Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2006 o 19:21, Larry Laffer napisał:

Podobno w tym nowym poprawionym demie miała być jessce jedna bitwa, jest?


tak , dlatego tego nie będe ściagał po zastanowieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 19:23, Ryan Kam napisał:

> Podobno w tym nowym poprawionym demie miała być jessce jedna bitwa, jest?

tak , dlatego tego nie będe ściagał po zastanowieniu :)


Ja chyba włącze jutro z rana ściąganie jeżeli pójdzie na athlon xp 1800(1533mhz) 512 ram i radeon 8500 64mb, jak wróce z wykładów to akurat będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie trochę w nowe demo i nie widzę jakiejś wielkiej różnicy, jeśli chodzi o zachowanie A.I., oprócz jedengo wyjątku (pod Pavią kawaleria wroga potrafila oderwać się od bezsensownej walki z moimi pikinierami i pojść z odsieczą łucznikom). A w bitwie z Aztekami to całe jedne ich skrzydło nie ruszyło się, gdy ja bezkarnie kawalerią wycinałem inne ich oddziały. W tej bitwie jest dość trudno, ale tylko ze względu na ilość przeciwnika...

Nadal też uważam, że siła jazda jest dobrze dobrana. No jak widzę Billmenów poturbowanych przez francuską ciężką jazdę... w lesie, to więcej mi nie trzeba ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować o wielkim sukcesie gry! Warto zwrócić uwagę na okładkę najnowszego click!''a gdyz pisze tam ''''Test finalnej wersji - takiej oceny dawno w Clicku nie było!''''. Przypuszczam, ze bedzie to -6 ale poinformuje was o tym jeszcze dzisiaj o ile załapie się na egzemplarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki !!! ( dzięki za to ze napisałes jaką ocenę ma M II)


Kurde zeby ta edycja kolekcjonerska kosztowała tylko 100 złty . Kuchnia nie chce normalnej a mam miesiac na uzbieranie 100 złoty :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 15:50, Ryan Kam napisał:

dzięki !!! ( dzięki za to ze napisałes jaką ocenę ma M II)


Kurde zeby ta edycja kolekcjonerska kosztowała tylko 100 złty . Kuchnia nie chce normalnej
a mam miesiac na uzbieranie 100 złoty :?

ja bym wziął się do jakiejś roboty i przede wszystkim nie wydawał kasy na chipsy itp. (nie twierdzę że tak robisz tylko tak mówię :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 15:50, Ryan Kam napisał:


Kurde zeby ta edycja kolekcjonerska kosztowała tylko 100 złty .

Koszmarna ilośc pracy została włożona w kolekcjonerkę. Czegoś takiego jeszcze nie było. Szczegóły CDP ogłosi wkrótce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 16:56, Lucas the Great napisał:

>
> Kurde zeby ta edycja kolekcjonerska kosztowała tylko 100 złty .
Koszmarna ilośc pracy została włożona w kolekcjonerkę. Czegoś takiego jeszcze nie było. Szczegóły
CDP ogłosi wkrótce :)


ta , i znow odlozona kasa na nowa super obudowe zostanie zdefraudowana ! Powinni tego zabronic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 15:47, darth 16 napisał:

dokładnie przed 2 min. dostałem clicka a w nim Medieval 2 ocena -6 w minusach napisali że prak
starć na morzu jest ;)


W to jestem w stanie uwierzyć, i pomimo że nie trawię nowego Clicka to ładną ocenkę trzepneli ;)
Pozostaje czekać na ujawnienie zawartości EK, bo jak Lucas mówi, że się z nią napracowali to wypada ocenić ;) Ale u mnie to będzie chyba tylko chwila zastanowienie na korzyść zwyklej wersji =.= Soundtrack mój kochany i tak będę miał ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem gazetkę Auschon i tam widzę Medieval II i dostępna w sprzedaży od 9.11.2006 (chyba angielska wersja ? - a może CDP coś wie ? przecież jest jedynym wydawcą w Polsce ?
CZy market może ściągnąć z zagranicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 08:46, scott napisał:

Wczoraj dostałem gazetkę Auschon i tam widzę Medieval II i dostępna w sprzedaży od 9.11.2006
(chyba angielska wersja ? - a może CDP coś wie ? przecież jest jedynym wydawcą w Polsce ?

/ciach/

Gazetki zamyka się z duuuużym wyprzedzeniem, często nie uwzględniają one przesunięć premiery - obawiam się, że do grudniowej premiery nie bedzie MTW:2 w tym sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 16:17, jaruczek napisał:

Czy na kompie:
Celeron 2.40 GHz
512 RAM
Geforce 9550

pojdzie mi ta gra? chociaz na LOW ?


Na low pójdzie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 17:26, Occulto napisał:

> Czy na kompie:
> Celeron 2.40 GHz
> 512 RAM
> Geforce 9550
>
> pojdzie mi ta gra? chociaz na LOW ?

Na low pójdzie bez problemu.


Hehe w takim razie może będę myślał nad EK na gwiazdke :D bo bardzo mi się spodobał ten zestawik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 18:03, darth 16 napisał:

mi tez ale nie kupie ;P bo rts-ów nie lubię :D


Medieval 2 to nie klasyczny rts. To strategia i taktyka pełną gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 18:03, darth 16 napisał:

mi tez ale nie kupie ;P bo rts-ów nie lubię :D


dziwne w jednym z postów piszesz że rome jest bdb - a medieval II to kontynuacja roma...
teraz piszesz że nie lubisz rts więc (a to nie jest czysty rts - tylko turówka/ + taktyczne bitwy w czasie rzeczywistym) - brak ci konsekwencji czy co .... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować