Zaloguj się, aby obserwować  
Assassin93

The Suffering - temat ogólny

82 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2009 o 18:23, Fantobhthiar napisał:

Witam! Mam troche dołującą ale wazna prosbe o pomoc. Mianowicie gram jakis czas w The
Suffering-Prison is Hell i utkwiłam w 6 etapie ( I can''t sleep when i''m dead''). Jestem
w stołówce, jedno wejscie jast zamkniete a drugie sie jara! Juz naprawde nie mam pomyslów
jak mam sie wydostać. Jak przeskakuje to nie mam enerdii i te kochane stworki mnie nie
widza. Wszystko jest niby git,ae w pewnym momencie urywa mi sie obraz! Błagam was pomóżcie
mi jak ktoś w to grał,jakaś wskazówka kocham te gre ale pomysłów mi brak...


Możesz temu zaradzić :) Tu masz najlepszy chyba poradnik do tej gry po polsku http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=302 ale jak wszystko na gol''u darmowy on nie jest...kosztuje 6 zł...ale jeśli chcesz to polecam go bo jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 17:54, rafekx 12 napisał:

> > Mam grę The Suffering + dodatek i tu moje pytanie czy dodatek to jest jakiś
dodatkowy
>
> > epizod[y] czy tylko jakieś kosmetyczne zmiany??
> Na kosmetyczne zmiany są patche itd :] To chyba logiczne że są nowe misje itd

Dobra dzięki,ale narazie przejdę sama podstawkę bo z tego co udało mi sie wyczytać na
onecie zmiany w dodatku nie są aż tak wielkie.

Ale powiem ci że gra na początku fajna potem się nudzi :/
PS: I wcale nie jest straszna heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym fragmencie też się zaciąłem i to na kilka dni. Tam jest ta skrzynka (automat z napojami bodajrze) i musisz ją jakoś tak przesunąć żeby woda zgasiła ten pożar. Chyba po prostu musisz te dwa automaty przesunąć w miejsce gdzie są te kraty w ziemi gdzie woda spływa (nie wiem jak się to nazywało :D). Może się myle ale tylko to pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 18:28, Danio237 napisał:

Ja w tym fragmencie też się zaciąłem i to na kilka dni. Tam jest ta skrzynka (automat
z napojami bodajrze) i musisz ją jakoś tak przesunąć żeby woda zgasiła ten pożar. Chyba
po prostu musisz te dwa automaty przesunąć w miejsce gdzie są te kraty w ziemi gdzie
woda spływa (nie wiem jak się to nazywało :D). Może się myle ale tylko to pamiętam.

Dokładnie tak.

*bodajże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 18:52, M1chał napisał:

Dokładnie tak.

*bodajże ;)

Tak się właśnie zastanawiałem... :) Ale to takie rzadkie używane słowo że chyba się mogłem pomylić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 20:13, Budva napisał:

Utknelem w piwnice domu smierci i niewiem jak dalej przejsc

Jeśli dobrze kojarze to to miejsce gdzie gadasz z doktorkiem i tym gościem podłączonym do kabli(bo nadal nie mam pojęcia gdzie to)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy przyjaciele mam problem, nie wie ktoś przypadkiem co może powodować że w grze chrzani się poruszanie myszką? tak jakby ostro się zawieszała przez co w ogóle się grać nie da, to samo się dzieje w Suffering Zniewolony, wszystko działa tylko myszka nie, oświećcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 22:27, jendrek1988 napisał:

Przeszedłem"The Suffering". Moje pytanie brzmi: ile ma ono zakończeń i czy to tylko filmik
się zmienia, czy tok całej gry?

Ujmę to tak:
Są 3 filmiki końcowe i są zależne od wspomnianego toku całej gry w ten sposób, że inny film zobaczysz będąc grzecznym, niegrzecznym i niezupełnie grzecznym. Oczywiście jako, że musisz zmienić styl gry by zobaczyć każdy z nich to można uznać, że pośrednio zmieniają tok gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 22:35, zadymek napisał:

Ujmę to tak:
Są 3 filmiki końcowe i są zależne od wspomnianego toku całej gry w ten sposób, że inny
film zobaczysz będąc grzecznym, niegrzecznym i niezupełnie grzecznym. Oczywiście jako,
że musisz zmienić styl gry by zobaczyć każdy z nich to można uznać, że pośrednio zmieniają
tok gry.



Mówiąc "tok gry" chodziło mi o inne ścieżki do przebycia, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 22:51, jendrek1988 napisał:

Mówiąc "tok gry" chodziło mi o inne ścieżki do przebycia, etc.

W takim razie tok gry się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z The Suffering: Ties That Binds, rozdział w którym jesteśmy w domu Torque i mamy odczytać dwa listy z szafki. Odczytałem je kilka razy ale skrypty z jakiegoś powodu nie chcą iść dalej. Przypuszczam że to bug, co powinienem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gry nie są złe, co prawda przez sposób prezentacji akcji i nadmiar samej akcji element grozy ma tu nikłe znaczenie, ale ogłnie gra się nawet fajnie, tylko zarówno część 1, jak i 2 mają kilka irytujących bugów. Irytujące są zwłaszcza zacięcia skryptów, które czasami potrafią napsuć krwi - w 2 nie wiem ile razy musiałem powtarzać fragment z naczelnikiem więzienia, gdyż ten za cholerę nie chciał zejść na dół. W dodatku w 2 dobiło mnie zakończenie-to miało być wszystko kuźwa?
Mimo gorszej oprawy graficznej 1 część była bardziej klimatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować