Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Branża okiem Amy Hennig. Gry AAA mogą uratować tylko wielkie zmiany

2 posty w tym temacie

Świetny artykuł, nie bardzo wiedziałem jak deweloperzy i wydawcy, teraz już wiem trochę więcej. Zastanawia mnie to czy to, że UBI przerzuca różne projekty do różnych oddziałów to jedyny powód ich aktualnemu dobrobytowi? Czy nie jest tak, że nie są po prostu tak chciwi i buńczuczni jak EA i Acti-Blizz? Ci chcą coraz więcej, wrzucają wszędzie pierdoły za hajs, wchodzą butami w pracę deweloperów i mają gdzieś głosy społeczności? EA wrzuca po cichu mikropłatności do BFV, Acti jak to Acti, hajs musi się zgadzać, rozrośli się za mocno i teraz zwalniają masę ludzi, żeby tylko trendu spadkowego nie mieli przypadkiem, a Biadlo Immortal? To był pomysł Blizza czy Acti? Łatwy hajs na ogromny rynek chiński, wyczuwam tutaj pazerność Acti.

Ubi jest jakie jest, ale robi dla dzieciaków specjalne dodatki edukacyjne chociażby do Origins, żeby się historii uczyły nie tylko z nudnych książek, ale w przystępnej atrakcyjnej formie. Robią też nowych Settlerów i już widać, że zależy im na klasycznej rozgrywce okraszonej nową szatą graficzną.

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować