Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Przypomionasz mi bardzo mojego kolege atomixa zarzaiłem go rome i też chce se to kupic !!!

Rome własnie tez z ta gra zaczeła sie moja przygoda z medeivalem i cała seria total war . Mnie bitwy mało pasjonuja ( choc przznam są powalajace graficznie ) Kochcam polityke bardzo :D Jak tak cał mapa jest na Niebiesko jest super :D Dobrze ze do medeival jest dołaczo0na mapka planujesz swoj ruch na papierze a potem wcielasz w zycie ;D Buduj i żadz:D

Dla mnie 3 naj w tej edycjji

1. Album
2.CD
3. Gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze mną prawie tak samo, bitwy zazwyczaj pomijam, ale już warstwa strategiczna (turowa) to jest to, w czym mogę się spełnić! :) LEM dołączył mapkę więc sobie planuję... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 20:00, Woko11 napisał:

Przesunięty? Skąd te informacje?? To nawet dobrze...


Piszą o tym na Totalwar.org.pl - kurde jak to prawda to ...#$#$%#$% mać

poczekajmy na oficjalną wiadomość jeżeli wogóle dadzą - ostatnio nie raczyli nawet dać na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam . Musza nam dać w końcu odpowiedż czy premiera został przesunięta czy nie . BO przecież w czwartek treba będzie potwierdzić zamowienie !!!! A tu zadnych wiadomosci :(( Nie chce by sie okazło ze tu nagle premiera nie została przesunięta i trzeba potwierdzać ta paczke w ciemno :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP dementuje pogłoski o opóźnieniu polskiej premiery MTW II, jakie pojawiły się wczorajszego dnia w związku ze zmianą podanego na stronach Gram.Pl terminu (1 grudnia) na mniej konkretny - grudzień 2006. Prace nad polskim wydaniem są już na ukończeniu, a osoby, które zamówiły grę w przedsprzedaży, otrzymają przesyłkę już 28 listopada.

info z totalwar.org.pl - a forumowiczom nie raczyli odpowiedzeć czyli wiadomo gdzie mają w poważaniu graczy (klientów) ...... coraz mniej przychylnych słów mogę znaleźć na temata cdp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować