Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2007 o 13:21, Artururro930 napisał:

Medieval II to najlepsza gra a dodatek do niej jest będzie najlepszym dodatkiem serii.



Skąd wiesz? Dodatku jeszcze niema , ale po cihu liczymy że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam xp oczywiscie. Tak sobie nagle pomyślałem, że powodem wyrzucania moze byc zła instalacja patcha. Pliki rozpakowywałem do kilku katalogów w grze(jak do głownego nie pomogło) i dlatego bugi sie robia, ale nie jestem pewny. Ewentualnie reinstal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wiem. Właśnie w opisie patcha przeczytałem, że słonie artyleryjskie nie powodują już problemów w kampanii. I oto chyba rozwiązanie mojego błędu. Bo np. podczas własnej bitwy używałem słoni i nic nie wyrzucało. W każdym razie dzięki wielkie flymar z tym patchem, bo pewnie dalej bym go nie miał.

PS. przepraszam za 2 posty pod sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 16:02, Ryan Kam napisał:

chyba w dodatku beda bitwy morskie ?
To czego brakowało mi w medku :/


Miejmy nadzieje.
Bo to będzie bardzo ważne urozmaicenie. No i nie będziemy zdani tylko na głupote komputera.

Ale ja już się ciesze na myśl o miotaczu ognia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 16:02, Ryan Kam napisał:

chyba w dodatku beda bitwy morskie ?
To czego brakowało mi w medku :/

Nie raczej nie , bo nie wiem jak miało by to wyglądać a pozatem w trailerach nie było nic o bitwaach na morzu
a na pewno by się tym chwalili jak by taj było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 20:12, marsinteligo napisał:

> chyba w dodatku beda bitwy morskie ?
> To czego brakowało mi w medku :/

Dnia 19.04.2007 o 20:12, marsinteligo napisał:

Nie raczej nie , bo nie wiem jak miało by to wyglądać a pozatem w trailerach nie było nic o
bitwaach na morzu
a na pewno by się tym chwalili jak by taj było


Chmmm...No a znasz znaczenie takiego słowa jak niespodzianka?:D:D Może chcą nas zaskoczyć, w końcu to ma być najlepszy dodatek z serii :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2007 o 15:18, Oskar24 napisał:


Chmmm...No a znasz znaczenie takiego słowa jak niespodzianka?:D:D Może chcą nas zaskoczyć,
w końcu to ma być najlepszy dodatek z serii :P


a ja im nie wierzę - po numerach z patchem 1.2 i przekrętami z hot seat - to wydaje mi się że sega tylko kapuchę chcę wyrwać od graczy i tyle - tej grze trzeba świerzości nowych rozwiązań (więcej zależności na mapie kampani) bo ładna grafika już nie wystarczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2007 o 09:31, scott napisał:

a ja im nie wierzę - po numerach z patchem 1.2 i przekrętami z hot seat - to wydaje mi się
że sega tylko kapuchę chcę wyrwać od graczy i tyle - tej grze trzeba świerzości nowych rozwiązań
(więcej zależności na mapie kampani) bo ładna grafika już nie wystarczy .


Nie znasz się :P Medieval II jest nieporównywalnie lepszy od Rome, chociaż ja wolałem tamten klimat :D Ale na pewno te "nowe kampanie" w dodatku będą ciekawym rozwiązaniem ;] (mam nadzieje :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2007 o 16:19, Oskar24 napisał:


Nie znasz się :P Medieval II jest nieporównywalnie lepszy od Rome, chociaż ja wolałem tamten

pewnie tak ;) - graficznie bo jak dla mnie to takie same gry tylko inne tekstury i realia - nic nowatorskiego

Dnia 21.04.2007 o 16:19, Oskar24 napisał:

klimat :D Ale na pewno te "nowe kampanie" w dodatku będą ciekawym rozwiązaniem ;] (mam nadzieje
:D)

możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 17:16, Earthshaker napisał:

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Podchodzę do Segi z lekkim dystansem, ale już raz mnie zaskoczyli
i może zrobią to drugi raz.


Hmm... ciekawe...

Zaskoczyli Cię Rmą czy Medievalem? Bo mi się obie serie podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiadomo to w dodatku ma pojawić sie możliwość własnoręcznego kierowania posiłkamii,t yle że przy jednoczesnym kierowaniu własną armią. Jako przykład, jak to ma wyglądać, podano szturm na zamek z czterech stron równocześnie i zawsze ro gracz kieruje wszystkimi 4 armiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na sprzęcie:

C2D E6420 2.13 Ghz
Geil 2048mb DDRII 800Mhz
GF 8800 GTS 320mb

Medek na max detalach i wysokiej rozdzialce bedzie chodzil bez zadnych przycięć nawet przy kilku armiach naraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 21:17, pkrzysiek25 napisał:

Czy na sprzęcie:

C2D E6420 2.13 Ghz
Geil 2048mb DDRII 800Mhz
GF 8800 GTS 320mb

Medek na max detalach i wysokiej rozdzialce bedzie chodzil bez zadnych przycięć nawet przy
kilku armiach naraz ?


Chmmm...ja mam dwurdzeniowy Athlon 2.0 Ghz i GF 7600 gs (czy gm :D) i 2x512 ram i chodzi mi na max...(bez rzadnych przycięć) Więc Tobie też powinno...
A co do armii to ograniczeniem jednostek jest 4000....Mi spokojnie działa na 5000, ale potem już się tnie ;/ :P
Więc u Ciebie też pewnie jakoś tak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 21:12, Bambusek napisał:

Z tego co wiadomo to w dodatku ma pojawić sie możliwość własnoręcznego kierowania posiłkamii,t
yle że przy jednoczesnym kierowaniu własną armią. Jako przykład, jak to ma wyglądać, podano
szturm na zamek z czterech stron równocześnie i zawsze ro gracz kieruje wszystkimi 4 armiami


Eee...a gdzie to przeczytałeś? A tak poza tym, to istnieje temat o dodatku:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21196&u=16 - ile razy to mam jeszcze pisać ???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 21:12, Bambusek napisał:

Z tego co wiadomo to w dodatku ma pojawić sie możliwość własnoręcznego kierowania posiłkamii,t
yle że przy jednoczesnym kierowaniu własną armią. Jako przykład, jak to ma wyglądać, podano
szturm na zamek z czterech stron równocześnie i zawsze ro gracz kieruje wszystkimi 4 armiami


To się da zrobić w podstawce.
Przed bitwą masz stosunek armi, pod Twoją główną armią powinny się znajdować posiłki.
Powinieneś mieć tam mieć ikonke komputera i odhaczone okienko.
Musisz po prostu kliknąć na te okienko, aby móc samemu sterować wsparciem.

Oskar24---> zamiast się wymądrzać lepiej pomagać.
On powiedział "mam nadzieje że..." o rzeczy którą można zrobić w podstawce.
Widać Ty też o tym nie wiedziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować