Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny kraj banuje PUBG

6 postów w tym temacie

No to może niech zbanują grę mobilną Clash Royale skoro ona źle wpływa na młodych dzieci poniżej 12 roku życia i zobaczymy czy da się żyć bez CR, chcę powiedzieć że nie gram w Clash Royale od ponad roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sucharki Artura napisał:

No to może niech zbanują grę mobilną Clash Royale skoro ona źle wpływa na młodych dzieci poniżej 12 roku życia i zobaczymy czy da się żyć bez CR, chcę powiedzieć że nie gram w Clash Royale od ponad roku

brawa dla tego Pana! Ponad rok bez Clash Royale.

- jak się z czym czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K, "dzikusy ze wschodu" banują gry. Co w tym dziwnego?

Ale pragmatyzm stanowiska wypada docenić

9 godzin temu, Gram.pl napisał:

Co zyskasz, jeśli zabijesz jedną czy dwie osoby w PUBG? - pyta szyicki duchowny, Muktada al-Sadr, były szef radykalnej formacji paramilitarnej Milicja Mahdiego. - To nie jest gra pozwalająca zyskiwać wiedzę ani gra militarna, z której można się dowiedzieć o prawidłowych sposobach prowadzenia walk.

Skoro gra nie nauczy młodzieży tępienia niewiernych, to jest bezproduktywną rozrywką - żelazna logika. Ciekawe czy America's Army też jest tam zbanowana  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik3109 napisał:
Sucharki Artura napisał:

No to może niech zbanują grę mobilną Clash Royale skoro ona źle wpływa na młodych dzieci poniżej 12 roku życia i zobaczymy czy da się żyć bez CR, chcę powiedzieć że nie gram w Clash Royale od ponad roku

brawa dla tego Pana! Ponad rok bez Clash Royale.

- jak się z czym czujesz?

Dobrze się czuje, ale i tak lepszy od tego jest Brawl Stars, może kiedyś powrócę do Clash Royale, grałem w Clash of Clans też

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować