Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2006 o 11:56, darth 16 napisał:

bo miałem okazje grać w rome i mis ie podobało ale ogólnie RTS-ów (turówek nie lubie, no może
pomijając heroes 3 i Wormsy :D)

no to jak rome Ci się podbał to Medieval II pewnie także się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 12:11, scott napisał:

> bo miałem okazje grać w rome i mis ie podobało ale ogólnie RTS-ów (turówek nie lubie,
no może
> pomijając heroes 3 i Wormsy :D)
>
no to jak rome Ci się podbał to Medieval II pewnie także się spodoba :)

:P może kupie ale jak będzie w platynowej edycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast miecza dostalismy figurke żołnierza ;0 Mi najbardziej w kolekcjonerskiej zależy na mapach i wielu ksiązeczkach . mam już chyba wybłagne u rodziców prezent na gwiaazdę . Myśle zto najbardziej wypasiona edcja nawet gothiu 3 ek tyle tego nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 15:31, mazi606 napisał:

Jak będzie chodzić na procek 2800+ 384 ram ale mam dokupić 256 lub 512 ram grafika FX 5500
256mb graf shader 2.0.

Ramu dokup bo 512 to minimum graf sharder minimum to 1 więc tu nie powinno być problemów byleby działało DirectX 9c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche to nie zwiazane z tematem ale czy jak teraz wydajecie gry ea games to wydajecie tylko przez chwile czy juz na zawsze ?? Wybiegam co prawda daleko w przyszłosć ale czy macie w planie wydanie gry medal of honor Airborne ?? Zależy mi na tym

A i pewnie edycja kolekcjonerska bedzie tylko wpoczatkowym okresei dystrybucji ?

Ale ta kolekcjonerke to przyznaje nieżle odbajerowaliscie ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 16:30, darth 16 napisał:

zgadzm się EK Medievala jest wypasiona. Tylko ciekawe w jakim pudełku to będzie może na wzór
Heroes 5 albo Company of Heroes ;P


Przy edycji kolekcjonerskiej coh wypada słabo . Gothic 3 nawet atkich możliwosci nie miał :)

Jest to za>>>>bysty prezent na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie marzy powtórka tego pudełka w Medal of Honor Airborne EK i jescze wisorek jacy mieli zołnierze usa ( in dyfikator 0 i najlepiej mape europy :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już przy okazji ogłaszania zawartości EK, ale dokleję Wam i tu:

Album ukazujący historię mrocznego średniowiecza
Trochę więcej na ten temat wypadałoby napisać. To stworzone przez trójkę autorów (w tym historyka Jacka Komudę) i dwójkę grafików (w tym Jarosława Musiała) ponad stu stronicowe kompendium wiedzy o średniowieczu, najważniejszych wydarzeniach taktyce i militariach tego okresu. Osobne rozdziały opisują poszczególne kraje, ale również samą specyfikę bitew, oblężeń i krucjat. Ilustracje (zarówno czarno-białe jak i kolorowe) przybliżają detale uzbrojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 17:08, darth 16 napisał:

Nieźle! Nie jednen historyk mógłby to mieć ;P ile to tworzyliście???

Bity miesiąc ciężkiej pracy - to prawie 300k znaków i wiele ilustracji, zaplanowanych tak, by pokazywały uzbrojenie z konkretnego okresu i krajów, strasznie złożona robota. Na szczęście autorzy uzupełniali się "na zakładkę" wiedzą o poszczególnych tematach i krajach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po niedalekiej modernizacji kompa planuję zaqupić Medievala. Tak na marginesie na ilu nośnikach się mieści? Podobno waży aż ponad 7,5 GB, więc pytam tak z ciekawości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 17:26, kombesista napisał:

Zaraz po niedalekiej modernizacji kompa planuję zaqupić Medievala. Tak na marginesie na ilu
nośnikach się mieści? Podobno waży aż ponad 7,5 GB, więc pytam tak z ciekawości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:04, Anim napisał:

> Zaraz po niedalekiej modernizacji kompa planuję zaqupić Medievala. Tak na marginesie na
ilu
> nośnikach się mieści? Podobno waży aż ponad 7,5 GB, więc pytam tak z ciekawości. :)

na dwóch DVD - mówimy oczywiście tylko o grze bez dodatkowej płyty z filmem o tworzeniu gry i bez cd z muzyką jakie sa w kolekcjonerce.
Uff, toż to moloch prawdziwy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:28, kombesista napisał:

na dwóch DVD - mówimy oczywiście tylko o grze bez dodatkowej płyty z filmem o tworzeniu gry
i bez cd z muzyką jakie sa w kolekcjonerce.
Uff, toż to moloch prawdziwy :O


Moloch - och nie to świetna gra, z realstyczną grafiką, wspaniałą muzyką i niesamowitymi możliwościami - a to musi trochę zajmować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super dziek za ten album ma argument nma to ze ta gra przekazuje nam wile histor m9 argument dla rodziców i A tak przy okazji mam naddzieje ze album ma przynajmniej 100 zstron ;)

A macie w planie Medal of Honor airborne ;0 Wiem wybiegam daleko w przyszłosć ale mi tak na tej grze zależy że m usze sie zapytać . mozęsz dac mi nawet odpowiedz w podpiseie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować