Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve zwalnia głównego projektanta Artifact

3 posty w tym temacie

MOMENT !

Koleś od MtG DAŁ CIAŁA ! AKURAT ! Trochę ciała mógł dać, błedy mógł popełnić, ale nie wydaje mi się, aby kolo który zęby zjadł na karciankach wywalił wszystko w kosmos... Jego grzechem było to, że dał się wciągnąć w korporację, więc popatrzmy na Sensacje XXI wieku.... Dam da da da dammm, dam dam dam dam , Kolo mówi: założenia takie a takie, management mówi - to za drogo i za długi (można wyczytać między wierszami, że byli poganiani) i za długo, kończy się nam czas i nasze okno czasowe na wy##nie graczy się zamyka. Projektant ciśnie, manadżment się nie zgadza, zatrudniają analityków nie mających bladego pojęcia o temacie, bo jak to manadżment - widzą cyferki i jak to manadżment - wyciągają nic nie warte wnioski bo mają za mało danych, bo nie wiedzą o co pytać ...  Analitycy wyskakują jako mediatorzy, zmuszają projektanta do zmiany decyzji - bo taniej i szybciej... Rynek weryfikuje, że produkt to kupa, bo robili ją analitycy i manadżment a nie projektanci. Koniec końców - dostaje projektant bo.... za mało się stawiał, ale jakby się stawiał wcześniej - też by wyleciał .. bo się stawiał ! TA DAM !!! brawo Valve ! Już wiem dlaczego nadal nie ma HL 3 !!! I bardzo dobrze, że go nie ma. Hej Gabe - wiem, że EPIC podgryza ci sklepik, ale podgryza ci sklepik, bo twój TOP MANAGEMENT jest g$#$o wart ! Przemyśl to .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować