Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2006 o 19:30, Klp napisał:

Ja też w zwykłej edycji nie znalazłem drukowanego drzewka rozwoju technologicznego w formie
plakatu a przecież powinno być czyżby następna wpadka CDP ???


Migem już się wypowiadał w tej kwestii:

Witam,
Niestety jest problem w wynku nieporozumienia w wersji "zwykłej" Medievala II nie zostałp dołożone drzewko rozwoju, płyta z soundtrackiem jest i jesli ktos jej nie miał to może to być tylko i wyłącznie jednostkowy błąd.
Co do drzewka rozwoju to już niestety nasz błąd Totalny. Włąsnie uruachamiamy mechanizm, który po zarejestrowaniu gry pozwoli wam na pobranie drzewka w pliku pdf z gram.pl, jak juz bedzi dzialal zaraz podam informacje. Wiem ze pewnie PDF nie zrekompensuje tej straty ale mam nadzieje ze chcoiaz troszke zmaze nasza wine.

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11277&pid=443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłali wam już EK??
mi tak ale w statusie przesyłki na stronie masterlinka jeszcze tego numeru nie ma, nie wprowadzili chyba albo jescze nie odebrali zlecenia, wy też tak macie?
Chce dostać gre jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauwazyłem że Anglicy posiadaja wiele jednostek łuczniczych, Niemcy dobra piehote( z mieczami obusiecznymi), a Francuzi mają Templariuszy i bardzo zrównowazone proporcje pomiędzy piechota a jazda.
Więc ciężko będzie sie zdecydować czym zagrać na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:41, Ratefi napisał:

Wysłali wam już EK??
mi tak ale w statusie przesyłki na stronie masterlinka jeszcze tego numeru nie ma, nie wprowadzili
chyba albo jescze nie odebrali zlecenia, wy też tak macie?
Chce dostać gre jutro


No mi się zmienił właśnie status zamówienia: "wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta".

Problem to będą mieć jak się jutro do nich dodzwonię. Nie mogli wcześniej o tym poinformować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedziec (a tak najbardziej niech odpowie mi ktoś z cd project) bo niektórzy na forum powiedieli mi że gra medieval 2 pójdzie mi na mojej karcie graficznej ATI Radeon 9100 128 mb i zapewne mają racje. Ale chciałbym się upewnic czy, aby na pewno moja karta pójdzie na danej grze. Prosze o odpowiedc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:34, Ryan Kam napisał:

Ciekawe czy mozna będzie dawać imiona papieżąm jak jest z naszego kraju .... Np Andrzej :D

Papież ma dwa imiona - to własne, wygenerowane przez kompa, gdy tworzysz księżula, które zachowuje jako kardynał, ma też drugie, papieskie, zgodne z tradycjami watykańskimi, które dostaje siadając na Tronie Piotrowym. Nie masz więc wpływu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:33, isildur-ps napisał:

> Ja też w zwykłej edycji nie znalazłem drukowanego drzewka rozwoju technologicznego w formie

> plakatu a przecież powinno być czyżby następna wpadka CDP ???

Migem już się wypowiadał w tej kwestii:

Witam,
Niestety jest problem w wynku nieporozumienia w wersji "zwykłej" Medievala II nie zostałp dołożone
drzewko rozwoju, płyta z soundtrackiem jest i jesli ktos jej nie miał to może to być tylko
i wyłącznie jednostkowy błąd.
Co do drzewka rozwoju to już niestety nasz błąd Totalny. Włąsnie uruachamiamy mechanizm, który
po zarejestrowaniu gry pozwoli wam na pobranie drzewka w pliku pdf z gram.pl, jak juz bedzi
dzialal zaraz podam informacje. Wiem ze pewnie PDF nie zrekompensuje tej straty ale mam nadzieje
ze chcoiaz troszke zmaze nasza wine.

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11277&pid=443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:34, Ryan Kam napisał:

Ciekawe czy mozna będzie dawać imiona papieżąm jak jest z naszego kraju .... Np Andrzej :D



Kamil ja bym papieza nazwał Andrzej 666 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy na kompie mojego kumpla zadziała Medieval 2?? Bo chciałbym mu zakupić EK na Mikołaja, ale nie wiem czy zadziała... Oto config:
- Intel Celeron 2GHz
- MSI GeForce NX6600GT 128MB
- 512MB RAM
Czy zadziała? Bo nie wiem czy brać, czy sobie odpuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:54, Ryan Kam napisał:

Aj szkoda ale dzięki za fatyge Luckas :D

Nie ma problemu, postaram Wam się w miarę moich skromnych możliwości czasowych nieco powyjaśniać (tak jak to robiłem w przypadku Gothica 3), bo zdążyłem parę ładnych godzin pograć na wczesnej wersji. Czekam teraz na finalną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to ma tylko jescze małe pytanie :D

Czy da sie podbic obydwie ameryki ?? Poludniowa i Półnacna ?? BO tych prowioncji amerykańskich jest bardzo mało... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:57, Vytrix napisał:

Mam pytanko, czy na kompie mojego kumpla zadziała Medieval 2?? Bo chciałbym mu zakupić EK na
Mikołaja, ale nie wiem czy zadziała... Oto config:
- Intel Celeron 2GHz
- MSI GeForce NX6600GT 128MB
- 512MB RAM
Czy zadziała? Bo nie wiem czy brać, czy sobie odpuścić...



zadziała. Chłopie Ty to jesteś dobry kumpel... zeby kupować kumplowi EK M2TW na Mikolaja... no, no, no... szkoda, ze ja takiego kumpla ja Ty nie mam :(. Trudno, moze w przyszlosci... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:01, Ryan Kam napisał:

Tak to ma tylko jescze małe pytanie :D

Czy da sie podbic obydwie ameryki ?? Poludniowa i Półnacna ?? BO tych prowioncji amerykańskich
jest bardzo mało... :D

To raczej wciąż mały dodatek, walka z ciekawym przeciwnikiem, a nie poszerzenie świata o Ameryki. Szczerze mówiąc jeszcze tam się nie wybrałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:03, ryszbójka napisał:

Można podbić tylko kilka prowincji w Ameryce Północnej. Może w dodatku ta część mapy będzie
bardziej bujna.



co rozumiesz, przez slowo "bujna"?

Kamil odpisz na gg :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... czy ktoś jeszcze ma taki napis w zamówieniu Medievala II: Total War Edycji Kolekcjonerskiej PRZEWIDYWANA DATA DOSTAWY: 1-4 grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc ja paczkę już dostałem, a w zamówieniu jest napisane, że dojdzie 1-4 Grudnia xD
Też nie mam drzewka technologicznego i mam nadzieję, że jako rekompensatę, dostaniemy również mapę świata ;).
Na plus muszę zapisać CDP to, że po pobieżnym przejrzeniu instrukcji, nie wychwyciłem żadnych błędów. No minusem niewątpliwym jest tu zamieszanie z paczkami i drzewkiem, wręcz nie do pomyślenia dla mnie jest, żeby nie zamieszczono części pakietu do pudełka... Duuża wpadka, ale mi tam na tym wcale nie zależało, więc zły nie jestem. :]

Może jeszcze dzisiaj sobie odpalę grę, ale najpierw muszę zrobić wypracowanie na WoS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:28, Lex napisał:

Ehh... czy ktoś jeszcze ma taki napis w zamówieniu Medievala II: Total War Edycji Kolekcjonerskiej
PRZEWIDYWANA DATA DOSTAWY: 1-4 grudnia?


Ja jeszcze tak mam. Cóż przynajmniej mam w "zamówieniach wysłanych". To już coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować