Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Jeśli masz teraz po otwarciu "opcji" napis.. wersja 1.02 to znaczy, że zainstalowałeś poprawnie patch 1.2 do "M II TW" i będziesz miał zmiany - a jakie to zobacz sobie do pliku "Readme" w folderze zawierającym grę!

Ciekawa sprawa - miałem poprawnie zainstalowany pierwszy patch tzn. 1.1 mimo że w „opcji” w prawym górnym rogu nie mieściła się notka która to wersja i widniało wersja... 1.? a podczas instalacji patcha 1.2 pojawił mi komunikat iż uaktualnia z... wersji 1.00.000 na wersję 1.02.001

->Garett

Napisałeś "Moze europejska ma w sobie niemiecki, francuski i angielski?"

OK ale wersja rosyjska patcha 1.2 ma.. 533 MB i pewnie zawiera tylko wersję językowa rosyjską? Czyżby rosyjski był bardziej słowotwórczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 15:03, strajker napisał:

OK ale wersja rosyjska patcha 1.2 ma.. 533 MB i pewnie zawiera tylko wersję językowa rosyjską?
Czyżby rosyjski był bardziej słowotwórczy:)


Emm, ale rosyjski to nie to samo co francuski, angielski i niemiecki (oparte są na alfabecie łacińskim; rosyjski to cyrylica). Stąd zapewne różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 12:14, Oskar24 napisał:

Tak, nawet wtedy...Zawsze kiedy "pokonasz" Państwo Papieskie to od papieża idzie prośba do
innego kraju o oddanie prowincji :P I jak nie trudno odgadnąć zawsze otrzymuje zgodę...
Tylko nie wiem co się dzieje, jak zostanie z chrześcijańskich tylko twoja frakcja i zajmiesz
im wszystkie tereny...No bo wiadomo, że od Islamu nie dostaną prowincji :P

Ja zniszczyłem wszystkie frakcje (z wyjątkiem buntowników i P.P. które i tak nie miały terenów :p) i jakoś jak wyeliminowałem wszystkie państwa katolickie to nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko!
Zniszczyłem frakcje Szkotów.
Czy teraz będę mógł nimi grać jak rozpocznę nową kampanię?
No bo narazie ich nie mogę wybrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie możesz to coś jest nie tak.Zawsze po zniszczeniu frakcji możesz ją wybrać w wielkiej kampanii.Grzebałeś w plikach medivala II?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grłem w coś podobnego do Medival 2. W Shoguna. O wiele gorsza grafa.

Shogun:

Minusy:
grafika, armia jest 2d.

Plusy:
walki nadrabiają straty w grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 19:50, Jane95 napisał:

Ja grłem w coś podobnego do Medival 2. W Shoguna. O wiele gorsza grafa.

>
Bo to gra z tej samej serii tylko z przed kilku lat(chyba zapoczątkowała ją)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 19:45, Dar15 napisał:

Mam małe pytanko!
Zniszczyłem frakcje Szkotów.
Czy teraz będę mógł nimi grać jak rozpocznę nową kampanię?
No bo narazie ich nie mogę wybrać :(


Ja mam tak, że jak zniszczę frakcję to muszę jeszcze turę odczekąc i dopiero wtedy się odblokowuje :P
Jane95 - Shogun:Total War ma 7 lat, więc czego Ty się spodziewałeś?;>
Gregory171 - tak, ta gra zapoczątkowała serię ;)
Sonic1575 - to nie wiem...:/ Może po prostu się nie da i już :D Oby w dodatku to zmienili, bo naprawdę w podstawcę to zmasakrowali totalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 19:48, Master J napisał:

Jak nie możesz to coś jest nie tak.Zawsze po zniszczeniu frakcji możesz ją wybrać w wielkiej
kampanii.Grzebałeś w plikach medivala II?


Dar15 jest teraz po degradzie więc go nie prowokuj.

Sorry za offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 19:48, Master J napisał:

Jak nie możesz to coś jest nie tak.Zawsze po zniszczeniu frakcji możesz ją wybrać w wielkiej
kampanii.Grzebałeś w plikach medivala II?


Nie grzebałem :) Poczekam klika tur i zobacze potem ;] Pechowo wy było gdybym mógł grać tylko piątką krajów ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze włączyłem grę i jednak już jest :) Poprostu widocznie musiałem trochę odczekać zanim dodano nową frakcję do wyboru ;] Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 22:03, Dar15 napisał:

No dobrze włączyłem grę i jednak już jest :) Poprostu widocznie musiałem trochę odczekać zanim
dodano nową frakcję do wyboru ;] Dzięki za pomoc :)

Domyślam się że grałeś Anglią żeby odblokować Szkocje.
Ja tam wolałem chwile się Niemcami pomęczyć a potem Polską grać, którą z resztą Ci polecam.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm dawno nie gralem w m2 tw i zobaczylem teraz ze wyszedl patch. Ktory to jest zkoleji patch do tej gry?? a i najlepiej sciagnac polish patch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problewm... Przeszedłem krótką kampanię Anglią... Zniszczyłem Francję i Szkocję i... Mam wszystkie frakcje odblokowane ;] Czy tak powinno być ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 09:07, Dar15 napisał:

Mam kolejny problewm... Przeszedłem krótką kampanię Anglią... Zniszczyłem Francję i Szkocję
i... Mam wszystkie frakcje odblokowane ;] Czy tak powinno być ;)?


Właśnie ja przeszedłem krótką kampanię Francją (trzeba było pokonać tylko Anglików) i też mam odkryte wszystkie nacje? Pokonałem jeszcze Polaków (Francją :D niemal całą europe przemierzyłem i podbiłem zanim do nich doszedłem ;) )

Szłyszałem, ze zeby mieć dostępną jakomś frakcje to trzeba ją podbić, ale zeby po zajęciu jednej mieć wszystkie?

Ja podbiłem Polaków a ty Szkotów i to przez nich masz pewnie wszystkie nacie odkryte, bo ja podbiłem Anglików samych to nic się nie odkryło (trzeba było po prostu pokkonać jakiś kraj wcześniej niedostępny), ale z tego co wiem to tylko te powinny być dostępne które pokonaliśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej to jak jest w końcu? Po zdobyciu jednej niedostępnej frakcji, wszystkie się udostępniają, czy powinno być tak, ze dopiero tymi podbitymi nacja można grać? U wszystkich tak jest, czy dzięki najnowszemu patchowi tak się zrobiło, może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować