Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 2 stuknęło 19 lat

4 posty w tym temacie

Kurcze! :O 19 lat?! To ja jestem już tak stary?! :D nie czuję się, tak jak moje PS2, które nadal ma swoje miejsce w mojej rodzinie, PS3 i PS4 jakoś nie posiadają tej duszy (szczególnie jak się posiadało kartę pamięci z unlockiem na wszystko co nagrasz na płytę :D ) też mam i używam generalnie PS4 do jakiś gier w kilka osób jak się robi domówkę (tak to PC do grania), a PS2 zawsze był najlepszy.
To było pierwsze domowe centrum rozrywki, takie na poziomie ;) pamiętam jak kiedyś kolega chwalił się że ma najnowsze kino domowe z dvd od daewoo :D a ja mu pokazałem co w tej cenie można kupić :D czyli moje PS2 xD od razu sprzedał kino i kupił :D.... Nigdy nie sprzedam swojej konsolki, mimo że wole PC.
Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko, że masa błedów jest w tej informacji. Proszę nie zatrudniać niekompetentnych osób z zerową wiedzą w temacie. 

W takie gry jak Metal Gear Solid, GTA czy Gran Turismo nie zagraliśmy po raz pierwszy na Playstation 2 tylko na Psx czyli Playstation 1 zwanej popularnie "szarakiem".

Nie rozumiem jak można popełnić taki błąd. To tylko świadczy o zerowej wiedzy w temacie, człowieka który to pisał. Wstyd i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrzeda napisał:

Wszystko fajnie tylko, że masa błedów jest w tej informacji. Proszę nie zatrudniać niekompetentnych osób z zerową wiedzą w temacie. 

W takie gry jak Metal Gear Solid, GTA czy Gran Turismo nie zagraliśmy po raz pierwszy na Playstation 2 tylko na Psx czyli Playstation 1 zwanej popularnie "szarakiem".

Nie rozumiem jak można popełnić taki błąd. To tylko świadczy o zerowej wiedzy w temacie, człowieka który to pisał. Wstyd i tyle.

Trochę źle się wyraziłem. Chodziło to, że wiele osób miało z tymi grami styczność po raz pierwszy właśnie na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować