Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Witam wszystkich gramowiczów!!
Mam pytanie, które nie daje mi spać....No więc oficjalne demo Medievala 2 nie chodzi na różnych typach procesorów, wliczając w to mojego Athlona XP...I moje pytanie brzmi: Czy w wersji pełnej zostanie to naprawione? Czy ma ktoś informacje o demie, które chodzi na wszystkich typach procesorów?
Prosze o odp!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 09:44, Mikex napisał:

Witam wszystkich gramowiczów!!
Mam pytanie, które nie daje mi spać....No więc oficjalne demo Medievala 2 nie chodzi na
różnych typach procesorów
, wliczając w to mojego Athlona XP...I moje pytanie brzmi: Czy
w wersji pełnej zostanie to naprawione? Czy ma ktoś informacje o demie, które chodzi na wszystkich
typach procesorów?
Prosze o odp!!


Pierwsze demo nie chodziło z niektórymi AMD-kami, natomiast wersja pełna (beta) poszła mi nawet na poczciwym xp 2500+ co osobiście sprawdzałem przed chwilą. Wiadomo też, że ostateczna wersja działa na AMD.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 10:13, Anim napisał:

Pierwsze demo nie chodziło z niektórymi AMD-kami, natomiast wersja pełna (beta) poszła mi
nawet na poczciwym xp 2500+ co osobiście sprawdzałem przed chwilą. Wiadomo też, że ostateczna
wersja działa na AMD.


zeby byla jasnosc.. bo te odpowiedzi CDP sa zdawkowe.

pierwsze demo nie dzialalo na procesorach nie obsługujących SSE2 czyli:
* AMD Athlon
* AMD Athlon XP
* Intel Pentium III
* Intel Itanium
* Intel Itanium 2
* Transmeta Crusoe

SSE2 to zestaw instrukcji SSE poszerzony o 144 nowe rozkazy umożliwiające operacje na 128-bitowych rejestrach (XMM0..15) zawierających liczby zmiennoprzecinkowe o pojedynczej (32 bit) i podwójnej (64 bit) precyzji oraz 128-bitowych operandach stałopozycyjnych.


polecam pobrać Medieval 2: Total War Gold Demo
wersja Gold nie wymaga SSE2, a poza tym ma o jedną bitwę więcej niż pierwsze demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> polecam pobrać Medieval 2: Total War Gold Demo

Dnia 22.11.2006 o 11:49, moonman napisał:

wersja Gold nie wymaga SSE2, a poza tym ma o jedną bitwę więcej niż pierwsze demo.


Włąsnie ta bitwa między Hiszapnami a azetkami .. czy obydwie stroiny maja wyrownane sznse ?? Czy jest tak ze hiszpanie maja lepsze uzbrojenie a Azetków jest milony :D ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demo gold i nie chodzi na moim Athlonie XP2000+...Czy aby na 100% pełniak mi pójdzie??
Bo nie chce kasy w błoto wyrzuca
...Znow prosze o odp.


PZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro demko ci nie pójdzie to pełna wersja raczej też. Ale opisz dokładniej swój błąd, najlepiej daj obrazek, bo może być to wina karty graficznej, directxa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 18:13, Marcinos07 napisał:

Skoro demko ci nie pójdzie to pełna wersja raczej też. Ale opisz dokładniej swój błąd, najlepiej
daj obrazek, bo może być to wina karty graficznej, directxa itp.

to mój błąd!to nie jest wersja gold!!sorki za problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wracam do tematu edycji kolekcjonerskiej.
Kiedy CDProjekt zamierza podzielić się z nami wizerunkiem tejże edycji, np. poprzez zamieszczenie tutaj jej zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc nie ma powodu do niepokoju : MTW II PL terminowo
21.11.2006 r., 20:47

CDP dementuje pogłoski o opóźnieniu polskiej premiery MTW II, jakie pojawiły się wczorajszego dnia w związku ze zmianą podanego na stronach Gram.Pl terminu (1 grudnia) na mniej konkretny - grudzień 2006. Prace nad polskim wydaniem są już na ukończeniu, a osoby, które zamówiły grę w przedsprzedaży, otrzymają przesyłkę już 28 listopada.

cytat z totalwar .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 12:56, Ryan Kam napisał:

Włąsnie ta bitwa między Hiszapnami a azetkami .. czy obydwie stroiny maja wyrownane sznse
?? Czy jest tak ze hiszpanie maja lepsze uzbrojenie a Azetków jest milony :D ???


W miarę wyrównane, gdyż chociaż Azteków jest znacznie więcej, to atakują falami. Można kilka oddziałów roznieść jazdą i jeszcze wrócić nią zpowrotem do szyku.
Jasne, że Hiszpanie są lepiej uzbrojeni, w końcu mają muszkiety i konie. Poza tym zabicie wszystkich "generałów" azteckich fatalnie wpływa na ich morale ^^
A ogólnie to zawsze mi wychodziła kompletna rzeź, tak że zostawała mi garstka żołnierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 19:49, Ryan Kam napisał:

Więc nie ma powodu do niepokoju : MTW II PL terminowo
21.11.2006 r., 20:47

CDP dementuje pogłoski o opóźnieniu polskiej premiery MTW II, jakie pojawiły się wczorajszego
dnia w związku ze zmianą podanego na stronach Gram.Pl terminu (1 grudnia) na mniej konkretny
- grudzień 2006. Prace nad polskim wydaniem są już na ukończeniu, a osoby, które zamówiły grę
w przedsprzedaży, otrzymają przesyłkę już 28 listopada.

cytat z totalwar .pl


pisałem o tym wcześniej 1 stronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 08:40, scott napisał:

> Więc nie ma powodu do niepokoju : MTW II PL terminowo
> 21.11.2006 r., 20:47
>
> CDP dementuje pogłoski o opóźnieniu polskiej premiery MTW II, jakie pojawiły się wczorajszego

> dnia w związku ze zmianą podanego na stronach Gram.Pl terminu (1 grudnia) na mniej konkretny

> - grudzień 2006. Prace nad polskim wydaniem są już na ukończeniu, a osoby, które zamówiły
grę
> w przedsprzedaży, otrzymają przesyłkę już 28 listopada.
>
> cytat z totalwar .pl

pisałem o tym wcześniej 1 stronkę :)


ale jak teraz zamówie, to dostane przed premierą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2006 o 10:43, Mikex napisał:

ale jak teraz zamówie, to dostane przed premierą??


tak bo to nadal pre-order

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 11:04, scott napisał:

Właśnie zapłaciłem za Medievala w sklepie gram.pl - teraz tylko czekam na kuriera :)

zamówiłeś Ek czy zwykłą??? ;) co do mevka to się wkurzyłem jak przezcytałem że na fladze polskiej dali pogoń (herb litwy) zamiast orła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować