Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy szczyt bezczelności - recenzja Far Cry New Dawn

13 postów w tym temacie

Super recenzja szczególnie popłakałam się ze śmiechu (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) przy cytuję:

"Mam wrażenie, że taka rozmowa musiała się odbyć za kulisami tej produkcji:

- Chef, gracze mówią, że Far Cry potrzebuje des innovations. 
- Bien sûr. Dodaj zatem więcej de bugs. 
- Yves, ale chyba nie o takie innovations chodziło… 
- Tais-toi! To ja tu jestem chef i chyba wiem, co mówię!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile Far Cry 5 mi się podobał, bo jakos kupił mnie ten klimat Montany i walki z sektą, to już DLC do tejże gry były beznadziejnymi, leniwymi cash grabami opartymi o wklepanie paru assetów w edytor poziomów. Jeżeli ktoś śledził jak to wygląda, to na kilometr było czuć, że Far Cry New Dawn będzie chamskich reskinem piątki, obtoczonym lekką panierką od SJW, bo to przecież modne dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolff01 napisał:

obtoczonym lekką panierką od SJW, bo to przecież modne dziś.

Akurat tego, co niektórzy nazywają "SJW" tu nie znajdziesz. Tak, antagonistki to są POC, ale nie da się tu doszukać żadnej polityki. Mickey i Lou powoduje tylko tylko chciwość i żadza władzy, ich kolor skóry nie ma żadnego wpływu na fabułę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3? Serio? Nie za nisko? To już nowy fallout dostał u was więcej. Chcecie mi powiedzieć że ta gra jest gorsza pod każdym względem od fallouta?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

3? Serio? Nie za nisko? To już nowy fallout dostał u was więcej. Chcecie mi powiedzieć że ta gra jest gorsza pod każdym względem od fallouta?

Nie mamy w redakcji hivemindu, a mmo trudno porównać 1:1 ze strzelanką. Być może Myszasty, który recenzował Fallouta 76, spojrzałby łaskawszym okiem na FCND niż ja. Oceniam pod swoim nazwiskiem i tylko za siebie ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, pannowacki napisał:

Nie mamy w redakcji hivemindu, a mmo trudno porównać 1:1 ze strzelanką. Być może Myszasty, który recenzował Fallouta 76, spojrzałby łaskawszym okiem na FCND niż ja. Oceniam pod swoim nazwiskiem i tylko za siebie ;)

Pewnie przesadziłeś z tą oceną. Ogólnie lubisz przesadzać raz w jedną, raz w drugą stronę, z recenzjami i nie tylko. Pewnie dzięki temu masz wrażenie że jesteś wyzwolony i "jedyny oświecony". Wierz mi bądź nie, nie mam zamiaru Cię tutaj atakować, ani obrażać, po prostu zauważyłem coś takiego w Twoich publikacjach.

Edit: Fallout to nie MMO :P 

Edytowano przez TigerXP
bo tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, TigerXP napisał:

Edit: Fallout to nie MMO :P 

 

hmmm, to online action rpg? wciąż nieporównywalne z FC ;)

A co do oceny - to jest jedna z najniższych, jeżeli nie najniższa ocena w mojej historii recenzowania na gram.pl - i nie bez powodu. Dawno nie byłem  tak rozczarowany jakąkolwiek grą, a ocena to odzwierciedla. A nie widzę powodu, żeby dawać ubisoftowi taryfę ulgową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, pannowacki napisał:

hmmm, to online action rpg? wciąż nieporównywalne z FC ;)

A co do oceny - to jest jedna z najniższych, jeżeli nie najniższa ocena w mojej historii recenzowania na gram.pl - i nie bez powodu. Dawno nie byłem  tak rozczarowany jakąkolwiek grą, a ocena to odzwierciedla. A nie widzę powodu, żeby dawać ubisoftowi taryfę ulgową. 

Wiesz co, może i masz rację. Tak sobie teraz właśnie pomyślałem o tych wszystkich ocenach tytułów AAA, gdzie recenzenci operują tylko wartościami 5-10, bo to EA/Ubi...itp. Potem ten cały system ocen się zaciera, bo gra bywa zjechana po całości, a dostaje 7 (a 7/10 to powinna być gra co najmniej przyzwoita) bo recenzent zapatrzył się na producenta/wydawcę. Także zwracam honor. 

Więcej ocen 1-5 dla gier z segmentu AAA! może by to coś zmieniło w branży... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jedyne słuszne Far Cry to byłą jedynka... i w singlu, i tym bardziej multi. Cała reszta była nieporozumieniem, a od 3-ki dnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, TigerXP napisał:

Wiesz co, może i masz rację. Tak sobie teraz właśnie pomyślałem o tych wszystkich ocenach tytułów AAA, gdzie recenzenci operują tylko wartościami 5-10, bo to EA/Ubi...itp.

Nie bez powodu ktoś kiedyś zażartował, że należałoby zmienić skalę oceniania gier z np.1-10 na 5-10 (czy nawet 6-10) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować