Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2006 o 23:12, stanlee napisał:

Faktyczni na forum totalwar niżle cisną medku mam nadzieje że tak żle nie bedzie jak mówią.
Pewno przesadzaja buraki.


Twój poziom kultury i wypowiedzi ma wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 23:12, stanlee napisał:

Faktyczni na forum totalwar niżle cisną medku mam nadzieje że tak żle nie bedzie jak mówią.
Pewno przesadzaja buraki.


Jak mówił Occulto i trzeba dodać jedno: czy Ty umiesz zrobić ź? Bo jak widzę wszędzie robisz ż i ucinasz literki Faktyczni, niżle, żle. A najlepsze jest to, że raz robisz polskie znaki, a raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 23:15, Occulto napisał:

> Faktyczni na forum totalwar niżle cisną medku mam nadzieje że tak żle nie bedzie jak mówią.

> Pewno przesadzaja buraki.

Twój poziom kultury i wypowiedzi ma wiele do życzenia.


Sorry że tak to jest napisane ale sie zdenerwowałem i nie uważałem jak pisze, znaki,styl itp. ale widze że sie przyczepiłes czyżbyś sie tam wypowiadał? Jeżeli tak nie bierz tego do siebie, ponieważ troche źle to ujołem. Burakami są Ci co pograli w gre pięci minut jeden błąd im wyskoczył, a oni odrazu że gra jest do czterech liter. Osobiście nie lubie takich ludzi. Niech pobędą z ta grą chodź do jutra a później sie wypowiadają. I na tym zakończe.
Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 23:22, stanlee napisał:

> > Faktyczni na forum totalwar niżle cisną medku mam nadzieje że tak żle nie bedzie
jak mówią.
>
> > Pewno przesadzaja buraki.
>
> Twój poziom kultury i wypowiedzi ma wiele do życzenia.

Sorry że tak to jest napisane ale sie zdenerwowałem i nie uważałem jak pisze, znaki,styl itp.
ale widze że sie przyczepiłes czyżbyś sie tam wypowiadał? Jeżeli tak nie bierz tego do siebie,
ponieważ troche źle to ujołem. Burakami są Ci co pograli w gre pięci minut jeden błąd im wyskoczył,
a oni odrazu że gra jest do czterech liter. Osobiście nie lubie takich ludzi. Niech pobędą
z ta grą chodź do jutra a później sie wypowiadają. I na tym zakończe.
Dziękuję


A i zapomniałem dodać faktycznie często mi się to zdarza że zapomne zrobić ź bądź ż itp. ale to wynika z pośpichu. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazało w wydaniu podstawowym brak jest drzewka technologii,co jest niezgodne z oferowanym do sprzedaży towarem,który zgodziłem się zakupić.Proszę o odpowiedź osobę kompetentną czy w takim przypadku-niezgodności towaru zamawianego z otrzymanym mogę odstąpić od kupna i nie przyjąć przesyłki od kuriera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 00:13, piero92 napisał:

Jakie wymagania sprzętowe ma ta gra??


poszukaj se na karcie zakupu.


mam nadzieje, że dzisiaj mi przyjdzie moje KE bo jak nie to sie wkurzę!!! bynajmniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 00:08, sigil napisał:

Jak się okazało w wydaniu podstawowym brak jest drzewka technologii,co jest niezgodne z oferowanym
do sprzedaży towarem,który zgodziłem się zakupić.Proszę o odpowiedź osobę kompetentną czy w
takim przypadku-niezgodności towaru zamawianego z otrzymanym mogę odstąpić od kupna i nie przyjąć
przesyłki od kuriera?


tak masz takie prawo jest nawet odpowiednia ustawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę wrażeń z gry

Rozgrywkę rozpoczołem Polską (nie piszcie że się nieda wystarczy w pewnym pliku zmienić kilka rzeczy i mamy wszystkie nacje do wyboru) i...
gra się nawet przyjemnie - bitwy wyglądają bajecznie a i gra działa znacznie szybciej niż w demie widać że usprawnili śilnik i to znacząco - wszystko wygląda płynniej niż w romie
ogólnie po kilku godzinach z gra mam pozytywne odczucia i jedynie kilka rzeczy jest na minus jak dla mnie
-przedewszystkim na mapie kampani jak zwykle komputer zachowuję się dziwnie -
masz sojusz z państwem x i jest super potem nagle atakuje cię jakimś śmiesznym oddziałem i potem nic nie robi i orozejmie można zapomnieć - czyli stare błędy
mapa kampani jest dość duża tylko bardzo pusta - mało atrakcyjna wizualnie (rzecz gustu ale mogli by dać jakieś wioski itd.)
co do walki to za mało bitew rozegrałem aby coś sesowenego napisać ogólnie nieźle to wygląd
szczególnie polscy strzelcy mi się podobają - przy strzale mają tarcze na plecech - później w zwarciu je ściągaja - fajny efekt. - napewno walka jest mniej zabugowana niż w romie
i na koniec - walczyłem z niemcami i węgrowie zebrali armie i ruszyli na kraków - zebrałem wojo i stanąłem na moście , a goście zawrócili i sojusz uratowany :) ciekawe czy to ai się zląkła czy też to był przypadek ale miel mnie zaskoczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko związane nie z grą, lecz z przesyłką :)
Otóz, gdy zamówiłem grę wczoraj, to przyjdzie dzisiaj jeszcze, czy bardziej w sobotę (też chyba dzień roboczy :) ), czy jednak w poniedziałek?? Bo nie wiem, kiedy mam oczekiwać kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 09:32, Vytrix napisał:

A ja mam pytanko związane nie z grą, lecz z przesyłką :)
Otóz, gdy zamówiłem grę wczoraj, to przyjdzie dzisiaj jeszcze, czy bardziej w sobotę (też chyba
dzień roboczy :) ), czy jednak w poniedziałek?? Bo nie wiem, kiedy mam oczekiwać kuriera.


Nie wiem kiedy przyjdzie, ale sobota nie liczy się do dni roboczych. Ja bym bardziej obstawiał poniedziałek widząc co się tu dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 09:32, Vytrix napisał:

A ja mam pytanko związane nie z grą, lecz z przesyłką :)
Otóz, gdy zamówiłem grę wczoraj, to przyjdzie dzisiaj jeszcze, czy bardziej w sobotę (też chyba
dzień roboczy :) ), czy jednak w poniedziałek?? Bo nie wiem, kiedy mam oczekiwać kuriera.


Nie ma tak dobrze:PTeż zamówiłem przesyłke wczoraj ale z tego co słysze,poczekam se do mikołaja zapewne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie do CD Projekt. Powiedzieli mi, że wszystkie edycje kolekcjonerskie wczoraj wyszły od nich. Oczywiście chodzi tu o zaległe zamówienia, a nie te robione na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 00:08, sigil napisał:

Jak się okazało w wydaniu podstawowym brak jest drzewka technologii,co jest niezgodne z oferowanym
do sprzedaży towarem,który zgodziłem się zakupić.Proszę o odpowiedź osobę kompetentną czy w
takim przypadku-niezgodności towaru zamawianego z otrzymanym mogę odstąpić od kupna i nie przyjąć
przesyłki od kuriera?


Oczywiscie mozesz tak postapic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 09:03, outcast211983 napisał:

Witam!
przepraszam ,że drugi raz zadaje to samo pytanie ale Medievala zarejestrowałem nie wiecie kiedy
mozna bedzie sciagnac to drzewko rozwoju w pdf????????????


Dzisiaj juz zacznie dzialac mechanizm na www , jak bedzie ready zaraz dam na ten tenmat informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 09:03, outcast211983 napisał:

Witam!
przepraszam ,że drugi raz zadaje to samo pytanie ale Medievala zarejestrowałem nie wiecie kiedy
mozna bedzie sciagnac to drzewko rozwoju w pdf????????????


Pracujemy nad mechanizmem tego działania - powinien być dziś do końca dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować