Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Anthem ponownie z problemami - niektórzy gracze nie mogą połączyć się z serwerami

9 postów w tym temacie

Tyle krytki spada na tą grę od samych zapowiedzi a oni nawet dobrze działających serwerów i bezproblemowej premiery nie są wstanie zapewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenada :D i wstyd.

Mieli bete gdzie serwery padły i gra była słabo grywalna. Wydaja pełna wersję gdzie jeszcze nie kazdy moze zagrać i to samo. Co bedzie jak wszyscy będą mogli już grać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma zadnych problemów. I na PC i na xboxe. Niektórzy mają problem z czytaniem, bo nie rejestrują słów kluczowych "niektórzy gracze" tylko szybko spieszą zeby się zwalić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie zero problemów, ściągnąłem, uruchomiłem i śmiga aż miło... po za tym optymalizacja poprawiona w stosunku do bety, ustawienia na max a fps między 90-100 przyjemnie aż patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też bez problemów na Xboxie :P 
DzikiDzik2123 - do mnie sapnąłeś? Po to są beta testy aby każdy gracz mógł swobodnie grać bez problemów a jeśli jest info niektórzy gracze to jednak ta grupka musiała być dość spora aby o tym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabol_16 napisał:

U mnie też bez problemów na Xboxie  
DzikiDzik2123 - do mnie sapnąłeś? Po to są beta testy aby każdy gracz mógł swobodnie grać bez problemów a jeśli jest info niektórzy gracze to jednak ta grupka musiała być dość spora aby o tym pisać.

Mylisz się. Beta testy są po to, by można było sprawdzić dany produkt na większym gronie odbiorców. Wyłapać bugi i problemy z infrastrukturą sieciową przed wydaniem finalnego produktu. To nie jest krok w strone graczy, by Ci pograli sobie "wczesniej". To robienie za testera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim zdaniu o to własnie chodziło: "Po to są beta testy aby każdy gracz mógł swobodnie grać bez problemów" tylko może noc była i niezrozumiale napisałem. To zdanie powinno brzmieć: Po to są beta testy aby każdy gracz mógł swobodnie grać bez problemów w pełnej wersji.

Takie było założenie mojej wypowiedzi że po to jest beta/demo aby firma ogarnęła grę i w pełniaku nie było takich numerów ale tutaj dali ciała bo "niektórzy" gracze i tak mieli problemy, a żeby o tym pisać to musiała być duża grupa a nie 5 osób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabol_16 napisał:

W moim zdaniu o to własnie chodziło: "Po to są beta testy aby każdy gracz mógł swobodnie grać bez problemów" tylko może noc była i niezrozumiale napisałem. To zdanie powinno brzmieć: Po to są beta testy aby każdy gracz mógł swobodnie grać bez problemów w pełnej wersji.

Takie było założenie mojej wypowiedzi że po to jest beta/demo aby firma ogarnęła grę i w pełniaku nie było takich numerów ale tutaj dali ciała bo "niektórzy" gracze i tak mieli problemy, a żeby o tym pisać to musiała być duża grupa a nie 5 osób

Że co proszę? "po to jest beta/demo aby firma ogarnęła grę i w pełniaku"? Beta tak, ale nie DEMO. DEMO to wycinek pełnoprawnej gry a takową było DEMO Anthem (a nie żadna beta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować