Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Rag Doll Kung Fu

21 postów w tym temacie

Pora na nastepną darmową grę z cyklu Mikes poleca ;)

www.ragdollkungfu.com gra co prawda nie jest darmowa ale udostepnione emko jest tak innowacyjne że muszę o tym napisac ;)

Kierujemy młodym ninja, w demko juest dostępny tutek ale jest on naprawdę długi.

Nie wspomninał bym o tej grze gdyby nie to że jest innowacyjna mianowicie naszym herosem kiedyjemy tylko i wyłącznie za pomocą.. myszki!
Klikając w powietrze ninja skacze, robiąc kółka ładuje moc Chi,prawym PM wskazujemy cel któy niszczy, łapiemy za osobną kończyne i blokujemy ataki, zabawa jest przednia

żeby pobrać grę musimy ściagnąc Steam(nieco ponad 700kb) załozyć tam konto(kilka sekund) i pobrać stamtąd grę. Zdecydowanie warto(sla samego steamu tez bo znajduje się tam pełbo filmików i dem)

Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 12:43, Woko11 napisał:

A ile miejsca zajmuje?


Dokładnie nie wiem, coś koło 200-300MB ale serwery Source są tak szybki że idzie z max. prędkością(cały czas)''
Kwestia godzinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 21:20, morthi napisał:

powaznie? z kodem do sciagniecia ze steama? czy jako samodzielna instalka?



No serio oryginalna instalka proponuje tutaj sprawdzić szczegółowy opis numeru- http://www.gry-online.pl/s048.asp?id=3&numer=482. Muszę jeszcze dodać, że gra ma tam chyba path na polskie menu, gra to dzieło LionHead Studios twórców takich hitów jak Blach& White i Fable, polecam, tymbardziej, że gazeta kosztuje 6,99 na DVD i jeszcze World Rally.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no opis jest lekko nieswiezy ;) bo dotyczy 7 listopada ;) ale skoro mowisz ze jest tam ta gra to faktycznie warto sie wybrac po nia do sklepu :)

@Ari Zmc
jesli nie masz nic do powiedzenia w temacie to daruj sobie wypowiedzi i nie rob offtopu - jesli jednak chcesz sie podzielic z namy swoimi przemysleniamy chetnie je poznamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 23:31, Mike1292 napisał:

eee zaraz to mozna juz kupic tego clicka czy nie? na stronie głównej clicka widze ze aktua;ny
jest nr. 01/2007


Można. Wiem bo kupiłem go kilka dni temu ;]

A Click zawsze miał chyba stronę do tyłu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 21:41, morthi napisał:

no opis jest lekko nieswiezy ;) bo dotyczy 7 listopada ;) ale skoro mowisz ze jest tam ta gra
to faktycznie warto sie wybrac po nia do sklepu :)

@Ari Zmc
jesli nie masz nic do powiedzenia w temacie to daruj sobie wypowiedzi i nie rob offtopu - jesli
jednak chcesz sie podzielic z namy swoimi przemysleniamy chetnie je poznamy



Kupiłeś?? Spodobała ci się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, gra wg mnie jest taka sobie. Sterowania nie mogę za nic pojąć i wydaje mi się raczej poronione. Mogę się jednak mylić, coś w nim jest, ale ciężko mi to z niego wydostać. Jak dotąd gram w trening, ale już tu mi się nie podoba. Zaś samo spolszczenie w menu - głupie i robione chyba przez translatora. Przecież co za problem tłumaczyć te kilka ogranych zwrotów. Poza tym przetłumaczone jest tylko główne menu. Te pod już nie.
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i szczerze mówiąc.. gra nudna... Nie wiedzieć czemu nie można grać po multiplayerze - problemy z wsadzeniem Cover''a do steama * ? ;-)

* Normalnie Rag Doll Kung Fu jest dystrybuowany przez steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 12:22, WorldWar3PL napisał:

Pograłem trochę i szczerze mówiąc.. gra nudna... Nie wiedzieć czemu nie można grać po multiplayerze
- problemy z wsadzeniem Cover''a do steama * ? ;-)

* Normalnie Rag Doll Kung Fu jest dystrybuowany przez steam.



Ja też właśnie nie mogę odpalić multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego wniosek, że wersja dodana do Click''a jest "Single player only" - gdyż do rozgrywki sieciowej potrzebny jest steam, a połączenie steama z Cover CD jest raczej niemożliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 12:29, WorldWar3PL napisał:

Z tego wniosek, że wersja dodana do Click''a jest "Single player only" - gdyż do rozgrywki
sieciowej potrzebny jest steam, a połączenie steama z Cover CD jest raczej niemożliwe :)


Mogli to napisać na Coverze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś chociaż zagląda do tego wątku?
Mam pytanie związane z jednym z poziomów. Nie wiem, co mam zrobić, by naładować życie postaci w levelu "Meditation"... Jaką pozę należy przybrać i co trzeba robić, by życie rzeczywiście się regenerowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: gra jest super! Od początku gdy widziałem trailery parę miesięcy temu strasznie mi się podobała i nareszcie mogłem ją wypróbować i nie zawiodłem się. Takiego klimatycznego "łajpałta" jeszcze nie było. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować