Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Menadżer społecznościowy Anthem odpowiada na zarzuty dotyczące komunikacji z twórcami i problemów z grą

7 postów w tym temacie

Headbangerr napisał:

Studia, które nie robią syfu, nie muszą się obawiać dyskusji z graczami.

A więc wszystkie studia muszą obawiać sie dyskusji z graczami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2019 o 12:37, Headbangerr napisał:

Taaa... CDP Red, Rockstar, NetherRealm, whatever.

Tak, każde z tych studiów ma jakiś syf na sumieniu, i zbierało za to baty (no ja myślę). A już zwłaszcza Netherrealm i Rockstar. Studio idealne istnieje tylko w głowach fanboy-ów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zadymek napisał:

Tak, każde z tych studiów ma jakiś syf na sumieniu, i zbierało za to baty (no ja myślę). A już zwłaszcza Netherrealm i Rockstar. Studio idealne istnieje tylko w głowach fanboy-ów ;)

... a ty oczywiście nie rozumiesz, że żadne z nich nie zachowało się wówczas tak bezczelnie, jak obecnie pan Anderson i że mój komentarz miał uwypuklić pewien problem. Ale nie szkodzi, nie będę wymagał od ciebie zbyt wiele ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Headbangerr napisał:

... a ty oczywiście nie rozumiesz, że żadne z nich nie zachowało się wówczas tak bezczelnie, jak obecnie pan Anderson i że mój komentarz miał uwypuklić pewien problem. Ale nie szkodzi, nie będę wymagał od ciebie zbyt wiele ;).

Czyli np community manager Netherrealm sucho stwierdzający, że Kombat Pack 2 i nowy netcode będą dostępne tylko dla posiadzaczy wersji kosolowych MKX, to nie jest bezczelność porównywalna z Andersonem. OK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować