Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie ma już szans na Uncharted 5 - mówi aktor udzielający głosu Nathanowi Drake'owi

6 postów w tym temacie

Na PC są szanse pół na pół ale nie liczyłbym zbytnio. Teraz pora by ND wymyśliło nową markę równie rewelacyjną jak Uncharted.

 

P.S. A co do remasterów na PS 5 o których wspomniał kolega w powyższym komentarzu to lepiej niech się devowie skupią na nowych markach, poprawieniu AI i fizyki a nie remasterowaniu gier, z resztą jaki jest tego sens skoro PS5 ma mieć wsteczną kompatybilność? Więc wydadzą patcha dla wszystkich na PS5 i tyle ;>, pamiętam jak sprzedawałem PS3, do dziś nie mogę przeboleć że nie mogę na PS4 zagrać w gry z PS3 a teraz proszę, każdą jedną grę z PS4  ogram na PS5 ^^ kiedy tylko będę miał na to ochotę.

Edytowano przez Illidian_Stormrage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Illidian_Stormrage napisał:

P.S. A co do remasterów na PS 5 o których wspomniał kolega w powyższym komentarzu to lepiej niech się devowie skupią na nowych markach, poprawieniu AI i fizyki a nie remasterowaniu gier.

Pewnie, nie róbmy remasterów w ogóle, bo nie ma na to czasu i nikt o nie nie prosi. Co do wstecznej kompatybilności - zobaczymy jeszcze, jak to zostanie rozwiązane i jak się będzie sprawdzać w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2019 o 09:49, Headbangerr napisał:

Pewnie, nie róbmy remasterów w ogóle, bo nie ma na to czasu i nikt o nie nie prosi. Co do wstecznej kompatybilności - zobaczymy jeszcze, jak to zostanie rozwiązane i jak się będzie sprawdzać w praktyce.

Liczę iż będzie tak jak w przypadku przesiadki z PS 4 na PRO czyli dodadzą lepszej jakoś teksturki (niewidoczne gołym okiem bez 30 krotnego zoomu) plus 60 fps ;>. Myślę że tego dowiemy się w przyszłym roku na E3 bo w tym Sony nie będzie na tych targach a sami sprawdzimy w listopadzie przyszłego roku.

Edytowano przez Illidian_Stormrage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować