Zaloguj się, aby obserwować  
Long02PL

Ulvbjorn Hirde - Polska Grupa Rekonstrukcyjna Poszukuje Rekrutów!

1 post w tym temacie

ulvbjorn2.thumb.png.db1a0664ce99cdbb35bb552cb2abba57.png
Witam was bardzo serdecznie!

Nazywam się Patryk "Long02PL/Havard" (Von) Hoffman.

Jestem Jarlem (przywódcą) Grupy Rekonstrukcyjnej "Ulvbjorn Hirde" "działającej" w czasach Wczenośredniowiecznych (Wikingowie & Słowianie), ale zajmującej się również graniem we wszelakie gry typu MMO/MMORPG.

Dnia, kiedy zakładałem tą grupę, przyświecał mi cel stworzenia nie tyle Grupy Rekonstrukcyjnej, ale społeczności która jest w stanie razem osiągać rzeczy, które dla zwykłych klanów są po prostu niemożliwe. Cel stworzenia grupy ludzi poznanych w internecie - ale współpracujących ze sobą, jak najlepsi wspólnicy w prawdziwym świecie. Grupa została założona mniej-więcej w połowie września 2018 roku, złożona początkowo z 3 członków, rozrastała się aż do aktualnego stanu liczącego około 12. I nie jest to może wielka ilość członków, ale musicie wiedzieć, iż nie jest tutaj nudno. Zawsze jest coś ciekawego do obgadania, pogrania czy nauczenia się - bo w końcu bycie w klanie to przede wszystkim przyjemność.

Tak więc postanowiłem napisać temat na tym zacnym forum, w celu poszukania nowych członków, którzy zasililiby nasze szeregi. Lecz nie zaleca się pisać o rekonstrukcji historycznej, na forum o grach - dlatego też postaram się was zachęcić do dołączenia następującymi argumentami, dotyczącymi w głównej mierze właśnie gier oraz naszej grupy:

* Przyjazna Społeczność - Każdy z członków klanu jest przyjaźnie nastawiony do rekrutów, którzy dopiero co dołączyli do klanu. Chętnie pokażą i wytłumaczą wszelkie sprawy, które was interesują.

* Wiedza na temat danej gry - Większość z naszych oficerów jest taktykami, ale chociażby Jarl jest strategiem. Co sprowadza się do tego, że przed zagraniem w daną grę dobrze się do niej przygotowujemy, i jesteśmy w stanie powiedzieć wiele informacji i mechanik, zanim w ogóle zagramy w dany tytuł.

* Rekrutacja Niezależnie od Wieku - Prawdopodobnie jesteśmy najmłodszą wiekowo Grupą Rekonstrukcyjną w Polsce, dlatego też to, czy masz aktualnie 12 czy 20 lat, nie ma dla nas znaczenia. Wychodzimy z założenia iż liczy się dojrzałość psychiczna, a nie fizyczna. Należy też zauważyć, eż w naszym klanie nie ma dyskryminacji ze względu na ton głosu - więc to że nie przeszedłeś jeszcze mutacji nie stanowi żadnego problemu.

* Otwartość na propozycję - Mimo tego, iż mamy ustaloną na zebraniach tzw. "Główną Grę", w którą gramy obowiązkowo - to jeżeli ktoś ma jakiś ciekawy pomysł co do innego tytułu, przedstawi go nam w równie ciekawy sposób - na pewno nie odmówimy wspólnej gry.

* "Gwarancja Trwałości" - Gwarancja tego, że klan nie rozpadnie się po dwóch tygodniach, czy miesiącu. Sam fakt że jest to Grupa Rekonstrukcyjna zapewnia trwałość i pewność, nie wspominając o poświęceniu członków wobec klanu.

* "Główna Gra" - Czyli ustalona wcześniej gra, w którą gramy obowiązkowo. Takowa gra zawsze jest ustalana podczas zebrań, i każdy ma prawo podać swoją propozycję na takową grę. Lecz nie podlega ona zmianie w krótkim czasie. Aktualnie szukamy gry, która zatrzyma nas na o wiele dłużej niż dwa tygodnie.

* Wiele rozrywek poza grą - Oferujemy naprawdę wiele ciekawych zajęć, chociażby "Prawdziwe RPG" na kostki i kartki (ale przez internet), dyskusje na dane tematy, wymiany poglądów itd. - słowem nie sposób się z nami nudzić.

* System Rang - W naszym klanie obowiązuje ustalony system rang, który pozwala członkom poczuć się bardziej docenionym poprzez oficerów grupy. Zastanawiamy się również nad wprowadzeniem oddzielnych rang, na wymogi realiów danej gry.

* Sprawiedliwe Awanse i Degradacje - Nawiązując do poprzedniego punktu - mamy stworzony własny system rang. Lecz awansów i degradacji nie otrzymuje się "bez powodu". Na te dwie rzeczy trzeba sobie zasłużyć - choć na degradację czy wyrzucenie z klanu potrzeba zdecydowanie mniej pracy...

* Rekonstrukcja Historyczna - Przede wszystkim jesteśmy grupą rekonstrukcyjną. I dołączając do naszego klanu musisz wiedzieć, że na pewno wiele razy będziemy cię próbowali przekonać, właśnie do rekonstrukcji, czyli pierwszorzędnego celu naszej grupy. Natomiast jeżeli odmówisz - nic się nie stanie, w końcu nie każdy może sobie pozwolić na właśnie takie coś.

* Możliwość nauczenia się wielu nowych rzeczy - Jest to nijako jeden z wymagań dołączenia do nas - otwartość umysłu na naukę nowych rzeczy. Niektórzy z nas znają się na historii, inni na psychologii i psychoanalizie, jeszcze inni powiedzą ci co nieco na temat kowalstwa, stolarstwa, zielarstwa itd. - jest na prawdę wiele tematów. A w końcu "wiedza to władza".

* Zebrania Klanowe - Zebrania klanowe, na których są prowadzone rozmowy dotyczące spraw klanu i grupy. Każdemu przysługuję prawo wypowiedzenia się na dany temat i podania własnej propozycji.

* Roleplay - Każdy z nas jest miłośnikiem wszelkiego rodzaju Roleplaya, i bardzo chętnie zagramy w gry oferujące ten typ rozgrywki.

Tak oto mniej więcej przedstawiają się nasze propozycje dotyczące społeczności, ale wciąż nie wspomniałem o grach w które gramy, a więc już to poprawiam:

Foxhole

Foxhole_video_game_poster.jpg.c2b9fd8a534f467d02073283719a75cb.jpg

Czyli nasza aktualna "Gra Główna". Przedyskutowana na zebraniu, które odbyło się 01.03.2019. Postanowiliśmy wybrać tą grę, aby nauczyć się tam przede wszystkim współpracy, której później może nam brakować, ale o tym za chwilę. W Foxhole mamy zamiar stworzyć własną "Grupę Specjalną" która będzie wykonywała bardzo specyficzne zadania, takie jak sabotaż wrogich linii zaopatrzenia, powstrzymywanie z ukrycia posiłków wroga, czy też wszelkie inne typu rzeczy, które godne są miana "Akcji Czerwonych Beretów". Prawdopodobnie będziemy grać po stronie frakcji "Wardens". Lecz dopiero w dniu wczorajszym ustaliliśmy eż Foxhole będzie naszą grą główną, dlatego też jest około tydzień lub dwa czasu aby grę zakupić. 

Oraz

Legends of Aria 

legends-of-aria.thumb.jpg.8c22d57b08d594b737542e3ebc40a5a6.jpg

Legends of Aria, to gra w którą chcielibyśmy spędzić jak najwięcej czasu. Samo opowiadanie o tej grze wprowadza niektórych naszych członków w ekstazę. Lecz z tym tytułem poczekamy dopiero do oficjalnej premiery Steam, która odbędzie się na wiosnę. Do tego czasu, będziemy trenować współpracę oraz taktykę na Foxhole, aby przenosząc się na "LoA", nikt nie był w stanie nam dorównać.

 

Co zrobić, aby do nas dołączyć?

Aby dołączyć do Ulvbjorn Hirde, należy napisać do jednej z osób na Steam, bądź pod tym postem:

https://steamcommunity.com/profiles/76561198107295525 - Jarl Long02PL

https://steamcommunity.com/id/1ragnar1 - Freyr Franz

https://steamcommunity.com/id/demitek123 - Freyr Demitek

Następnie zostanie wam podany link do naszego oficjalnego forum, na którym składane jest podanie - lecz nie martwcie się - takowe podania to zwykła formalność, pozwalająca nam lepiej poznać danego kandydata.

Po zaakceptowaniu podania (lub w trakcie akceptacji) dany rekrut zostanie zaproszony na Discorda w celu "rozmowy rekrutacyjnej" mającej na celu przepytanie rekruta chociażby tak trudnymi pytaniami jak: "Jakiego typu muzyki słuchasz?" Tak więc nie ma czego się obawiać.

A więc to już wszystko co chciałem wam powiedzieć w tym poście. Mam ogromną nadzieję iż zachęciłem was do zasilenia naszych szeregów. Do zobaczenia!

Pozdrawiam i zapraszam do dołączenia - Patryk "Long02PL/Havard" (Von) Hoffman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować