Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hearthstone: Wyjście z cienia. Opis mechaniki i najlepsze karty

7 postów w tym temacie

Rany boskie czytanei tego artykułu to mordęga. Nie dość, że te polskie nazwy to jeszcze autor stosuje pol-englisz.

Mam rozumieć, że "najlepsze" karty to widzimisie autora? Bo nijak się mają do tego co aktualnie dzieje się "w mecie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wolff01 napisał:

Rany boskie czytanei tego artykułu to mordęga. Nie dość, że te polskie nazwy to jeszcze autor stosuje pol-englisz.

Mam rozumieć, że "najlepsze" karty to widzimisie autora? Bo nijak się mają do tego co aktualnie dzieje się "w mecie"...

Polski wersji  = Polskie nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KucharzSnaf napisał:

Polski wersji  = Polskie nazwy

No wiem i dalej twierdzę że mordęga. Akurat tego że autor używa polskich nazw nie krytykuje. Krytykuje to że już same polskie nazwy to komedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem droga redakcjo, ale jak można tworzyć taki artykuł nawet nie sprawdzając jego merytorycznej poprawności?

"

  • Tajemnicza grocznika - 3/3 za trzy many, ale świetny opis - zawsze gdy rzucimy zaklęcie za 1 punkt many dobieramy kolejne zaklęcie z talii.

"

Nie dość, że karta kosztuje 4 many to jeszcze ma zupełnie inny efekt xD

Poza tym, tak jak forumowicze wcześniej pisali, większości przedstawionych kart daleko do "najlepszych"

"

  • Zajadły złomogar - w taliach wojownika opartych o mechy i magnetyzm ten stronnik o koszcie 2 i statystykach 2/2 oraz opisie, który doładowuje mocno nasz pancerz, potrafi być nieoceniony

"

 Jako jedyna karta dla Wojownika? Czy szanowny Pan Kamil grywa w tę grę ? 

(nie wspomnę o braku konsekwencji w zapisie statystyk kart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 Jako jedyna karta dla Wojownika? Czy szanowny Pan Kamil grywa w tę grę ? 

(nie wspomnę o braku konsekwencji w zapisie statystyk kart)

Tym bardziej, że zdobycie takich informacji naprawdę nie jest trudne: to że meta się jeszcze dynamicznie zmienia to jedno. Ale wystarczy wejść na hearthpwn, tempostorm lub podejrzeć decki zawodników z HCT w Taipei, żeby mieć względne pojęcie które karty "powinny się znaleźć w twojej kolekcji". Mam nadzieję, że ludzie którzy czytają takie artykuły maja na tyle rozumu żeby zweryfikować takie informacje, bo będąć na f2p i majac ograniczony budżet naprawdę trzeba wiedzieć w jakie karty inwestować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować