Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metro Exodus zbiera więcej pochwał niż krytyki - przegląd ocen

6 postów w tym temacie

No i oceny są super. Gra jest wybitnie świetna. Gracze są sami sobie winni, że są na tyle głupi by płakać z powodu lunchera (dzięki któremu po prostu odpalają grę a dostaje cały produkt po dupie!!) i w ten sposób hejtować grę w którą nawet nie grali. Gracze to niestety w większości . Pierwszy raz gracze w tak wybitny sposób dali dupy w stosunku do tak znakomitej produkcji. A hejtować ją za luncher? ... :) smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levario napisał:

No i oceny są super. Gra jest wybitnie świetna. Gracze są sami sobie winni, że są na tyle głupi by płakać z powodu lunchera (dzięki któremu po prostu odpalają grę a dostaje cały produkt po dupie!!) i w ten sposób hejtować grę w którą nawet nie grali. Gracze to niestety w większości . Pierwszy raz gracze w tak wybitny sposób dali dupy w stosunku do tak znakomitej produkcji. A hejtować ją za luncher? ... :) smile

W hejtowaniu nie poszło o grę, a o decyzję wydawcy, w ten sposób chcą by wydawca dostał po tyłku za przeproszeniem i by inni widzieli czego gracze chcą, zagrywka nie była o tyle w porządku gdyż praktycznie w ostatniej chwili doszło do tego, przecież przedpremierowo dało się zakupić wersję steam i wyszło tylko na to, że wydawca pazerny na hajs (odkrycie dziejów normalnie :D), a Epic nie posunie się przed niczym by zdetronizować steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Levario napisał:

No i oceny są super. Gra jest wybitnie świetna. Gracze są sami sobie winni, że są na tyle głupi by płakać z powodu lunchera (dzięki któremu po prostu odpalają grę a dostaje cały produkt po du**e!!) i w ten sposób hejtować grę w którą nawet nie grali. Gracze to niestety w większości . Pierwszy raz gracze w tak wybitny sposób dali du*y w stosunku do tak znakomitej produkcji. A hejtować ją za luncher? ... :) smile

Nie pozostaje mi nic innego, jak się z tobą zgodzić. Tak, niektórzy gracze są głupi, ponieważ jedną z właściwości takich osób -zgodnie z tym co mówił Cyceron- jest trwanie w błędzie. Po paru tygodniach wypadałoby doczytać pewne rzeczy, aby już nie powtarzać tych bzdury o np. hejtowaniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że gra ma klimacik i sam się nad nią zastanawiam ale nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy. Wszędzie ludzie się rozpisują jaka ta gra nie jest kapitalna, graficzne fajerwerki, cud miód malina i nie wiadomo co jeszcze. A wymagania na max ustawienia graficzne to jakaś kpina. Widoki z daleka są fajne, ale serio... tekstury brzydkie i często rozmyte, krawędzie większośći obiektów, budynków są niesamowicie kanciaste, a animacje i mimika postaci jak sprzed 10-15 lat :| Do tego pooglądałem na yt gameplaye z PS4 i PC i często jak przeciwnicy się pojawiali to były ogromne chrupnięcia FPSów. Wygląda jak gra AA, a nie AAA. 

A tak btw. w temacie epic store. Tu nie chodzi, że kolejny launcher (chociaż jest to upierdliwe, sam mam origin, steam, uplay, rockstar club, gog, gfwl itd.) tylko o to, że klient nie dostaje wyboru gdzie może grać. Ale tak samo nie podoba mi się jak na steam czy origin jest jakiś exlusive ale jednak... największe hity są multi-launcherowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Face7 napisał:

Widać, że gra ma klimacik i sam się nad nią zastanawiam ale nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy. Wszędzie ludzie się rozpisują jaka ta gra nie jest kapitalna, graficzne fajerwerki, cud miód malina i nie wiadomo co jeszcze. A wymagania na max ustawienia graficzne to jakaś kpina. Widoki z daleka są fajne, ale serio... tekstury brzydkie i często rozmyte, krawędzie większośći obiektów, budynków są niesamowicie kanciaste, a animacje i mimika postaci jak sprzed 10-15 lat :| Do tego pooglądałem na yt gameplaye z PS4 i PC i często jak przeciwnicy się pojawiali to były ogromne chrupnięcia FPSów. Wygląda jak gra AA, a nie AAA. 

A tak btw. w temacie epic store. Tu nie chodzi, że kolejny launcher (chociaż jest to upierdliwe, sam mam origin, steam, uplay, rockstar club, gog, gfwl itd.) tylko o to, że klient nie dostaje wyboru gdzie może grać. Ale tak samo nie podoba mi się jak na steam czy origin jest jakiś exlusive ale jednak... największe hity są multi-launcherowe. 

Jeśli chodzi o animacje to chyba specyfika tego zespołu i silnika, a tekstury sam nie wiem, gram od paru godzin na PS4 i wszystko wygląda porządnie, jedynie tekstury typu np. ściany potrafią słabo wyglądać, a bardziej złożone kształty jak np. broń czy ubrania zadziwiają detalami i wykonaniem. Być może to brak doświadczenia w otwartych światach na tym silniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować