• 0
TigerXP

Co jest z komentarzami w newsach?

Pytanie

Także ten tego, chyba każdy zauważył że komentarze pod newsami nie działają już od kilku ładnych dni. A nie ma co ukrywać, że był to chyba jedyny dział który jeszcze jako tako funkcjonował. Będzie coś z tym robione, czy zostawiono już to forum i tych kilku ostatnich użytkowników na śmierć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 1

Próbowałem dodać kilka komentarzy do ostatnich newsów o Anthem, Kotaku i tym chłamem jakim jest EA, niestety bez skutku. Może całe dobre IT, śladem byłych już pracowników BioWare, odeszło z GRAMu do innych firm i teraz nie ma komu naprawiać kodu?

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 1
1 godzinę temu, MisioKGB napisał:

Nic osobistego, trzymam kciuki, żeby komentarze zaczęły normalnie funkcjonować i pozdrawiam!

To może inaczej - wiem, że ostatnie problemy z komentarzami zostały naprawione. Jeśli nadal coś nie działa tak, jak powinno, to sprawdzimy i to. 

Ja personalnie tego nie odbieram, także spokojnie - no offence taken, ale prawda jest tez taka, że robimy co możemy, aby było jak najlepiej. I nie ma tu ani grama lukrowania ;)

Mogę mieć tylko nadzieję, że pewnych przeciwności losu będzie coraz mniej, a dobrego będzie coraz więcej. Tyle lat już przewojowałem, to i kolejne mogę. 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 1

Kolego Muradin, wygląda na to, że jesteś moją jedyną nadzieją. W czym rzecz? Otóż mój portal o grach z ponad 15-letnią historią, Markolf.pl, działał na serwerach Kolektywu Gram. Niestety, jakieś pół roku temu Kolektyw ten zaczął odmawiać współpracy, więc moja strona (jak i kilka innych portali działających na serwerach waszego projektu) po prostu przestała działać. Mimo że na świadczenie przez was usług hostingowych poprzedni administrator podpisał z wami normalną umowę, to błędem (banalnie prostym do naprawienia) się nie zajęliście. W dodatku przez te sześć miesięcy nie raz próbowałem się z wami skontaktować, lecz potraktowaliście mnie po prostu skandalicznie. Najpierw zapewnialiście o tym, że o błędzie wiecie i pracujecie nad jego naprawą, potem odwracaliście kota ogonem, a od kilku miesięcy zaczęliście kompletnie olewać jakiekolwiek próby kontaktu z mojej strony.

Także Muradin - chyba tylko ty możesz mi pomóc. Błagam, ulituj się nad moim problemem i chociaż spróbuj zorientować się, czy jest jakakolwiek szansa na naprawienie tej usterki. Dziękuje z góry i jeszcze raz proszę Cię o pomoc.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Heh, po forumowej rewolucji liczba komentarzy pod newsami spadła tak bardzo, że teraz administracja przez ponad tydzień nawet nie zauważyła ich braku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chciałem napisać coś... ale się powstrzymam ;)

Wiemy, że komentarze nie działają i cały czas IT pracuje nad rozwiązaniem problemu.

  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 3.04.2019 o 12:03, Muradin napisał:

Chciałem napisać coś... ale się powstrzymam ;)

Wiemy, że komentarze nie działają i cały czas IT pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Na jak długo? 2 dni? Z całym szacunkiem, ale wypowiadanie się pod newsami to jest niekiedy katorga i to nie jest powód do jakichkolwiek żartów jeśli zespół GRAMu ceni sobie przyzwoitość choć w małym stopniu. Jestem z Wami od zawsze i szanuję Was, Wy też szanujcie mnie i innych Gramowiczów.

Nic osobistego, trzymam kciuki, żeby komentarze zaczęły normalnie funkcjonować i pozdrawiam!

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 4.04.2019 o 22:44, Muradin napisał:

To może inaczej - wiem, że ostatnie problemy z komentarzami zostały naprawione. Jeśli nadal coś nie działa tak, jak powinno, to sprawdzimy i to. 

Ja personalnie tego nie odbieram, także spokojnie - no offence taken, ale prawda jest tez taka, że robimy co możemy, aby było jak najlepiej. I nie ma tu ani grama lukrowania ;)

Mogę mieć tylko nadzieję, że pewnych przeciwności losu będzie coraz mniej, a dobrego będzie coraz więcej. Tyle lat już przewojowałem, to i kolejne mogę. 

Live long and prosper :) Ja zawsze będę z Wami co by się nie działo, takie stare dobre małżeństwo :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się