Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony zwraca środki za zakup Anthem na PlayStation 4 z uwagi na problemy techniczne tytułu

8 postów w tym temacie

2 godziny temu, DzikiDzik2123 napisał:

Jakie problemy  Gram codziennie po 8 nawet 10 godzin i nie mam żadnych problemów na PS4Pro

A to spoko, jak Ty nie masz problemów, to nikt inny zapewne też ich nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czasie przechadzki po mieście trzeba tak naprawdę pędzić na złamanie karku bo nie wiadomo kiedy wyrzuci do ekranu startowego. W czasie gry swobodnej rozłączą raz na 50 minut. Powyższe problemy występują o ile w ogóle się da zalogować do gry, co rusz błąd serwera, błąd pobierania postaci, serwery EA niedostępne itp. Swoją wersję na ps4 na szczęście sprzedałem. Ps4 Nat 1, porty otwarte, ping na poziomie 10 ms. Anthem pod względem technicznym to kpina. Dziwi mnie, że w polskich recenzjach nie ma o tym wzmianki a jak już jest to pobieżnie. Na reddicie i supporcie EA aż kipi od tego typu problemów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alinobot napisał:

W czasie przechadzki po mieście trzeba tak naprawdę pędzić na złamanie karku bo nie wiadomo kiedy wyrzuci do ekranu startowego. W czasie gry swobodnej rozłączą raz na 50 minut. Powyższe problemy występują o ile w ogóle się da zalogować do gry, co rusz błąd serwera, błąd pobierania postaci, serwery EA niedostępne itp. Swoją wersję na ps4 na szczęście sprzedałem. Ps4 Nat 1, porty otwarte, ping na poziomie 10 ms. Anthem pod względem technicznym to kpina. Dziwi mnie, że w polskich recenzjach nie ma o tym wzmianki a jak już jest to pobieżnie. Na reddicie i supporcie EA aż kipi od tego typu problemów. 

W 100% mam dokładnie te same problemy PS4Pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzikiDzik2123 napisał:

Jakie problemy  Gram codziennie po 8 nawet 10 godzin i nie mam żadnych problemów na PS4Pro

Grasz w gre po 10h dziennie. Ja tu widzę wyraźny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie było Bioware nigdy nie wypuszczał dopracowanych gier na Ps4. Chyba tylko Dragon Age inkwizycja nie sprawiał giga problemów na premierę, ME:A w 4k ma takie dropy że to dramat. Ciesze się że wróciłem do Pc :) Sprzęt znacznie droższy ale i oprawa graficzna odstaje bardzo mocno. Często jak patrzyłem na porównania między Pc a Ps4 Pro jakiejś giga różnicy nie było widać. No ale taki tytuł jak Shadow of Tomb Raider w natywnym 4k i wszystkim na maxa... Poezja... Anthem w 3K i wszystko na maxa również obłęd. Dla mnie nie ma lepszego shootera co-op na tą chwilę. Brakuje chyba mi tylko rajdów takich jak są w Destiny gdzie przejście za pierwszym razem drugim czy trzecim na podstawowym poziomie zajmuje 2-3 godziny... Pamiętam Raid z Taken Kinga. Zaczęliśmy o 21 a skończylismy o 2 w nocy. :D Pad aż się rozładował i to podczas finalnej walki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować