Gram.pl

Opinia: Czy to już czas sprzedać PlayStation 4?

12 postów w tym temacie

Na xboxa nie ma co poznawać jeśli posiada się choćby średniej jakości pc. Dlaczego? Bo nie ma tam ekskluzywnych tytułów, którymi szczyci się sony. I nie..nie jestem fanboyem sony. Idę tokiem rozumowania autora - pozbywam się lub nie kupuję "niepotrzebnych" rzeczy. I taka właśnie niepotrzebną rzeczą jest konsola xbox dla posiadacza pc. Co ma do zaoferowania ms to ogram na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie?  Czy byłeś trzeźwy pisząc ten tekst???? Wygląda,  że raczej nie zabardzo. Czytałem różne bzdury w temacie gier, ale to co napisałaś wybitnie razi w oczy. Coś na miarę macierewicza i komisji Smoleńskiej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawna sytuacja, bo wczoraj właśnie wróciłam ze sklepu z nowiuśką konsolą PS4 Pro, włączyłam komputer, wchodze na neta a tu taki artykuł. Ale szczerze to rozmyślałam nad tym czy warto, jak jeszcze z rok i będzie PS5 ale co tam. Nie wiem tylko czemu tyle zwlekałam ale exów do ogrania, dla których w końcu zdecydowałam się na kupno konsoli, trochę się już zebrało. Dodam, że mam PC'ta, który utrzyma najnowsze tytuły na wysokich ustawieniach (no bo ultra to już raczej ni hu hu) w 60 fps'ach.. i gdyby nie te kilka exów, to konsola nigdy by mi się nie przydała. Xbox nie ma dla mnie najmniejszego sensu, po za tym te ich pady.. jednak wolę wersję z PS xD

Podsumowując, może mój zakup nie jest zbyt korzystny pod względem finansowym, no bo gdyby odrobina cierpliwości więcej, mogłabym mieć PS5 za troszkę większą cenę (bądź PS4 za pół ceny), to mimo wszystko chcę zagrać w te gry już teraz a nie za rok! I tak już długo starałam się unikać tematu. A po za tym, nie licząc pegasusa, to moja pierwsza konsola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, aniath93 napisał:

Zabawna sytuacja, bo wczoraj właśnie wróciłam ze sklepu z nowiuśką konsolą PS4 Pro, włączyłam komputer, wchodze na neta a tu taki artykuł. Ale szczerze to rozmyślałam nad tym czy warto, jak jeszcze z rok i będzie PS5 ale co tam. Nie wiem tylko czemu tyle zwlekałam ale exów do ogrania, dla których w końcu zdecydowałam się na kupno konsoli, trochę się już zebrało. Dodam, że mam PC'ta, który utrzyma najnowsze tytuły na wysokich ustawieniach (no bo ultra to już raczej ni hu hu) w 60 fps'ach.. i gdyby nie te kilka exów, to konsola nigdy by mi się nie przydała. Xbox nie ma dla mnie najmniejszego sensu, po za tym te ich pady.. jednak wolę wersję z PS xD

Podsumowując, może mój zakup nie jest zbyt korzystny pod względem finansowym, no bo gdyby odrobina cierpliwości więcej, mogłabym mieć PS5 za troszkę większą cenę (bądź PS4 za pół ceny), to mimo wszystko chcę zagrać w te gry już teraz a nie za rok! I tak już długo starałam się unikać tematu. A po za tym, nie licząc pegasusa, to moja pierwsza konsola :D

Z drugiej strony, wszystko zależy od tego, co posiada się w swoim "gamingowym arsenale".

Jeśli PS5 zgodnie ze wszystkimi dotychczasowymi plotkami oraz informacjami od samego Sony ma mieć możliwość odpalania gier na PS4, to zakup konsoli w tym momencie jest średnio opłacalny. Z drugiej strony widząc, że ostatnio XBO Slima można kupić już za 800 zacząłem się zastanawiać, czy czasem go sobie nie kupić tylko po to, aby do końca tej generacji ograć wszystkie gry z serii Gears of War, Halo czy Forza. Z drugiej strony - nadal byłaby to maszynka służąca za sprzęt do odpalania starszych gierek ze względu na całkiem spory wachlarz tytułów dostępnych we wstecznej kompatybilności. 

Jeśli ktoś gra w dużej mierze na Xboxie, a posiada PlayStation 4, to mam wrażenie, że jeśli nie ma już ciekawych propozycji na tę platformę, to faktycznie można rozglądać się za sprzedażą. Podobnie działa to w odwrotną stronę. Kasa zawsze się przyda, aby dołożyć do kolejnej maszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniath93 napisał:

Podsumowując, może mój zakup nie jest zbyt korzystny pod względem finansowym, no bo gdyby odrobina cierpliwości więcej, mogłabym mieć PS5 za troszkę większą cenę (bądź PS4 za pół ceny), to mimo wszystko chcę zagrać w te gry już teraz a nie za rok! I tak już długo starałam się unikać tematu. A po za tym, nie licząc pegasusa, to moja pierwsza konsola :D

Hejka! U mnie to samo, broniłem się przed PS4 bardzo długo, no i tak miesiąc temu kupiłem, a wczoraj przeszedłem pierwszy tytuł, czyli The Last of Us. No i co? Dawno się tak dobrze nie bawiłem grając w cokolwiek. Kolejny tytuł to Uncharted 4, które już grzecznie leży w wersji cyfrowej na dysku. Myślę, że w naszej sytuacji, czyli w sytuacji w której ktoś dopiero teraz kupił PS4, jesteśmy na wygranej pozycji. Tytułów do ogrania jest bez liku, roku nie starczy mi pewnie, a jak już wyjdzie PS5 to znowu poczekam pewnie kilka lat (może tym razem krócej niż przy PS4), i wtedy kupię PS5 już z całą masą dostępnych tytułów i pewnie w 3 rewizji samego sprzętu. W międzyczasie będę grać na dobrym PC, który też śmiga na wysokich w 60fps (przynajmniej w dniu dzisiejszym). Pozdrówka!

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze Xboxa 360 i nie zamierzam go sprzedawać. Mam PS4 i też nie mam zamiaru się jej pozbyć. Tekst jest słabą próbą rozpętania gównoburzy, co chyba gram.pl wchodzi w nawyk. Najpierw nieudolna próba obrony Epic, a teraz takie kwiatki.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2019 o 10:20, MisioKGB napisał:

Hejka! U mnie to samo, broniłem się przed PS4 bardzo długo, no i tak miesiąc temu kupiłem, a wczoraj przeszedłem pierwszy tytuł, czyli The Last of Us. No i co? Dawno się tak dobrze nie bawiłem grając w cokolwiek. Kolejny tytuł to Uncharted 4, które już grzecznie leży w wersji cyfrowej na dysku. Myślę, że w naszej sytuacji, czyli w sytuacji w której ktoś dopiero teraz kupił PS4, jesteśmy na wygranej pozycji. Tytułów do ogrania jest bez liku, roku nie starczy mi pewnie, a jak już wyjdzie PS5 to znowu poczekam pewnie kilka lat (może tym razem krócej niż przy PS4), i wtedy kupię PS5 już z całą masą dostępnych tytułów i pewnie w 3 rewizji samego sprzętu. W międzyczasie będę grać na dobrym PC, który też śmiga na wysokich w 60fps (przynajmniej w dniu dzisiejszym). Pozdrówka!

No to mi ulżyło, że nie jestem z tym sama :D
Ja teraz ogrywam Days Gone, bo akurat kupiłam w takim zestawie.. ale i tak dopisałam ją niedawno do listy exów koniecznych xD Kolejną i najbardziej upragnioną grą będzie Horizon: Zero Dawn, ta gra przesądziła najbardziej o zakupie konsoli. Potem Detroit: Become Human i cała reszta jak The Last of Us i Uncharted 4 xD Też powątpiewam, że zdołamy to wszystko ograć do premiery nowej konsoli ale to ma swoje plusy. I tak bym nie kupowała jej na premierę, bo za chwile wyjdzie lepsza wersja i kolejna lepsza wersja. To ja wolę poczekać do tej ostatecznej i dopiero kupić :)

Edytowano przez aniath93
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.05.2019 o 10:45, aniath93 napisał:

No to mi ulżyło, że nie jestem z tym sama :D
Ja teraz ogrywam Days Gone, bo akurat kupiłam w takim zestawie.. ale i tak dopisałam ją niedawno do listy exów koniecznych xD Kolejną i najbardziej upragnioną grą będzie Horizon: Zero Dawn, ta gra przesądziła najbardziej o zakupie konsoli. Potem Detroit: Become Human i cała reszta jak The Last of Us i Uncharted 4 xD Też powątpiewam, że zdołamy to wszystko ograć do premiery nowej konsoli ale to ma swoje plusy. I tak bym nie kupowała jej na premierę, bo za chwile wyjdzie lepsza wersja i kolejna lepsza wersja. To ja wolę poczekać do tej ostatecznej i dopiero kupić :)

Miłego grania, u mnie chłopaki mają tyle gier, że prawie nic nie muszę kupować ^^, rzuciłem hasło i nagle dostałem Horizon i God of War. Nie ukrywam,ze to też jest plus kupowania konsoli tak długo po premierze. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie prawie 2 lata to sporo i nie trzeba sprzedawać PS4. Gdy tylko wyjdzie PS5 to ją kupuje sobie na święta ^^ z dobrym PC'tem daje mi to całą bibliotekę gier do ogrania ^^.

Edytowano przez Illidian_Stormrage
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się