Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Witam!
Mam takie pytanko dostałem niedawno ulotke pewnego marketu,który w swojej ofercie posiada gre Medieva IIl Total war, nie chce czekać do 1 grudnia na wersje PL, i tu moje pytnko czy jesli kupie sobie giere z tego hipermarketu to instrukcja + dodatki bedą w jęzku polskim????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 22:29, outcast211983 napisał:

Witam!
Mam takie pytanko dostałem niedawno ulotke pewnego marketu,który w swojej ofercie posiada gre
Medieva IIl Total war, nie chce czekać do 1 grudnia na wersje PL, i tu moje pytnko czy jesli
kupie sobie giere z tego hipermarketu to instrukcja + dodatki bedą w jęzku polskim????????????


Jak już pisałem:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11277&pid=93

Nie kupisz tej gry w pewnym markecie w tym tygodniu o ile mówimy o terytorium IV RP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 08:53, outcast211983 napisał:

witam!
mozecie podac linka do wersji kolekcjonerskiej bo ja znalazłem chyba te zwykła a chciałe kolekcjonerska
sobie zamówic

jeszcze jej nie ma w sprzedaży nietety także czekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 09:09, scott napisał:

> witam!
> mozecie podac linka do wersji kolekcjonerskiej bo ja znalazłem chyba te zwykła a chciałe
kolekcjonerska
> sobie zamówic
>
jeszcze jej nie ma w sprzedaży nietety także czekam :(

aha Thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 14:42, outcast211983 napisał:

Witam!
sry ze tu smiece ale nie wiem jak potwierdzić zamówienie a chciałybm zrobić to teraz
ps.Czy termin 1 Grudnia może ukec zmianie czy to juz ostateczny termin????


ekh.. w zamówieniu pisze że dostaniesz majla z potwierdzeniem na 5 dni przed wysyłką oraz link do płatności jeśli płacisz przelewem itd. itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Zachodzie limitowana wersja kolekcjonerska (jej skład podawaliśmy w
informacji z 5 listopada) dostępna jest tylko w przedsprzedaży, w liczbie
15 tys. kopii. W Polsce wersja kolekcjonerska dostępna będzie w sieci
sklepów EMPiK, Media Markt oraz Saturn; podobnie jak zwykła edycja - 1
grudnia.


to info na totalwar.org.pl czy to znaczy że kolekcjonerksiej nie będzie w sklepie gram.pl w preorderze ????
ani wogóle w sklepie gram - i za wirtualną kasę ? i czemu takich news-ów nie ma na oficjalnej stronie producenta !!! co do tej gry to już drugi raz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 15:37, darth 16 napisał:

Czyli EK Medievale nie jest takie EK jakby było duże EK to by było tylko w sklepie gram.pl
:(

Nie rozumiem takiej logiki myślenia. Total.war.org.pl podał nieścisłą informację - prawda jest taka, że w Empiku, MM i Saturnie pojawią się EKw ograniczonej liczbie, główny jednak nacisk i główna część EK będziepo stronie Gram.pl.
Jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie czy pełna wersja gry MEDIEVAL 2 TOTAL WAR będzie chodzić na moim sprzęcie ???? (DEMO CHODZI)

MÓJ SPRZĘT:

CELERON D 2.8ghz obsługuje sse2

RAM 1gb

GRAFIKA ATI RADEON 9600 PRO 256 mb całkowicie zgodna z directx 9.0c pixel shader 2.0

czytałem w pliku readme od demka,że minimum zalecana grafa z ATI to RADEON 9800 128mb

chodzi mi o grafe o chipset bo mam 9600 PRO 256 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jagby juytro mozna było zamawiac kolekcjonerki :) Mam 99% szans dostac ją pod choinkę :)Mam 30 zł i jescze 20 wpl żnizki a mam dołoży 110 :) Oby się spełnoiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie mi na:
Intel Celeron 2,4Ghz
512MB RAM
ATi Radeon 9200SE 128MB

mam cichą nadzieję, bo w "Clicku" pisali,że wymaganie strasznie nie wzrosły od Rome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że dzis można by zamówic juz edycje kolekcjonerska , to czekanie mnie dobija :(, Czy któs pamięta jak było z Gothicem 3 kiedy pojawiła sie EK ??/ Tydzien dwa przed premiera ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować