Gram.pl

The Division 2 - publiczne serwery testowe wystartują już niebawem

3 posty w tym temacie

Ja się zastanawiam kiedy dostanę cokolwiek za to że kupiłem Seasson Pass za 170 zł. Narazie niczego nie dostałem,  nawet głupiej skórki na mundur czy broń, nie wspominając o broni czy wyposażeniu. Chyba dałem się wy....bać w powietrze, przez moment nieuwagi i chwilowy zachwyt grą. Przeważnie do każdej gry w które gram kupuje przepustki,  i zawsze na dzień dobry dostaje COŚ.  Tutaj niczego nie dostałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, DzikiDzik2123 napisał:

Ja się zastanawiam kiedy dostanę cokolwiek za to że kupiłem Seasson Pass za 170 zł. Narazie niczego nie dostałem,  nawet głupiej skórki na mundur czy broń, nie wspominając o broni czy wyposażeniu. Chyba dałem się wy....bać w powietrze, przez moment nieuwagi i chwilowy zachwyt grą. Przeważnie do każdej gry w które gram kupuje przepustki,  i zawsze na dzień dobry dostaje COŚ.  Tutaj niczego nie dostałem. 

Na start masz dostęp do wszystkich specjalizacji, dodatkowe projekty/zlecenia, w aktualnie trwającym evencie trzy dodatkowe klucze na start, w przypadku późniejszych epizodów wcześniejszy dostęp. Niedługo również i pojawią się dodatkowe zadania poboczne.

Piszę o tym, bo w przypadku TD również pewne rzeczy pojawiały się z czasem i wypadały nieco bladziej niż w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się