Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Graliśmy w Sekiro: Shadows Die Twice - hardkor obłaskawiony

3 posty w tym temacie

@Myszasty, pytałem wczoraj na streamie @EpicNameBro o ten respawn, bo strasznie mi się to wydawało mało prawdopodobne (żeby nie powiedzieć, że Miyazakiemu się coś poluzowało w i tak już zwyrodniałych pomysłach :]). Twierdzi, że tylko przy odpoczynku. Tak że zgłupiałem nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ElieVian napisał:

@Myszasty, pytałem wczoraj na streamie @EpicNameBro o ten respawn, bo strasznie mi się to wydawało mało prawdopodobne (żeby nie powiedzieć, że Miyazakiemu się coś poluzowało w i tak już zwyrodniałych pomysłach :]). Twierdzi, że tylko przy odpoczynku. Tak że zgłupiałem nieco.

Spędziłem chwilę na sprawdzanie tego i z moich doświadczeń wynikało coś innego. Zapis gry następuje przy jakichś posągach/kapliczkach (to raczej modlitwa, niz odpoczynek) i po nim na pewno mamy do czynienia z respawnem. Sęk w tym, że np. jeden ze strażników stojący przy urwisku w trawie respawnował się kilka razy, niemal na moich oczach. Zabiłem go (bez zapisywania gry, czy umierania w tym czasie) chyba z pięć, czy sześć razy. W końcu mi się znudziło i pobiegłem dalej. Podobna sytuacja powtórzyła się kilka razy w tym dość krótkim fragmencie gry. Może to po prostu bug w tym buildzie, który resetował wrogów z jakichś nieznanych mi przyczyn. Ale tak było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować