Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Na takie potraktowanie klienta to powinni znizyc cene o 20 złoity . Dwa dni przed premierą mialoby być ek a co jest ?? Barszcz z kartoflami :D Jutro jadę z kolega po ek do sklepow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 15:42, Ryan Kam napisał:

Na takie potraktowanie klienta to powinni znizyc cene o 20 złoity . Dwa dni przed premierą
mialoby być ek a co jest ?? Barszcz z kartoflami :D Jutro jadę z kolega po ek do sklepow :D


Ja jakoś przeczekm ten jeden dzień. Ale prawdą jest że CDP nie wywiązał sie ze swojego zapewnienia dostarczenia pre-ordera 2 dni przed premierą. Choć to w wiekszej części nie ich wina mogli jednak wcześniej poinformowac o problemach z EK! Takie jest moje zdanie i wybacze im to oby było to ostatni raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 15:58, darth 16 napisał:

pomylic sie jest żeczą ludzką ;) i nie dawaj obrazków tak bezsensu ;)


Błagam, sprawdzajcie jak się pisze wyrazy w słowniku. Albo piszcie najpierw posty w Wordzie. I nie ma tutaj znaczenia, że ktoś ma dysortografię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 12:28, migem napisał:

> no wreszcie jakaś rzeczowa wypowiedź - dzięki z info - wybaczone :)
> pozdro - wydanie jest świetne :) najlepsze jak do tej pory w zwykłej edycji

Dzięki za wyrozumiałołość, w dwa miesiące miliśmy premiery Gothic 3, Medival 2, Scareface,
Cezar 4, DoW:DC,
PES6 teraz jeszcze NWN2 i juz czasami cos komus umknie. Anyway milej zabawy z gra!


Migem, mam nadzieję że takiej gafy (gafa to moze nie jest jednak za dobre słowo, może wpadka? :)) nie popełniliscie w EK. Znaczy się, że wysztkie elementy Edycji Kolekcjonerskiej (wypisane w newsie i sklepie gram.pl) znajdą się w pudełku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 13:46, migem napisał:

> Migem mam pytanie:W EK Medieviala II który wysyłacie dzisiaj nie będzie brakowało
drzewka
> rozwoju technologicznego ani niczego innego tak jak w edycji zwykłej??? Proszę o odpowiedź!!!


Tak w EK jest wszytsko to co wpodstawce plus cala zawartosc dodatkowa.


Czyli jednak w Edycji Kolekcjonerskiej nie ma tego drzewka rozwoju technologicznego, tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 16:32, Lex napisał:

> > Migem mam pytanie:W EK Medieviala II który wysyłacie dzisiaj nie będzie brakowało

> drzewka
> > rozwoju technologicznego ani niczego innego tak jak w edycji zwykłej??? Proszę
o odpowiedź!!!

>
>
> Tak w EK jest wszytsko to co wpodstawce plus cala zawartosc dodatkowa.

Czyli jednak w Edycji Kolekcjonerskiej nie ma tego drzewka rozwoju technologicznego, tak? :)



przeciez jest w opisie EK, że JEST DWUSTRONNE DRZEWKO ROZWOJU TECHNOLOGICZNEGO.

jak jutro nie bedzie mojej EK to sram cdp i jade do Media/ Saturna/ Empiku po EK... Ryan Kam jedzie ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 16:58, kurczak-AFC napisał:

przeciez jest w opisie EK, że JEST DWUSTRONNE DRZEWKO ROZWOJU TECHNOLOGICZNEGO.

jak jutro nie bedzie mojej EK to sram cdp i jade do Media/ Saturna/ Empiku po EK... Ryan Kam
jedzie ze mną :)


Przy ZWYKŁEJ EDYCJI również było napisane, że zostanie dodane drukowane drzewko rozwoju technologicznego... i co się stało? Drzewka w edycji standardowej nie ma. Wolę się dopytać niż późnij kląć na CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 16:59, Lex napisał:

> przeciez jest w opisie EK, że JEST DWUSTRONNE DRZEWKO ROZWOJU TECHNOLOGICZNEGO.
>
> jak jutro nie bedzie mojej EK to sram cdp i jade do Media/ Saturna/ Empiku po EK... Ryan
Kam
> jedzie ze mną :)
>

Przy ZWYKŁEJ EDYCJI również było napisane, że zostanie dodane drukowane drzewko rozwoju technologicznego...
i co się stało? Drzewka w edycji standardowej nie ma. Wolę się dopytać niż późnij kląć na CDP.


Ja sądze że będzie drzewko ponieważ CDP nie może sobie pozwolić na kolejny błąd(wpadke)! Jak by nie było znaczyło by to o małym profesjonaliźmie pracownikó wi firmy CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 16:27, Kamil.i.Maciek napisał:

A ja się chętnie skuszę :D Pod warunkiem, że po świętach będzie dostępna Edycja Kolekcjonerska
;>

wątpie, bo jest duża chęć na EK ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 17:14, darth 16 napisał:

zostaje jeszcze allegro ale tam za drogo ;)


Stanieje :P tak jak z Gothic 3 najpierw po 290 złotych latał, a teraz jest po 159 :>
Dla chcącego nic trudnego :>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować