Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2007 o 14:45, Matiz666 napisał:

> nie do końca bo stosunki dyplomatyczne ulegają pogorszeniu
Grając w Medievala 2 i Królestwa jakoś nigdy nie zaszkodziło mi "atakowanie" wrogich kupców
moimi, bo po prostu takie są prawa rynku i handlu. Być może wzbudzi to niesmak "pokonanego"
gracza w trybie hotseat, ale w single''u nigdy na tym nie ucierpiałem.

wojny ci nie wypowiedzą - ale stosunki się zmieniają - np; z miłych na takie sobie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie multiplayera. Otóż normalnie mogę się zalogować, ale nie ukazuje mi się lista gier. Po prostu jest pusta. Nic nie daje odświeżanie. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak zawiązać Unie Kalmarską w kampania teutońskiej w Królestwach?? Zająłem juz te miasta które pisali w wydarzeniu że trzeba zająć, zostawiłem przy życiu Norwegów (mają tylko jedną małą wioskę) i nie wiem co teraz. Próbowałem ich wykończyć ale to niec nie dało... POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem..mniej wiecej w polowie instalacji wyskakuje mi takie cos:
Błąd transferu składnika
Składnik:data
Grupa pliku:packs
Plik: data.pack.4
Błąd: Błąd danych (CRC)
Skladnik i grupe pisze z pamieci,ale nie mam ochoty jeszcze raz czekac 15 min,az dojdzie do tego momentu przynajmniej dzisiaj....Wiecie o co chodzi?Co mam zrobic?Gre zakupilem wczoraj w edycji kolekcjonerskiej...na plytce ryski sa ale malo..dlatego sa bo mi sie plyta w pudleku nie trzyma tylko wypada..help;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc, ale jeśli mógłbyś podać stronki, to byłbym wdzięczny :). Tak czy siak dziękuje. A tak swoją drogą co sądzicie o szkockiej konnicy granicznej? Według mnie nie warta inwestowania. Nie poradzi sobie z lepszą piechotą, mogą tylko najsłabsze oddziały miotaczy pogonić, a w zbuntowanych osadach dużo jest oddziałów włóczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem z logowanie, mam oryginały, podstawkę i dodatek, zrobiłem jak pisali w pomocy technicznej i .... jest to samo.... nie mogę pograć z kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość aby ta gra poszła na
AMD 2000xp+
FX5200
756 ram?
Gra jest połączeniem Roma i Medivala (grafika i Polska Husaria) co mi się bardzo podoba ale niestety na razie nie mam możliwości wymiany kompa a części nie opłaca się wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:17, Los Emilos napisał:

Czy jest możliwość aby ta gra poszła na
AMD 2000xp+
FX5200
756 ram?
Gra jest połączeniem Roma i Medivala (grafika i Polska Husaria) co mi się bardzo podoba ale
niestety na razie nie mam możliwości wymiany kompa a części nie opłaca się wymieniać.


Spoko, pójdzie, mi chodzi na Celeronie 2500+ (2100 mhz), 512 RAM i GeForce 5500 FX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:06, matiddd napisał:

Dziękuje za pomoc, ale jeśli mógłbyś podać stronki, to byłbym wdzięczny :).


No problem :). Sorki za opóźnienie, nie zaglądałem do wątku ^^.
Rozumiem, że nie masz dodatku, dlatego najnowszy patch dla posiadaczy podstawki to 1.2.
http://www.gamershell.com/download_19012.shtml
Tutaj masz linka.
Btw. Dodatek spatchowany jest do wersji 1.3, ale patch jest dostępny tylko z dodatkiem. Może ukaże się także dla podstawki, ale na razie najnowszy jest 1.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nie lada ciekawostkę... W zeszłym tygodniu spaliła się moja kochana 7600gt, myślałem że będę musiał odpuścić sobie Medievala na czas realizacji gwarancji, jednak, o opaczności, Medieval hula na zintegrowanym GeForce 6100, z przydzielonymi 128 Mb pamięci....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hhe właśnie zaliczyłem niezły teks w Medievalu.Gram Francją, atakuję miasto.Czas na Motywację, pierwsze teksty powiedziane a potem dowódca takie coś: "....Upuściłem butelkę i powiedziałem "K****"....".Nie ma to jak dobra motywacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 20:59, Atais napisał:

(ciach)
Błąd: Błąd danych (CRC)
(ciach)

Sory za zapłon ale rzadko tu zaglądam;p Błąd CRC to błąd odczytu, zazwyczaj spowodowany przez wadę nośniku (rysy na płycie, jakość samej płyty i do tego wypalonej najszybciej na słabej nagryware może po pewnym czasie też powodować problemy z odczytem) lub napęd. Ja miałem problem identyczny - EK - instaluję i przy jednej z płyt instalka się wysypywała z takim błędem (nazwy pliku nie pamiętam). Jako, że mój napęd - nagrywarka NECa coś od pewnego czasu mi fochy pokazuje przy czytaniu płyt poszedłęm do kumpla i tam wszystko było oki. Zrobiłem sobie kopię bezpieczeństwa i jest dobrze. Także spróbuj u kogoś innego, a jak nie pomoże reklamuj nośniki u CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować