma klimat
grozy czy tylko jest to naparzanie ciągłe??

Jeśli jesteś fanem kina grozy kategorii B to tak:)
Gra może i próbuje przestraszyć, ale robi to w stylu kina gore (flaki, zwłoki, juha, wrzaski zarzynanych itp). Nie jest to może AVP2 czy Half-Life (tak jest, H-L to horror) ale niektórych może przestraszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 23:53, zadymek napisał:

> Jestem fanem horrorów i mam pytanie,czy warto kupić tą gre,czy jest to gra która
ma klimat
> grozy czy tylko jest to naparzanie ciągłe??
Jeśli jesteś fanem kina grozy kategorii B to tak:)
Gra może i próbuje przestraszyć, ale robi to w stylu kina gore (flaki, zwłoki, juha,
wrzaski zarzynanych itp). Nie jest to może AVP2 czy Half-Life (tak jest, H-L to horror)
ale niektórych może przestraszyć.

W sumie planuję kupić 2 części w biedronce za tydzień, ale zastanawia mnie czy w grze panuje klimat zaszczucia, czy straszy ona tylko tzw. "trupami wypadającymi z szafy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 00:42, kordzio1 napisał:

W sumie planuję kupić 2 części w biedronce za tydzień, ale zastanawia mnie czy w grze
panuje klimat zaszczucia, czy straszy ona tylko tzw. "trupami wypadającymi z szafy ?

Zaszczucie jak dotąd udało się osiagnąć tylko w H-L (wypadanie też tam zasoowano, tyle, że nie trupó:), tutaj mamy tylko szokowanie wspomnianymi trupami, przy czym nie wypadajaznikąd, ot leża sobie gdzies ew wiszą przybite do ściany.
A skoro tak sięszczęścliwie składa, że planujesz kupić pakiet to równie dobrze możesz sobie ściągnąć demo cześci drugiej i zobaczyć czy ci gra pasuje, klimatem nie odbiega od pierwszej części azkolwiek jest trochę trudniejsza(nie można taszczyć apteczek, ograniczenie noszonego arsenału do dwóch giwer itp). Gra to raczej krwawa zręcznościówka niż horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
W sumie liczyłem na coś troszkę straszniejszego, ale o ile mi się będzie chciało wstawać rano do biedronki to 10zł mogę na to wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 17:13, rafekx 12 napisał:

Mam grę The Suffering + dodatek i tu moje pytanie czy dodatek to jest jakiś dodatkowy
epizod[y] czy tylko jakieś kosmetyczne zmiany??

Na kosmetyczne zmiany są patche itd :] To chyba logiczne że są nowe misje itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 17:15, Patryk Mogilno napisał:

> Mam grę The Suffering + dodatek i tu moje pytanie czy dodatek to jest jakiś dodatkowy

> epizod[y] czy tylko jakieś kosmetyczne zmiany??
Na kosmetyczne zmiany są patche itd :] To chyba logiczne że są nowe misje itd


Dobra dzięki,ale narazie przejdę sama podstawkę bo z tego co udało mi sie wyczytać na onecie zmiany w dodatku nie są aż tak wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 17:15, Patryk Mogilno napisał:

Na kosmetyczne zmiany są patche itd :] To chyba logiczne że są nowe misje itd

To jest jakiś dodatek ?? Nie miałem o tym pojęcia...Wiesz może czy w Topsellerze był on już czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 18:11, Danio237 napisał:

> Na kosmetyczne zmiany są patche itd :] To chyba logiczne że są nowe misje itd
To jest jakiś dodatek ?? Nie miałem o tym pojęcia...Wiesz może czy w Topsellerze był
on już czy nie?

Z tego co wiem to nie ma nic takiego, a już tym bardziej w Top Sellerze. Jest tylko sequel "The Suffering: Ties That Bind".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam troche dołującą ale wazna prosbe o pomoc. Mianowicie gram jakis czas w The Suffering-Prison is Hell i utkwiłam w 6 etapie ( I can''t sleep when i''m dead''). Jestem w stołówce, jedno wejscie jast zamkniete a drugie sie jara! Juz naprawde nie mam pomyslów jak mam sie wydostać. Jak przeskakuje to nie mam enerdii i te kochane stworki mnie nie widza. Wszystko jest niby git,ae w pewnym momencie urywa mi sie obraz! Błagam was pomóżcie mi jak ktoś w to grał,jakaś wskazówka kocham te gre ale pomysłów mi brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować