Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bloodborne na PC, Gears of War na Switchu, a Zelda na Xboksie?

5 postów w tym temacie

Nie chcę GoW na PS4. Nie lubię tej gry. Nie podoba mi się. Xbox już pomijając fakt że osiągnął dno  wydawnicze, to nie ma ani jednej gry w którą chciałbym grać. Dla mnie xbox jest przeciwieństwem czerpania przyjemności z grania. Jest synonimem dziadostwa i tandety. Może się to zmieni w przyszłości,  ale dzisiaj , i od 6 lat  xbox i jego gry, to dno z przepaścią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze pierwszy Xbox miał trochę gier co bym ograł, 360 pożyczyłem dla 2 tytułów. Co do XOne mam podobne zdanie dla normalnego konsumenta konsola jest nie opłacalna jak się ma W10. Praktycznie wszystkie tytuły już odpalimy na PC. Żadnej znaczącej  gry nie wydali w 2018 jak pamiętam i w 2019 ma być podobnie. Nie powiem podobało mi się co zrobili bo zagrałem w kilka gierek co mnie interesowały, ale konsoli bym od zielonych nie kupił. Fanem ich nie jestem, ale jak bym był to bym się trochę wnerwił. Nie ufam im za szybko skreślili nowego xboxa na korzyść W10 i swojego sklepiku. W sumie na 360 też dość szybko mieli wywalone jojca. Ciekawe po jakim czasie zaciukają nadchodzącą Scarlett.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, do tej pory combo: Pc + PS4 sprawdzało się wyśmienicie. Na PC mam wszystkie tytuły multiplatformowe w najwyższej jakości i framerate, do tego Forzę i Gearsy. Na PS4 - wyłącznie tytuły exclusive.

Edytowano przez Headbangerr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Streaming gier, w Polsce? Jakieś high fantasy. I może jeszcze minimalny input lag? Jasne, za górę kasy wszystko można... jak ktoś ma zbędną, to chętnie przygarnę ;)

2. Ja ogrywam latami 1-3 gry. Na co mi produkcje z konsol, jak PC-towa kupka wstydu nie maleje? Jest jeszcze kwestia filozofii rozgrywki: jak gra robiona jest pod konsolowy pleb, to niekoniecznie musi się spodobać PCMR. Tu dochodzimy do

3. Mówisz gry konsolowe, myślę pad. Przeszkoda nie do pokonania. Mam wywalone na pady i nie zamierzam się ich uczyć dla jakichś "gierek".

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować