Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2007 o 09:27, Oskar24 napisał:

Są już jakieś założenia jaki będzie dodatek ?;> No bo ja to bym chciał na przykład, że możesz
prowadzić państwem papieskim(gdzie byłyby bardziej rozbudowane krucjaty i możnaby było poprowadzić
jeden z zakonów jako nacje - np. templariuszy ;D...no dobra rozmarzyłem się troche), może być
jeszcze taki :
Medieval II : Total War - Podbój Ameryki (i żeby można było poprowadzić obydwoma - Europą i
Ameryką...he he no i jeszcze żeby Mongołowie i Tatarzy byli grywalni).


A ja (serio) zagrałbym sobie wojskami z II wojny światowej na mapie bitewnej. Byłaby wielka rzeźnia i sprawdzian umiejętności strategicznych. Co do dodatku- podbój ameryki odpada ze względu na fakt, iż to nie te lata (w zapomnienie odchodzą ''''konserwy"). Chociaż było by ciekawie, te walki o kolonie. Zawsze można powtórzyć dodatek do Medievala I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to z Państwem Papieskim i zakonami fajne nawet by było - po prostu tak inaczej jakoś ;) A jakby miała być nastepna gra to coś w stylu "Napoleon:Total War"...Albo mogli by dać też RomeII, żeby bło takie jak MedievalII !;D po prostu cud miód wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę grać w Medievala II online!
Wszystko jest dobrze, tylko na liście "Kuluary" nie wyświetlają mi się żadne servery (gry) do których mogłbym dołączyć. U innych osób je widać. Proszę, napiszcie do mnie z instrukcją co mam zrobić, aby wyświetlały mi się gry na liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem piękny moment w grze :) Gram Cesarstwem i ciągu dwóch tur zaatakowała mnie Wenecja, Mediolan, Polska, Bizancjum no i papież rzecz jasna, a wojnę z Rusią już prowadziłem :D No a po wyeliminowaniu Mediolanu zaatakowała mnie Sycylia :) Rzym zdobyty, ale papież się gdzieś ukrywa. Właśnie czy Państwo Kościelne ma jeszcze jakieś prowincje? I da się je zniszczyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Państwo Papieskie może zdobywać inne prowincje (ja jak gram to np. zdobyło Genue i Mediolan), ale nie można go zniszczyć...Zawsze kiedy zajmiesz WSZYSTKIE jego osady prosi on inną frakcje katolicką o danie osady (i oczywiście ją dostaje;P), tylko ostatno zastanawiałem się - co się stanie jak przed końcem gry zniszczysz wszystkie frakcje katolickie a potem Państwo Papieskie? ;D, ale to już pytania do np. www.totalwar.org.pl ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 09:27, Oskar24 napisał:

Medieval II : Total War - Podbój Ameryki (i żeby można było poprowadzić obydwoma - Europą i
Ameryką...he he no i jeszcze żeby Mongołowie i Tatarzy byli grywalni).

Przecież można nimi grać w podstawce, trzeba tylko pogrzebać w plikach (masz to opisane kilka stron temu).
Co do reszty pomysłow to... bardzo fajne, chętne zagrałbym Joannitami na malcie i pd. Grecji i miał za sobą Papiestwo, i manipuloał bym nim...
>...no dobra rozmażyłem się trochę
...ja też. Ale to geialny pomysł, zgłoś sie do SEGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

info o dodatku ze strony www.totalwar.org.pl

Add-on nosić będzie nazwę Medieval II: Total War - Kingdoms. Rozgrywka w trybie strategicznym oferować ma cztery nowe kampanie, trzynaście nowych frakcji oraz ponad 100 dodatkowych jednostek. Poniżej podajemy garść konretnych informacji nt. wspomnianych czterech kampanii oraz występujących w nich nowych nacji (te ostatnie pogrubiono):
Brytania (można mniemać, że z czasów ekspansji Wikingów, choć to tylko domysły). Występujące frakcje: Anglia, Walia, Szkocja, Norwegia, Irlandia;

Krucjaty i Bliski Wschód. Dwa warianty koalicji: Królestwo Jerozolimy i Księstwo Antiochii (krzyżowcy) przeciwko Egiptowi, Turcji i Bizancjum lub wszystkie państwa regionu przeciwko najazdowi Mongołów;

Nowy Świat. Występujące nacje: Aztekowie, Majowie, Apacze, Tarasken, Chichimeken, Tlaxkalteken, Hiszpańscy kolonizatorzy (Cortez);

Europa Środkowo-Wschodnia (najbardziej chyba rodzimych graczy interesująca). Występujące państwa: Królestwo Polskie, Niemcy (być może Zakon Krzyżacki), Litwa, Dania, Nowogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pitolę... Nie mogę znaleźć kluczu CD :P No nie wiem gdzie on jest! mam tylko mini poradnik dla gracza, instrukcje oraz katalog nowości CD projekt. No i gdzie jest cd-key?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cd-key do gry Medieval II znajduje się na odwrocie instrukcji.Wpisz go z myślnikami i wszystko powinno być dobrze.Ale z tego co pamiętam to podczas instalacji powinno być napisane gdzie znajduje się cd-key:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No taaa jest napisane, tylko "Cd-Key znajduję się na odwrocie okładki poradnika do gry" -,- Ale dzięki, już znalazłem, gierka się instaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba trochę zmienić temat(nie cały). Opiszcie swoich najlepszych postacie z medievalaII(rodzina królewska, kapłani, dyplomaci itp.). Podajcie ich statystyki (dowodzenie, pobożność itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 21:41, Flash606 napisał:

trzeba trochę zmienić temat(nie cały). Opiszcie swoich najlepszych postacie z medievalaII(rodzina
królewska, kapłani, dyplomaci itp.). Podajcie ich statystyki (dowodzenie, pobożność itp.).


A po cholere ?? tzn czemu to ma służyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy da sie jakoś dołączyć do siebie? Np.: przeciwnik ma na jednej takiej jakby karcie 120 oso z lekkiej jazdy, a ja muszę mieć 32 na jednej karcie i 32 na drugiej :( Czy da się zrobić tak, aby na jednej karcie było 64 w tym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 14:16, Jakubo napisał:

Mam pytanie. Czy da sie jakoś dołączyć do siebie? Np.: przeciwnik ma na jednej takiej jakby
karcie 120 oso z lekkiej jazdy, a ja muszę mieć 32 na jednej karcie i 32 na drugiej :( Czy
da się zrobić tak, aby na jednej karcie było 64 w tym przypadku?


I jeszcze jedno: Gdzie zrekrutować zabójcę w kampanii? Gdy jestem Anglią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 14:16, Jakubo napisał:

Mam pytanie. Czy da sie jakoś dołączyć do siebie? Np.: przeciwnik ma na jednej takiej jakby
karcie 120 oso z lekkiej jazdy, a ja muszę mieć 32 na jednej karcie i 32 na drugiej :( Czy
da się zrobić tak, aby na jednej karcie było 64 w tym przypadku?


Luknij do instrukcji.
To nie trudne. Naprawde.

A jak chcesz połączyć 2 oddziały to kliknij na jednym i przytrzymaj, przeciągając go na drugi oddział.
Połączą się.

Ale spam ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:43, Sonic1575 napisał:

> Mam pytanie. Czy da sie jakoś dołączyć do siebie? Np.: przeciwnik ma na jednej takiej
jakby
> karcie 120 oso z lekkiej jazdy, a ja muszę mieć 32 na jednej karcie i 32 na drugiej :(
Czy
> da się zrobić tak, aby na jednej karcie było 64 w tym przypadku?

Luknij do instrukcji.
To nie trudne. Naprawde.

A jak chcesz połączyć 2 oddziały to kliknij na jednym i przytrzymaj, przeciągając go na drugi
oddział.
Połączą się.

Ale spam ehh

:o
Tak długo gram w medieval 2 i tego nie wiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram Hiszpanią, jest już prawie 170 tura i chciałbym popłynąć już do Ameryki, bo jedna z wiadomości historycznych mówiła o tym, że papież zaakceptował teorię o okrągłej ziemi (czy jakoś tak) no i jakby mapka na zachodzie się powiększyła. Ale kiedy próbuję tam płynąć, to mnie blokują "niewidoczne ściany". Czy żeby tam popłynąć muszę poczekać, aż jakieś zdarzenie historyczne (inne od wyżej wymienionego) mi pozwoli czy po prostu mam jaiś błąd?? Czy ktoś już był już w czasie kampani w Ameryce i cz są tam jakieś miasta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować