Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powstała petycja o zwolnienie szefa Activision, Bobby'ego Koticka

8 postów w tym temacie

No najlpiej firme znacjolizować wtedy nie będzie zwolnien xD Pracowników się zatrudnia by wykonali jakąś pracę jak jej nie ma to się ich zwalnia a nie tworzy stuczne miejsca pracy i płaci się za nic nie wnoszącą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZubenPL zgadzam sie z Toba. W takim razie za co sie placi odpadkowi pokroju Koticka? Powiedz mi jaka prace ten człowiek [M-Muradin] wykonuje, zeby zasluzyc na pensje rowna temu co zarabia 100 pracownikow liczonych razem. Czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
necxelos napisał:

ZubenPL zgadzam sie z Toba. W takim razie za co sie placi odpadkowi pokroju Koticka? Powiedz mi jaka prace ta gnida wykonuje, zeby zasluzyc na pensje rowna temu co zarabia 100 pracownikow liczonych razem. Czekam!

Skoro zadajesz tak głupiutkie pytanie to znaczy ze twój intelekt i tak nie dał by rady przetworzyć prawdy, ale spróbuje naj prościej jak się da. Nie płaca mu za nic, to co robi to nie twój interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZubenPL napisał:

No najlpiej firme znacjolizować wtedy nie będzie zwolnien xD Pracowników się zatrudnia by wykonali jakąś pracę jak jej nie ma to się ich zwalnia a nie tworzy stuczne miejsca pracy i płaci się za nic nie wnoszącą pracę.

Bo to korporacja. Korporacja polega na tym, by setki osób pracowało na zysk garstki na samym jej szczycie, której zarobki są zupełnie nie proporcjonalne do wkładu pracy. Ale wysokie zarobki są również dobra przynęta, stad pracownicy cisną, bo chcą być tymi na samej gorze. A cisnąc przyczyniają się do jeszcze większych zysków, niestety rzadko kiedy swoich zysków. I tak to się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, na pewno go wyrzucą po takiej petycji. Jedyne co można zarzucić władzom Activision to nie najlepsza koincydencja czasowa pomiędzy przyjściem nowego szefa oraz zwolnieniami.

6 godzin temu, twilitekid napisał:

Bo to korporacja. Korporacja polega na tym, by setki osób pracowało na zysk garstki na samym jej szczycie, której zarobki są zupełnie nie proporcjonalne do wkładu pracy. Ale wysokie zarobki są również dobra przynęta, stad pracownicy cisną, bo chcą być tymi na samej gorze. A cisnąc przyczyniają się do jeszcze większych zysków, niestety rzadko kiedy swoich zysków. I tak to się kręci.

Czyli co? Wszystkim równo i sprawiedliwie? Niektóre komentarze są tak populistyczne, że szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregario napisał:

Tak, tak, na pewno go wyrzucą po takiej petycji. Jedyne co można zarzucić władzom Activision to nie najlepsza koincydencja czasowa pomiędzy przyjściem nowego szefa oraz zwolnieniami.

6 godzin temu, twilitekid napisał:

Bo to korporacja. Korporacja polega na tym, by setki osób pracowało na zysk garstki na samym jej szczycie, której zarobki są zupełnie nie proporcjonalne do wkładu pracy. Ale wysokie zarobki są również dobra przynęta, stad pracownicy cisną, bo chcą być tymi na samej gorze. A cisnąc przyczyniają się do jeszcze większych zysków, niestety rzadko kiedy swoich zysków. I tak to się kręci.

Czyli co? Wszystkim równo i sprawiedliwie? Niektóre komentarze są tak populistyczne, że szkoda gadać.

Wszystkim równo i sprawiedliwie według tego, co potrafią i jak ciężko pracują. 

Jesli uważasz ze pogłębiające się dysproporcje finansowe i to, ze coraz więcej pieniędzy jest w rękach coraz mniejszej grupy osob jest zdrowa sytuacja, to współczuje braku wyobraźni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2019 o 20:58, twilitekid napisał:

Wszystkim równo i sprawiedliwie według tego, co potrafią i jak ciężko pracują.

A tak z ciekawości, kto będzie oceniał umiejętności innych, to jak ciężko pracują i czy zasługują na takie, a nie inne wynagrodzenie? Ty, czy inny internetowy populista? Ja wiem, że najłatwiej rządzi się cudzymi pieniędzmi, ale może niech internetowi mądrale zaczną od czegoś łatwiejszego np. własnych finansów.

Ach, i jeszcze jedno. Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale równy i sprawiedliwy podział nie istnieje. To był taki drobny żart z mojej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować