Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2012 o 21:33, teodor6 napisał:

Pomóżcie prosze dostałem od kolegi pirackiego Medievala i gdy próbóje go uruchomić to
wyskakuje mi taki komunikat: Please insert the correct CD-ROM, select Ok and restart
application
prosze pomóżcie.

Na chwilę obecną jedyną pomocą jaką możesz otrzymać na tym forum ze strony moderatorów to BAN gdyż oni specjalnie nie lubią mówienia o tym, iż posiada się piracką kopię "czegoś tam" to już naprawdę żal ci 20 złotych na to by kupić tą grę??

No nie bądź skąpy skoro masz komputer który uciągnie tą grę to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 02:18, Malcollm napisał:

Na chwilę obecną jedyną pomocą jaką możesz otrzymać na tym forum ze strony moderatorów
to BAN gdyż oni specjalnie nie lubią mówienia o tym, iż posiada się piracką kopię "czegoś
tam" to już naprawdę żal ci 20 złotych na to by kupić tą grę??

Nawet niecałe 10zł i to z dodatkiem, a przynajmniej za tyle sobie kupiłem ostatnio w MM jeszcze jedną kopie(niestety nowsze TW są zabezpieczone steamem, ale w starszych nadal płytki się zużywają)
btw. grał ktoś tu w tą nowszą edycje Call of Warhammer? Bo kiedyś zagrywałem się na jego wczesnych wersjach i nie wiem czy zmieniło się w tym modzie na tyle dużo że warto do niego wrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie skąd można zassać Call of Warhammer poza exabit''em na którym umieścili go twórcy? 3x1.86GB z prędkością 46kb/s jako free user to jednak dla mnie za wiele, jak bardzo bym tego moda nie pragnął ;)) gdyby ktoś miał jakieś namiary na "normalne serwisy" jak gamefront czy coś podobnego, to będę bardzo zobowiązany.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ohh 0_o. To ja nawet nie wiedziałem, że to to samo, nazwa mnie zmyliła? Cóż poszukam jakiejś zasysarki torrentów (bo nie używam) i spróbuję.
Wielkie dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem główną kampanię i... mam wszystkie frakcje odblokowane. Czy to bug? Słyszałem, że po pokonaniu określonej frakcji można nią grać, a nie, że jak się wygra to ma się wszystkie grywalne frakcje.
Kolejne pytanie - czy jeśli mam dodatek Królestwa z TopSellera do Meda 2, który mam z taniej serii (extra klasyka czy jakoś tak) to nie będzie kolizji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 20:50, LubieWafle napisał:

Wygrałem główną kampanię i... mam wszystkie frakcje odblokowane. Czy to bug? Słyszałem,
że po pokonaniu określonej frakcji można nią grać, a nie, że jak się wygra to ma się
wszystkie grywalne frakcje.

Nie słyszałem o czymś takim, pewnie bug. Ostatnio miałem podobną sytuację w Rome, którego sobie odświeżyłem - odblokowała mi się frakcja, której ja nie podbiłem.

Dnia 16.02.2013 o 20:50, LubieWafle napisał:

Kolejne pytanie - czy jeśli mam dodatek Królestwa z TopSellera do Meda 2, który mam z
taniej serii (extra klasyka czy jakoś tak) to nie będzie kolizji?

Nie będzie kolizji, to tylko inne wydanie pudełka etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 20:50, LubieWafle napisał:

Wygrałem główną kampanię i... mam wszystkie frakcje odblokowane. Czy to bug?

Nie bug. Gdy zniszczy się jakąś frakcję, ta natychmiast się odblokowuje. Gdy przejdzie się grę odblokowują się wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną prośbę, mógłby ktoś wysłać mi plik descr_strat, grzebałem tam i się pogrzebałem nie mogę grać kilkoma frakcjami, nie pomyślałem i nie zrobiłem kopii zapasowej. Będę ogromnie wdzięczny. Chodzi oczywiście o Medieval 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedawno kupiłem tą grę i nie wiem którą frakcją zacząc, lepsze i łatwiejsze są te państwa które z samego początku mają 1-2 miasta czy te większe np Francja, Niemcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 14:37, chomikpan napisał:

Witam. Niedawno kupiłem tą grę i nie wiem którą frakcją zacząc, lepsze i łatwiejsze są
te państwa które z samego początku mają 1-2 miasta czy te większe np Francja, Niemcy.


Zdecydowanie Cesarstwo jest najmocniejsze na początku, ale wszystkimi frakcjami się gra bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są dokładnie warunki odblokowania poszczególnych nacji?
Czy muszę wygrać długą kampanię czy wystarczy krótka?
A może wystarczy pokonać daną frakcję?
A co jeśli zniknie z powodu rebeliantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrywasz dowolną kampanię na dowolnym poziomie - odblokowujesz wszystkie grywalne nacje. Pokonujesz nację x w kampanii - automatycznie staje się ona dla Ciebie dostępna (zresztą tak najłatwiej Polskę szybko odblokować). Innym sposobem jest odblokowanie poprzez grzebanie w plikach gry (z tego co pamiętam można wtedy odblokować wszystkie nacje). Szczerze powiedziawszy nie pamiętam co się stanie jeśli ktoś inny zatłucze frakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować