Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Analitycy przewidują, że do 2022 roku 20 milionów graczy przesiądzie się z PC na konsole

10 postów w tym temacie

Znaczy niby rozwój streamingu, dzieki któremu, teoretycznie, mozna grać w dowolną grę na dowolnym sprzęcie przyczyni się do porzucenia pecetów przez ludzi, bo "mój pecet za słaby do grania"? Aha. 

Fajnie być analitykiem branży, moze gadać co się chce, a potem i tak nikt z tego nie rozlicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambusek napisał:

Znaczy niby rozwój streamingu, dzieki któremu, teoretycznie, mozna grać w dowolną grę na dowolnym sprzęcie przyczyni się do porzucenia pecetów przez ludzi, bo "mój pecet za słaby do grania"? Aha. 

Fajnie być analitykiem branży, moze gadać co się chce, a potem i tak nikt z tego nie rozlicza.

wybieraj, wolisz zapłacić ponad 10k za kompa który uciągnie 4k i 60fps czy wolisz streaming który wymagania w sumie tylko dobrego neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik3109 napisał:

wybieraj, wolisz zapłacić ponad 10k za kompa który uciągnie 4k i 60fps czy wolisz streaming który wymagania w sumie tylko dobrego neta?

4k i 60 fps pewnie by wymagało zajebistego łącza, ale nie o to chodzi. Jeżeli ktoś ma tego kompa za mniej jak 1000$ to po cholerę miałby przesiadać się na konsole skoro będzie streaming? Odpali co chce na tym tanim komputerze i tyle, na nic nie musi się przesiadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, chomik3109 napisał:

wybieraj, wolisz zapłacić ponad 10k za kompa który uciągnie 4k i 60fps czy wolisz streaming który wymagania w sumie tylko dobrego neta?

"Tylko" dobrego neta, akurat w Polsce z tym netem różnie bywa, więc nie wiem czy to "tylko". A druga sprawa jest taka że nie znamy jeszcze cen tego streamingu, a znając realia tani to on nie będzie. Już pomijam fakt że to dopiero przyszłość, bo póki co streaming gier jest na tyle niedopracowany, że można by nawet rzec bezużyteczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmuszanie do grania tylko na padzie? nie dzięki... wolę nie całe 5 kafli przeznaczyć już na PC'a i sam decydować co chcę mieć włączone w grafice a co nie i mieć więcej FPS'ów niż na konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Kupić telewizor? I to jeszcze do grania? Nie przejdzie.

2. Zacząć używać pada do grania...ale powiedzmy, że M+K jest opcją. Ja nie używam PC tylko do grania, tak więc, no, ten tego.

2.1  A nawet jeśli, to po co kupować akurat konsolę w odpowiedzi na "masz drewnianego kompa" skoro streaming ma być na PC? Gdzie tu logika?

3. No i najważniejszy argument przeciw PC odpada: nie jestem graficzną k**** ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • Takie pytanie do autora - co ma do zmiany pc na konsole ma Prawo Moore'a ?
  • Co do stremingu mamy go obecnie zapewnianego przez sheilda i jakoś nie widać, by ludzie się na niego rzucali...
  • Szczerze mając ten 'słabszy' sprzęt: "(o wartości poniżej 1000 dolarów)" łatwiej mi wydać te 1,5 k plnów na upgrade niż 2 - 2,5k na konsolę (wedle przecieków).
  • Co do rynku kart graficznych to pojawiło się to malowanie światłem i teraz jest wyczekiwanie na to, by twórcy gier tego zaczęli używać.

Reasumując, chyba coś za dużo doplaczy przyjęli pisząc te przewidywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować