Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie wszystko złoto co apokalipsa zombie - przegląd ocen Days Gone

6 postów w tym temacie

Cały dzień dzisiaj ogrywam i gra naprawdę przyjemna. Solidne 8/10. A ci co dali 30-50 na 100 to powinni wylecieć na zbity pysk. Chociaż jest wiele frustrujących rzeczy - przedewszystkim czasy ładowania, ale ta gra nie zasługuje na aż tak niskie oceny. 7-8/10 jak najbardziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Face7 napisał:

Cały dzień dzisiaj ogrywam i gra naprawdę przyjemna. Solidne 8/10. A ci co dali 30-50 na 100 to powinni wylecieć na zbity pysk. Chociaż jest wiele frustrujących rzeczy - przedewszystkim czasy ładowania, ale ta gra nie zasługuje na aż tak niskie oceny. 7-8/10 jak najbardziej. 

A powiedz mi są takie sekwencje jak w tych pierwszych trailerach E3? On tam tak fajnie robił wślizgi, skakał po budynkach i później uciekał przed hordą wyskakującą z wagonu pociągowego (?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MisioKGB napisał:
14 godzin temu, Face7 napisał:

Cały dzień dzisiaj ogrywam i gra naprawdę przyjemna. Solidne 8/10. A ci co dali 30-50 na 100 to powinni wylecieć na zbity pysk. Chociaż jest wiele frustrujących rzeczy - przedewszystkim czasy ładowania, ale ta gra nie zasługuje na aż tak niskie oceny. 7-8/10 jak najbardziej. 

A powiedz mi są takie sekwencje jak w tych pierwszych trailerach E3? On tam tak fajnie robił wślizgi, skakał po budynkach i później uciekał przed hordą wyskakującą z wagonu pociągowego (?).

Owszem, są. Normalnie pod przeszkodami robiłem wślizi, skakałem po budynkach (chociaż w większości mapy tak dużo ich nie ma i to skakanie to raczej przez przeszkody xD). A hordy są w różnych strategicznych punktach i fakt... lepiej przed nimi zwiewać.

Edytowano przez Face7
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna. Grafika i grywalność na bardzo wysokim poziomie. Zobaczcie sobie gameplay na moim kanale MARK DRAKE i sami oceńcie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować