Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2006 o 15:01, Bedwyr napisał:

Ja rozumiem, że narzekają na demo z zeskryptowaną AI i jeszcze wieloma bugami. Jednakże to
tylko demo z dwoma bitwami historycznymi...

A tak w ogóle to średniowiecze roxxorzBIGOne!!!!!!!!1111 :P ^^

czyli mam rozumieć że ufasz programistą i kupujesz mevka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prędzej zaufam recenzentom :P Ale jeżeli się potwierdzi, że pierwsze egzemplarze będą edycjami kolekcjonerskimi to zamawiam w ciemno w preorderze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 23:18, Bedwyr napisał:

Prędzej zaufam recenzentom :P Ale jeżeli się potwierdzi, że pierwsze egzemplarze będą edycjami
kolekcjonerskimi to zamawiam w ciemno w preorderze ^^

mają wyjść jakieś edycje kolekcjonerskie??? nie wiedziałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowym demie jest podobno tylko jedna nowa bitwa historyczna, między Aztekami, a Hiszpanami.

re Larry Laffer
Od tego są wydania kolekcjonerskie, by zawierały różne pierdóły ;) Ale ani więcej złego słowa o soundtracku, bo nie ręcze za siebie :P To akurat najbardziej wypasiona rzecz jaką mogli dodać =.= ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 01:10, Bedwyr napisał:

W nowym demie jest podobno tylko jedna nowa bitwa historyczna, między Aztekami, a Hiszpanami.

cos fajnego;) a kto mjest według ciebie silniejszy azetkowie czy hiszpanie .. ?? Myśle że azetków jest duzo a hiszpan mało . Dzięks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 21:12, Larry Laffer napisał:

E tam jakieś sound tracki i filmy z realizacji gry. Wolałbym aby zamiast tego dodali pierwszą
część sagi, wtedy mój brat ze słabszym sprzętem też by mógł sobie pograć ;)


Też myślę, że cienka ta zachodnia edycja kolekcjonerska, muzyka i mapa (to jeszcze), jakaś denna figurka, która sie tylko kurzy, rysunki i plakaty- ładne może, ale niepraktyczne no i filmik "jak robiono"- ta kopletny brak pożytku z tego wypychacza wszelakich edycji kolekcjonerskich, czasem tak perfidnego, że stanowi jedyną różnicę w porównaniu ze zwykłym wydaniem.

Gdyby dali całą sagę Total War, to by była edycja KOLEKCJONERSKA- tak z dużych :).
Albo coś praktycznego, jakiś np.:... hełm ;), albo przynajmniej, jak w AoE (pożal się Boże, katastrofa serii w porównaniu do dwójki) - kufel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 19:02, PioMrex napisał:

> E tam jakieś sound tracki i filmy z realizacji gry. Wolałbym aby zamiast tego dodali pierwszą

> część sagi, wtedy mój brat ze słabszym sprzętem też by mógł sobie pograć ;)

Też myślę, że cienka ta zachodnia edycja kolekcjonerska, muzyka i mapa (to jeszcze), jakaś
denna figurka, która sie tylko kurzy, rysunki i plakaty- ładne może, ale niepraktyczne no i
filmik "jak robiono"- ta kopletny brak pożytku z tego wypychacza wszelakich edycji kolekcjonerskich,
czasem tak perfidnego, że stanowi jedyną różnicę w porównaniu ze zwykłym wydaniem.

Gdyby dali całą sagę Total War, to by była edycja KOLEKCJONERSKA- tak z dużych :).
Albo coś praktycznego, jakiś np.:... hełm ;), albo przynajmniej, jak w AoE (pożal się Boże,
katastrofa serii w porównaniu do dwójki) - kufel.



No zgadzam sie całkowicie ja do kolekcjonerskiej polskiej chciałbnym na peno mapę , skrzynie , Medeival I i fajna instrukcje :) Albo super miecz ale mało realne .... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden szkopuł. Mianowice, z tego co ja zrozumiałem to wydanie będzie kosztować tyle, co normalna wersja, z tym że będzie ograniczona ilość dostępna tylko w preorderze. Jeżeli tak będzie i z polskim wydaniem to nie widzę powodow do narzekań.

Fajnie byłoby, gdyby wydano polską wersję Total Era''s. Sam jednak nie jestem pewien, czy bym kupił.

re Ryan Kam
To demo można już ściągać. Ja jestem w trakcie, bo strasznie wolno idzie xD
Oczywiście oprócz nowej bitwy poprawiono A.I. i calą resztę. Podobno dzięki temu, grając nawet przeciw Aztekom, możemy się spodziewać wreszcie jakiegoś wyzwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 14:07, Bedwyr napisał:

re Ryan Kam
To demo można już ściągać. Ja jestem w trakcie, bo strasznie wolno idzie xD
Oczywiście oprócz nowej bitwy poprawiono A.I. i calą resztę. Podobno dzięki temu, grając nawet
przeciw Aztekom, możemy się spodziewać wreszcie jakiegoś wyzwania.


dzięki wreszcie jakaś misja jest ciekawsza . a do ai fatycznie są zstrzeżenia ta kawelria pod Aucigout czy jakos tak ,,, . Kolorowsza :) .... Zqagram gdzies dopiero w poniedziałek ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 19:06, dobrakos napisał:

wie ktos moze czy to nowe demo pojdzie na procku AMD XP ??? ponoc mieli to poprawic ale nie
chce sciagac na darmo


no jasne mio chodzi na maklsymalnych detalach oprocz cieni i odnłysków !! Demo to starsze chodziło więc i na pewno i to też :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 19:13, Ryan Kam napisał:

> wie ktos moze czy to nowe demo pojdzie na procku AMD XP ??? ponoc mieli to poprawic ale
nie
> chce sciagac na darmo

no jasne mio chodzi na maklsymalnych detalach oprocz cieni i odnłysków !! Demo to starsze
chodziło więc i na pewno i to też :0


ciekawe...pierwsze demo na starszych procesorach mialo nie chodzic.I na max detalach chodzi Ci - ja mam AMD 1700 XP+ i cieszylbym sie jakby poszlo na srednich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 20:08, dobrakos napisał:

Ci - ja mam AMD 1700 XP+ i cieszylbym sie jakby poszlo na srednich...


ja mam 2,8 ghz Athlona
i jedyne co nie moge robic to włączać ceini i efektow specjalnych . Dziwne ale mi chodzi :) moj kompa tak jest wogole dziwny :)pozdro probuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować