Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

System Shock 2 - Temat ogólny

66 postów w tym temacie

mnie najbardziej ciekawi czy będzie tryb kooperacji aby móc przejść fabułę tk jak w SS2 :D niedawno z kolegą ukończyliśmy w ten sposób grę i było super, za jakiś czas usiądzemy do tego znowu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie pomóżcie:
ściągnąłem z tej strony: www.strangebedfellows.de pack ulepszający grafikę Arcaniac Shock (oczywiście do SS2)
i owszem, ściągnąłem, skopiowałem wszystko do katalogu z grą, odpalam grę... i np. nie widać na samym początku przewróconego kubła na śmieci, pociągu, który jest za nami, na Von Braunie łóżek, przedmiotów (dopiero jak podniosę to je widać) a nawet w inventory niektórych przedmiotów. Proszę.... Nie, BŁAGAM o pomoc

P.S. ej, gmx, mamy BARDZO podobne avatary ale żeby nie było, że ukradłem: NIE są takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też kiedyś eksperymentowałem z dodatkami graficznymi...powiem tyle że znikły mi wszystkie NPC, łącznie z przeciwnikami :P ale obrażenia nadal bolały...
chyba jedyne co możesz zrobić to po prostu wrócić do podstawowego stanu i ściągnąć inny pack z grafą
polecam paczuszki o nazwach:

weaponpack_sounds_v20060727
shtup_beta5
SS2_Eldron_psi-amp_v2

sam ich używałem i byłem całkiem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 00:58, Beleth napisał:

też kiedyś eksperymentowałem z dodatkami graficznymi...powiem tyle że znikły mi wszystkie NPC,
łącznie z przeciwnikami :P ale obrażenia nadal bolały...

no to mam przerąbane...

Dnia 14.06.2007 o 00:58, Beleth napisał:

chyba jedyne co możesz zrobić to po prostu wrócić do podstawowego stanu i ściągnąć inny pack
z grafą
polecam paczuszki o nazwach:

weaponpack_sounds_v20060727
shtup_beta5
SS2_Eldron_psi-amp_v2

sam ich używałem i byłem całkiem zadowolony

nie ma nic lepszego niż usłyszeć od drugiego gracza, że coś jest dobre. Reklamy wysiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System shock... Ta gra jest genialna.
Przede wszystkim-ma klimat. Bardzo mocny i mroczny klimat. Ta gra straszy, F.E.A.R przy niej wymięka! no i sama rozgrywka-genialne połączenie FPSa i RPGa ;f.
No i jest darmowa, co też jest plusem!;D
Grać z spolszczeniem! ;f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu porównuje Bioshocka do sławnego i jakże klimatycznego System Shocka 2, a tak naprawdę to te gry mają tyle wspólnego, że tu i tu można używać klucza francuskiego jako broni i tyle... Bioshock to strzelanka z ELEMENTAMI rpg, których wogóle możemy nie używać przez całą gre. Wystarczy, że naciskamy na spust i brniemy dalej. W SS2 takie bieganie na oślep z karabinem szybko kończyło się świadomością tego, że po pierwsze nie mamy wystarczająco dużo amunicji no i umiejętności posługiwania sie bronią, a po drugie ze włączyliśmy alarm i jesteśmy osaczani przez wroga.
System Shock 2 to potrafił przestraszyć i wciągnąć do swojego wirtualnego świata dzięki klimatowi no i mechanice rozgrywki i kreowania postaci. Dlatego chyba jeszcze długo poczekamy na godnego następcę wspaniałego System Shocka 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bioshock, to niezła strzelanka, ale przy porównaniu z SS 2 wypada dość słabo. Gdyby to był SS 3, fani nie zostawiliby na nim suchej nitki ;). Ogółem gra ma niepowtarzalny kliimacik. Odświeżam z okazji Reto-grama.
PS.
SS2:
Łapcie spolszczenie
http://rapidshare.com/files/35021094/strings.crf.html
Dziękować nie mi, acz meraglimowi. I ekipie Thief-forum. Podmienićw katalogu Patch
Pzoa tym, gra jest mrtwa, tzn. możecie ją legalne pobrać, np. z cda.pl.
Gierka wypasita, mega extra super mega, żadna inna gra nie dorasta jej do pięt. Najlepszy SH w jaki grałem, wliczając w to F.E.A.R.A. Po raz pierwszy zagrałem w 2006 roku, więc sporo to mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem ze spolszczeniem - tzn robię wszystko tak jak w instrukcji , ale niestety gra jest nadal po angielsku , ma ktoś pomysł co z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 22:50, cmurder napisał:

mam mały problem ze spolszczeniem - tzn robię wszystko tak jak w instrukcji , ale niestety
gra jest nadal po angielsku , ma ktoś pomysł co z tym zrobić ?

Mam taki sam problem.

Ale prócz tego mam jeszcze inny - w tej grze są filmiki, przerywniki? Klikam na intro w menu i nic nie wyskakuje. W samej grze także nic z filmików nie ma.

A gra ciekawa. Fajny klimacik, można się nawet przestraszyć kiedy niespodziewanie coś wybucha przed nami czy wypadają hybrydy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2009 o 20:29, Konował napisał:

A gra ciekawa. Fajny klimacik, można się nawet przestraszyć kiedy niespodziewanie coś
wybucha przed nami czy wypadają hybrydy.


gra klasyk nie ma co się oszukiwać , a co do spolszczenia to już sobie poradziłem , rozwiązaniem jest ta wersja

http://www.megaupload.com/?d=KFQ3THAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 13:29, xD ominik napisał:

Czy tą grę kiedykolwiek Dali do CD action. Chciałbym ją mieć ale nie mogę jej nigdzie
znaleźć.

grę można legalnie pobrać z internetu np tu http://www.megaupload.com/?d=KFQ3THAX . Jest to wersja spolszczona na dodatek działająca pod xp , zresztą na viscie również działa - wiem bo sprawdziłem . Co do gry to trzeba koniecznie zagrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 13:32, cmurder napisał:

> Czy tą grę kiedykolwiek Dali do CD action. Chciałbym ją mieć ale nie mogę jej nigdzie

> znaleźć.
grę można legalnie pobrać z internetu np tu http://www.megaupload.com/?d=KFQ3THAX .
Jest to wersja spolszczona na dodatek działająca pod xp , zresztą na viscie również działa
- wiem bo sprawdziłem . Co do gry to trzeba koniecznie zagrać

Dzięki, gra bardzo mało miejsca zajmue. Nigdy nie znałem tej strony może jeszcze inne ciekawe rzeczy się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2009 o 20:29, Konował napisał:

Ale prócz tego mam jeszcze inny - w tej grze są filmiki, przerywniki? Klikam na intro
w menu i nic nie wyskakuje. W samej grze także nic z filmików nie ma.


co do filmików to znalazłem rozwiązanie
-klikasz start
-uruchom
-wpisujesz cmd , i jeśli masz Vistę uruchamiasz jako administrator
-w okienko wpisujesz regsvr32 "c:\SShock2\LGVID.AX" , gdzie c to litera dysku z zainstalowanym ss2 , klikasz enter
-zamykasz okienko i gra powinna być z filmikami

jeśli to nie podziała to ściągasz http://www.strangebedfellows.de/index.php?PHPSESSID=9d7f57b6b37da75bd17c759875787122&action=dlattach;topic=392.0;attach=2151
dzięki tej aplikacji powinno wszystko śmigać
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że moja płytka z eS eSmanem 2 została zniszczona, mam pytanie do gramowiczów - skąd dostać moją ukochaną grę? Aukcje (do 50 zł), i wersje pudełkowe miło widziane, ale nie pogardzę linkami do downloadu ( Toż to abdonware! ),w ostateczności może być torrent ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować