Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cena PlayStation 5 nie będzie wygórowana? Mark Cerny przemówił

4 posty w tym temacie

Mnie nie martwi cena 500 dolarów tylko fakt że u nas po dorzuceniu tych wszystkich śmiesznych podatków od nowości , vatu itd cena skoczy pewnie do bliżej 600-

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, skoro dostaniemy Ryzena 3 generacji... Navi z RayTracingiem. Obsługą 8k. Zapewne skalowane i w 30Fps. Do tego dyski ssd szybsze niż w PC... Obecnie komputer za 4300 pozwala na zabawę w 4k z większością na maxa w zakiresie od 30-60fps w zależnoości od tytułu. Cena konsoli według mnie minimum 2600. 

 

@Fenrirx22. Podatek od nowości występuje z reguły na Allegro i mniejszych sklepach... W Media Markt czy innych tego typu ceny są bardzo zbliżone bo idą na ilość. Cena za Ps4 Pro ustalona na 1799zł w Media kupiona chyba 1699 czy 1749 zł. Ja na Ps5 połaszę się ale gdy będą wypuszczać coś ala wersja Pro :D. Póki co Pc daje radę :D

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kash28 napisał:

Według mnie, skoro dostaniemy Ryzena 3 generacji... Navi z RayTracingiem. Obsługą 8k. Zapewne skalowane i w 30Fps. Do tego dyski ssd szybsze niż w PC... Obecnie komputer za 4300 pozwala na zabawę w 4k z większością na maxa w zakiresie od 30-60fps w zależnoości od tytułu. Cena konsoli według mnie minimum 2600. 

 

@Fenrirx22. Podatek od nowości występuje z reguły na Allegro i mniejszych sklepach... W Media Markt czy innych tego typu ceny są bardzo zbliżone bo idą na ilość. Cena za Ps4 Pro ustalona na 1799zł w Media kupiona chyba 1699 czy 1749 zł. Ja na Ps5 połaszę się ale gdy będą wypuszczać coś ala wersja Pro :D. Póki co Pc daje radę :D

A ja się połaszę w dniu premiery, fatka PS4 nie odbiega praktycznie niczym od pro a do tego wsteczna kompatybilność da mi grania co nie miara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować