Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2007 o 18:54, JIM 07 napisał:

Mówicie że moge poszukac tego pliku w internecie.Więc co mam wpisac w googlach?Nazwe tego pliku??

jakiego pliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą sieciową w medieval II total war. Po zalogowaniu jest napisane ze logowanie powiodło się a mimo to lista gier jest pusta. Moge pisać wiadomosci do innych graczy ale nie ma zadnych gier na liscie. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:11, skenio napisał:

Mam problem z grą sieciową w medieval II total war. Po zalogowaniu jest napisane ze logowanie
powiodło się a mimo to lista gier jest pusta. Moge pisać wiadomosci do innych graczy ale nie
ma zadnych gier na liscie. Proszę o pomoc.


Przecież wystarczy se przejrzeć temat ;/;/;/ PATCHA zainstaluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką epoke chcielm byście zobaczyć w następnej grze z serii Total War. Ja chciałbym czasy od końca Medievala II do XIXw., lub nowego Shoguna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, mnie bardzo by ucieszył Shogun, ale żeby oprócz Japonii były też Chiny, Mongolia i ogólnie Azja Południowo - Wschodnia. Albo XVII - XX wiek, ale z mapą całej kuli ziemskiej (i bez ograniczania kierownictwa żadnego tym razem - ja od początku będę chciał grać pewnie Japonią :P). Aha, i przydałoby się dalsze rozwinięcie dyplomacji i umożliwienie zwycięstwa w grze bez ciągłych podbojów, a osiągając jeden z kilku innych celi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 22:31, stanlee napisał:

Jaką epoke chcielm byście zobaczyć w następnej grze z serii Total War. Ja chciałbym czasy od
końca Medievala II do XIXw., lub nowego Shoguna.


Ja jestem strasznie ciekawy jak wygladalby total war w czasach I i II wojny światowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 18:54, JIM 07 napisał:

Mówicie że moge poszukac tego pliku w internecie.Więc co mam wpisac w googlach?Nazwe tego pliku??

tak wpisz nazwe tego pliku w google lub w jakimś p2p (oczywiście jest to legalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 10:50, PeCeT99 napisał:

> Jaką epoke chcielm byście zobaczyć w następnej grze z serii Total War. Ja chciałbym czasy
od
> końca Medievala II do XIXw., lub nowego Shoguna.

Ja jestem strasznie ciekawy jak wygladalby total war w czasach I i II wojny światowej.



Głupio by wyglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 10:50, PeCeT99 napisał:

Ja jestem strasznie ciekawy jak wygladalby total war w czasach I i II wojny światowej.

chyba podobnie jak w śrwedniowiecznych realiach tylko wszystko szybciej lepiej i... straszniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeeee tam by już nie miała takiego znaczenia strategia tylko kto ma szybszy karabin i większy czołg,a zresztą nie byłoby już tych oblężeń z Medka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 11:31, Alexx1 napisał:

Ja jestem strasznie ciekawy jak wygladalby total war w czasach I i II wojny światowej.



Głupio by wyglądał


Popieram! Poza tym wtedy już nikt nie stawał w szyku i nie czekał aż przeciwnik wystrzela go jak kaczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 13:56, shaman napisał:

Poza tym wtedy już nikt nie stawał w szyku i nie czekał aż przeciwnik wystrzela go
jak kaczki ;-)

nie?? aaaa to coś co było stosowane wczasie wojen światowych nie było szykiem i nieraz nie było głupie???? poczytaj troche o tym lub se obejż kilka odcinków Wielkich Wojen o IIWŚ (discavery civilization czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 16:04, Bartkula napisał:

Może moje pytanie jest głupie, ale jak można zobaczyć powtórkę bitwy, którą się zapisuje po
jej zakończeniu?

no jesli ją zapisałes to napewno jest w folderze gry i chyba jest opcja oglądania w menu bgłównym
tylko pamietaj że powtórki są tylko z bitw historycznych i własnych nigdy tych z kampani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 16:04, Bartkula napisał:

Może moje pytanie jest głupie, ale jak można zobaczyć powtórkę bitwy, którą się zapisuje po
jej zakończeniu?


Musiasz wziąść w menu głównym wczytaj grę---> wczytaj powtórkę bitwy

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować