Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Anthem już przecenione w Niemczech

14 postów w tym temacie

Anthem jest genialne!!! Oderwać się nie mogę . Dzisiaj wziąłem drugi dzień wolnego żeby grać. Pewnie że nie jest to ideał pod względem technicznym z Ale wciąga jak cholera. Właśnie tak sobie wyobrażałem tą grę. Dla mnie bombowiec. Ale rozumiem że może się ludziom nie podobać. Tylko niestety jeszcze nie usłyszałem żadnej sensownej krytyki, i merytorycznej wypowiedzi na temat dlaczego Anthem jest ujowe. Wszystkie są identyczne,  ale nikt nie napisał dlaczego. Kazali hejtowac to hejtuhę ale po co i dlaczego to nie wiem.  A grałeś w Anthem? Tak, na YOU Tubie! Aha. Przepraszam za błędy ale jadę i piszę jedną ręką 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzikiDzik2123 napisał:

Anthem jest genialne!!! Oderwać się nie mogę . Dzisiaj wziąłem drugi dzień wolnego żeby grać. Pewnie że nie jest to ideał pod względem technicznym z Ale wciąga jak cholera. Właśnie tak sobie wyobrażałem tą grę. Dla mnie bombowiec. Ale rozumiem że może się ludziom nie podobać. Tylko niestety jeszcze nie usłyszałem żadnej sensownej krytyki, i merytorycznej wypowiedzi na temat dlaczego Anthem jest ujowe. Wszystkie są identyczne,  ale nikt nie napisał dlaczego. Kazali hejtowac to hejtuhę ale po co i dlaczego to nie wiem.  A grałeś w Anthem? Tak, na YOU Tubie! Aha. Przepraszam za błędy ale jadę i piszę jedną ręką 

Dziku jak TY możesz PISAĆ i JECHAĆ jednocześnie, życie Ci niemiłe? A prywatne opinie to sobie możesz obejrzeć reckę choćby i Angry Joe, on jest dobry w te klocki, a i żadną korporacją nie jest. Fajnie, że Ci się podoba, ale niestety oczekiwania ludzi są czasem brutalne i tak ludzie oczekiwali gry z genialną fabułą, która zapoczątkuje całą serię coś a'la Mass Effect, a wyszedł, a przynajmniej według recek i graczy, przyjemny action pseudo rpg shooter z ładną, choć dość mocno zubożałą grafiką względem "IN-GAME ACTUAL FOOTAGE E3". :) Generalnie sam bym chętnie pograł i się przekonał, ale od dłuższego czasu nadrabiam inne tytuły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzikiDzik2123 napisał:

Anthem jest genialne!!! Oderwać się nie mogę . Dzisiaj wziąłem drugi dzień wolnego żeby grać. Pewnie że nie jest to ideał pod względem technicznym z Ale wciąga jak cholera. Właśnie tak sobie wyobrażałem tą grę. Dla mnie bombowiec. Ale rozumiem że może się ludziom nie podobać. Tylko niestety jeszcze nie usłyszałem żadnej sensownej krytyki, i merytorycznej wypowiedzi na temat dlaczego Anthem jest ujowe. Wszystkie są identyczne,  ale nikt nie napisał dlaczego. Kazali hejtowac to hejtuhę ale po co i dlaczego to nie wiem.  A grałeś w Anthem? Tak, na YOU Tubie! Aha. Przepraszam za błędy ale jadę i piszę jedną ręką 

Ciekawe ile mu EA zapłaciło za tego posta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, EA i Bioware zbierają cięgi za ich dotychczasową politykę. Gracze hejtują bo to modne, no ale właśnie od tego jest dobry lub negatywny PR. "Zapracowali sobie na to". Lecą w kulki to dostają po portfelu. To plus mimo wszystko oszustwo z downgradowaniem, które musze przyznać, tutaj jest wyjatkowo wyraźne.

A tymczasem choćby Cyberpunk był g*wnem, każdy zagraniczny komentarz jaki czytam pod artykułami na temat zaczyna się od "best developers evah!" lub "Watch and learn EA, this is how a developer should be". To już wiecej hejtu na Redów znajduję na polskich forach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzikiDzik2123 napisał:

Anthem jest genialne!!! Oderwać się nie mogę . 

(...) żadnej sensownej krytyki, i merytorycznej wypowiedzi na temat dlaczego Anthem jest ujowe. Wszystkie są identyczne,  ale nikt nie napisał dlaczego.

Miałem właśnie napisać, że zastanawiam się, kto jest w tej mniejszości, która jednak tą grę kupiła, ale już wiem, dzięki XD Oczywiście, większość g"""" wie (jak zwykle) a ty jesteś mądrzejszy, bo sam sprawdziłeś, jak ci się gra podoba.

Tylko widzisz - większość zapoznawała się z materiałami przedpremierowymi, obecnie widzi różnice i zdaje sobie sprawę z tego, jakiego wała próbuję się z niej zrobić. A ty... powiedzmy, że na takich jak ty właśnie Bioware liczy i dzięki takim jak ty dostajemy coraz słabsze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzikiDzik2123 napisał:

Anthem jest genialne!!! Oderwać się nie mogę . Dzisiaj wziąłem drugi dzień wolnego żeby grać. Pewnie że nie jest to ideał pod względem technicznym z Ale wciąga jak cholera. Właśnie tak sobie wyobrażałem tą grę. Dla mnie bombowiec. Ale rozumiem że może się ludziom nie podobać. Tylko niestety jeszcze nie usłyszałem żadnej sensownej krytyki, i merytorycznej wypowiedzi na temat dlaczego Anthem jest ujowe. Wszystkie są identyczne,  ale nikt nie napisał dlaczego. Kazali hejtowac to hejtuhę ale po co i dlaczego to nie wiem.  A grałeś w Anthem? Tak, na YOU Tubie! Aha. Przepraszam za błędy ale jadę i piszę jedną ręką

Tu masz w 50 minut wyjaśnione dlaczego Anthem póki co posysa: https://www.youtube.com/watch?v=8AJsKyh0x7w

Lepiej nikt Ci nie wyłoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzikiDzik2123 napisał:

Anthem jest genialne!!! Oderwać się nie mogę . Dzisiaj wziąłem drugi dzień wolnego żeby grać. Pewnie że nie jest to ideał pod względem technicznym z Ale wciąga jak cholera. Właśnie tak sobie wyobrażałem tą grę. Dla mnie bombowiec. Ale rozumiem że może się ludziom nie podobać. Tylko niestety jeszcze nie usłyszałem żadnej sensownej krytyki, i merytorycznej wypowiedzi na temat dlaczego Anthem jest ujowe. Wszystkie są identyczne,  ale nikt nie napisał dlaczego. Kazali hejtowac to hejtuhę ale po co i dlaczego to nie wiem.  A grałeś w Anthem? Tak, na YOU Tubie! Aha. Przepraszam za błędy ale jadę i piszę jedną ręką 

Sorry, ale mimo, ze jestem zapalonym graczem od lat to nie mogę wierzyć w dojrzałosć oceny kogoś, kto dla gierki wział urlop z pracy. W sumie to wątpię w rozsądek kogokolwiek, kto jeszcze ufa EA po latach wpadek i kupuje cokolwiek od nich przy premierze, w ciemno.
A YouTube? W epoce braku dem to jedyny sposób, zeby jako tako ocenić grę przed zakupem. o ja np. jako dorosły facet mam inne wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... Bioware zrobiło fajną grę. Nie twierdzę że jest genialna czy przełomowa... Wszystko już było... Ja oglądałem zapowiedzi na bierząco śledziłem Anthem... Nie budowałem w głowie żadnej poronionej wizji...

 

Ja tu widzę tak:

1. Ludzie spodziewający się fotorealistycznej grafiki... Zapewne możliwe ale w Fhd 30Fps 2x Rtx2080 Ti... // No niestety mało kto byłby w stanie to odpalić, dwa gra wychodziła też na konsole więc różnicy na poziomie next gen nie mogło być.

2. Spodziewający się narracji jak w CoD czy innym BF... To jest Co-Op shooter i jest sporo elemtów do połączenia... Główny wątek fabularny jest prawidłowo wykonany, jest narracja. Całkiem to spójne jest. Wątki poboczne też są spoko brak im jedynie przerywników

3. Jest end game do którego właśnie dotarłem... Co lepsze jest w nim zapowiedź czy to przyszłego dodatku czy może wątku end gamowego... Co by było czymś nowym i fajnym w stosunku do innych co-op shooterów.

4. Szkoda że nie ma PvP

5. Trochę mało na tą chwilę kustomizjacji pancerzy, bo o ile malowanie ich, wybieranie materiałów z których są zbudowane jak i naklejki są spoko... No to właśnie brakuje różnych części...

6. Mała ilość broni... Przydałoby się dodać więcej rodzaji... Fakt nie znalazłem ani jednego przedmiotu mistrzowskiego czy legendarnego jeszcze... Może któreś z nich mają unikatowy wygląd.

 

Podsumóując dostaliśmy dobrze wykonany shooter sci-fi. Z bardzo dobrą grafiką. Jestem realistą i wiedziałem że tak jak na e3 to nie będzie ta gra wyglądać. Jedyna poważna różnica co do grafiki to oświetlenie. Pomijam budowę poziomów. Na 55 calach  grane z 3 metrów w 3k i wgniata to w fotel. 4k sensu nie ma z tej odległości szczegóły widać z 1,5metra dopiero no i Tv wypala oczy... Ustawienia Ultra + HBAO Full. Jest kolosalna róźnica... Gra zdecydowanie lepsza niż Destiny 2. W moim odczuciu... Oczywiście nie jest to taka gra jaką zapowiadali ale i tak jest naprawdę dobra i warta zakupu. Bioware jednej rzeczy się nie nauczył... Zbyt szumne zapowiedzi... Odpóścili by sobie ten trailer z E3 i wszyscy by byli zadowoleni z grafiki... Troszkę brakuje momentów life like i wielu innych... Na dzień premiery dostalismy naprawdę dobry tytuł. Kwestia jak będzie wyglądał jego dalszy support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i oto ludzie dostali moc, moc  sprawczą , która wyżuca w niebyt dobre rzeczy. 

Anthem to dobra gra ale gdyby była indykiem była by najlepiej sprzedającym się towarem na Originie ;) A tak nową modą krytykuje się coś tylko dla tego że jest BIOWARE ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat mnie to nie dziwi, bo gra po tych wszystkich zapowiedziach stała się tym czym większość ludzi się tak naprawdę spodziewało. Przereklamowanym gniotem od Bioware i teraz niech ci obrońcy tych partaczy przejrzą na oczy. Ostatnią dobrą grę jaką Bioware zrobiło to był ME3 a potem to był sam chłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować