Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Bedziesz musial najpierw go odblokowac... np. edytujac INI, jesli nie chce Ci sie czekac. (Jest o tym info w zagranicznych serwisach.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 17:56, stanlee napisał:

Jaką nacją zagracie jako pierwszą w Medku? Ja naszym narodem. I jeszcze raz TO WAAAAAR!!!

Żeby zagrać Polską odpal najlepiej Niemców, zrób szybki wjazd na Polskę, nie bacząc na ekskomunikę i ataki innych, przerwij grę po podbiciu Polski i masz już dostępny nasz kraj w kampanii.
Z głównych bardzo polecam Wenecję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 18:37, Lucas the Great napisał:

> Jaką nacją zagracie jako pierwszą w Medku? Ja naszym narodem. I jeszcze raz TO WAAAAAR!!!

Żeby zagrać Polską odpal najlepiej Niemców, zrób szybki wjazd na Polskę, nie bacząc na ekskomunikę
i ataki innych, przerwij grę po podbiciu Polski i masz już dostępny nasz kraj w kampanii.
Z głównych bardzo polecam Wenecję :)


Wenecja?Pewno oparta o silną flote i posiadająca jakąś unikalną (wybitnie) jednostke? Jeżeli tak to nie dla mnie ja preferuje walki w polu i mały udział floty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 18:42, Lucas the Great napisał:

> No właśnie mogli o tym troche wcześniej poinformować. Jak ja nie lubie opóźnień.I mam
pytanie
> czy już grał ktoś naszymi w medku?
>
Łap linkę: http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1031 :)


To już czytałem i wiem jakie odczucia ma szary ale ciekawi mnie inny punkt widzenia. Np. od strony wrogów Polski
A jezeli wracać do Wenecji jeżeli ja poleczasz z chęcią spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przesylka doszla jest tylko maly problem tym razem dostalem przesylke od firmy gls ktora ROZWALILA cale pudelko w srodku az sie plyty porysowaly co za banda kretynow tam pracuje co oni na ta przesylke stawali czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie poprostu coś zaraz trafi przez przemiłych pracowników w sklepie gram - brak możliwości kontaktu tel dzwoniłem kilkanaście razy w ciągu tego tygodnia i albo zajęte albo nikt nie odbiera , kompletny ignor co do e-mail z działem obsługi czekam 4 dzień na odpowiedź a można zapytać co jest powodem mojej złości ?
Mili państwo moje zamówienie wysłali najwyrażniej na końcu bo dopiero dzisiaj mimo że zamówiłem gre w sierpniu ( i potwierdziłem ) i dodatkowo zafundowali mi 2 h na poczcie w kolejce pomimo tego że za wirtualną kase wybrałem przesyłkę kurierem .
Brak mi słów chyba oleje ich i kupie w empiku jutro gre zamiast czekać do "planowanej daty dostawy " w dniu 4-5 grudnia. <przerwynik>

I oto mam bonus za to że czekam na premierę a nie kupuje piratów dostałem wycieczke na poczte. Jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 18:44, stanlee napisał:


Wenecja?Pewno oparta o silną flote i posiadająca jakąś unikalną (wybitnie) jednostke? Jeżeli
tak to nie dla mnie ja preferuje walki w polu i mały udział floty.

Przede wszystkim bardzo ciekawa sytuacja geopolityczna :) Rzym pod bokiem, ziemie podzielone i przemieszane z potencjalnymi wrogami, szybkie uderzenia w różnych punktach dzięki flocie, no i bardzo ciekawe jednostki piesze z fortecy. Ogólnie armia piesza, z naciskiem na walkę zasięgową. Regularnie jest się celem ataków koalicji różnorakich wrogów, bo bogactwo kusi sąsiadów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw zagram Anglią! a jak odblokuje Polske to odrazu nią gram! TOOO WAAAARRR!!!!!!!!!

No i Wenecja, rzeczywiście, dobre floty (przynajmniej teorytycznie) MUSI mieć. co jak co ale Wenecja to w końcu "miasto na wodzie"... a wie ktoś moze czy bitwy morskie będzie można rozgrywać samemu czy znó będzie trzeba ja rozegrać auotmatycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:07, Lucas the Great napisał:

>
> Wenecja?Pewno oparta o silną flote i posiadająca jakąś unikalną (wybitnie) jednostke?
Jeżeli
> tak to nie dla mnie ja preferuje walki w polu i mały udział floty.
Przede wszystkim bardzo ciekawa sytuacja geopolityczna :) Rzym pod bokiem, ziemie podzielone
i przemieszane z potencjalnymi wrogami, szybkie uderzenia w różnych punktach dzięki flocie,
no i bardzo ciekawe jednostki piesze z fortecy. Ogólnie armia piesza, z naciskiem na walkę
zasięgową. Regularnie jest się celem ataków koalicji różnorakich wrogów, bo bogactwo kusi sąsiadów
:)


Uderzanie w różnych miejsczch. Znienacka i szybko. Jak wikingowie to może być ciekawe wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też w zwykłej edycji nie znalazłem drukowanego drzewka rozwoju technologicznego w formie plakatu a przecież powinno być czyżby następna wpadka CDP ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:26, kurczak-AFC napisał:

No i Wenecja, rzeczywiście, dobre floty (przynajmniej teorytycznie) MUSI mieć. co jak co ale
Wenecja to w końcu "miasto na wodzie"... a wie ktoś moze czy bitwy morskie będzie można rozgrywać
samemu czy znó będzie trzeba ja rozegrać auotmatycznie?


Niestety będą one automatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:26, kurczak-AFC napisał:

Ja najpierw zagram Anglią! a jak odblokuje Polske to odrazu nią gram! TOOO WAAAARRR!!!!!!!!!

No i Wenecja, rzeczywiście, dobre floty (przynajmniej teorytycznie) MUSI mieć. co jak co ale
Wenecja to w końcu "miasto na wodzie"... a wie ktoś moze czy bitwy morskie będzie można rozgrywać
samemu czy znó będzie trzeba ja rozegrać auotmatycznie?


Walki na morzu będą jaka poprzednio rozgrywane automatycznie. Przynajmnie tyle ja wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować