Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

CD PROJEKT JA WAS UWIELBIAM :) WRESZCIE JEST EDYCJA KOLEKCJONERSKA JA WAM DZIEKUJE !!!!!!

JESTESCIE SUPER !!!!!!

Jest ek medeivala do kupienia :0 cieszmy sie i radujmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest takie coś, że można zamówić i nie potwierdzać zamówienia, nie? Czy będę mógł je zatwierdzić dopiero wtedy kiedy będzie mi pasowało? Czy mi tego zamówienia nie odbiorą? Bo Medieval ma być na Gwiazdkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 17:02, Woko11 napisał:

Może dokładniej.



Dobra wytłumaczę :

Zamawiasz ja na przykład dzis otrzymujesz e maila z danymi zamówienia

Potem czekasz az przyjdzie e mail z tym żeby potwierdzic to zamowienie

Czekasz do 28 listopada 2006 roku :D

Jesli chcesz ek to musisz sie pośpieszyć !! na 23 grudnia na pewno nie będzie juz tej edycji !!!!

Musisz zamowic teraz albo nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie wszystko pięknie tylko abny caóła ek nam dostarczono jednym kawałku . Jak cos sie złamie bede sie kłócił . W koncu 140 złty to nie mał kasa !!!!! I za ta kwote należy się dobra dostwawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam! :) Jedyne co może się złamać do figurka, a to by była szkoda - przecież na biuru mam dużo miejsca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mnie figurka tam ,,wisi " wiem super dodadek ale mnie najbardziej ciceszy ten album o sreddniowieczu ( cos chyba na podobieństwo artow z AoE ) Super co roku wychodzi na sieta dobra i wysoko opceniana strategia ;D . Mysle ze figurka będzie wielkosći tych figurek z włądcy pierścieni takie czsopismo : D pozyjemy zobaczymy grunt ze mozna zamawaic ale jescze nie wie sie co sie zamówi :D ( brak zdjecia ) I intryguje jescze to pudełkło . TO wszystko ma sie zmiesćić w zwykłym pudełku :D ???

Widze ze tez jestes maniakiem tej serrii duzo piszesz na tym temacie pozdro rycerzu :::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albumik będzie świetny! Zastanawia mnie tylko czy będą to arty z samej gry, czy też jakiś broni, jednostek, postaci historycznych. Fajna będzie też na pewno ta książeczka o średniowieczu, ponad 100 stron, Jacek Komuda... :) A i płyta z muzyką będzie. :) Bardzo mi się podoba, doskonale odzwierciedla czasy średniowiecza, mi osobiście, jak już pisałem, przypomina tę z Twierdzy. Żeby tylko rodzice zdążyli zamówić! :)

A co do siebie, to mam tylko Rome, ale tak mi się spodobała, że... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować