Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2006 o 14:22, Woko11 napisał:

Wiesz, płacę to wymagam.


ja jutro chce jechac do mediamarkt po ta gre i najbardziej zalezy mi na tej grze a nie na drzewku rozwoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 14:24, janusz82 napisał:

> Wiesz, płacę to wymagam.

ja jutro chce jechac do mediamarkt po ta gre i najbardziej zalezy mi na tej grze a nie na drzewku
rozwoju :P


też początkowo lałem na to ale jak wczoraj pograłem kilka godzin to powiem szczerze że by się jednak przydało bo ciężko się połapać w zależnościach - teraz są dwa rodzaje miast -nastawionych na kasę i wojo i bez przystepnego info o rozwoju ciężko cokolwiek zaplanować :) a nagła zmian z jednego typu miasta na inne niszcze budynki któr nie pasują dla danego typu miasta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 14:31, scott napisał:

też początkowo lałem na to ale jak wczoraj pograłem kilka godzin to powiem szczerze że by się
jednak przydało bo ciężko się połapać w zależnościach - teraz są dwa rodzaje miast -nastawionych
na kasę i wojo i bez przystepnego info o rozwoju ciężko cokolwiek zaplanować :) a nagła zmian
z jednego typu miasta na inne niszcze budynki któr nie pasują dla danego typu miasta ....

Niezależnie od tego, czy te drzewka na papierze CDP dodało czy nie, a skoro nie, to kto je przepił i z kim... to jedna sprawa: Zawartość takiego drzewka jest przecież w grze... nawet lepsza, bo podświetleniem informuje gracza, co w danym mieście posiada i co może w związku z tym posiadać. W każdym mieście, bez kombinowania z płachtą papieru czy pdf-em. Tak więc całe owe drzewko to jednak tylko gadżet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać albo podać linka do artykułu, jak to zrobić, bo nie chce mi się rozgrywać tej kampanii, chciałbym od razu grać polską. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:22, =PtaQ napisał:

Mógłbyś napisać albo podać linka do artykułu, jak to zrobić, bo nie chce mi się rozgrywać tej
kampanii, chciałbym od razu grać polską. :)


metodą znaną od czasów pierwszego Medka :)
plik descr.strat w folderze world/data/maps/campagin/imperial_campagin
...nacje określone jako playable(5 nacji początkowych) i unlockable. Zaznaczasz wszystkie unlockable i wklejasz do playable pomiędzy "playable"a "end"

ps.radzę zrobić kopię zapasową ...i wcześniej w opcjach odznaczyć "tylko do odczytu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:38, goldeneagle napisał:

mam pytanie. co bardziej radzilibyśie mi na gwiazdke: medievala2 czy warhammer MoC? to podobne
gry, z tym że realia inne. Która waszym zdaniem jest lepsza?


Medieval 2. MoC to zwykla mlocka, tyle ze w swiecie Warhammera - ma sie nijak do doskonalych Sothr i Dark Omen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:34, Ratefi napisał:

Dostał ktoś EK już?????
bo ja nie..chce dostac dzis


u mnie był kurier i zadzwonił do mnie, bo w tym czasie nie bylo mniew domu tylko w szkole siedziałem. poweidział, że przyjedzie jutro z rana, ale jutro jest sobota więc nie wiem... jeżdżą kurierzy w sobote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Melduje że o godzinie 9 czasu północno-Wrocławskiego Medieval EK został dostarczony. Pozostaje mi powiedziec tylko jedno przed instalacją: TO WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 16:23, Ratefi napisał:

Naprawdę jeżdzą w soboty??
Dzwoniłem ale nie moge sie dodzwonić
Jeszcze nie dostałem,wie ktoś do której rozwożą??



tak jeżdżą :). równierz mnie zaskoczyła ta informacja.
skąd jesteś? gdzieś z okolic Katowic? jeśli tak to do 13 powinieneś mieć paczkę u siebie :). tak mi powiedzieli. To jest tak, ze jeśli Cie dzisiaj nie zastał kurier w domu, to jutro przywiezie Ci paczke jako jedną z pierwszych czyli tak jak mówiłem do południa albo troszkę później powinna byc u Ciebie. Pozdro :)


TOOOOO WAAAAARR!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno dostalem paczke z EK Medieval II. Szybko zainstalowalem, wlaczam gre, daje na szybką bitwe i po chwili gra mi sie zacina. Wie ktos jak to naprawic??

Moj komputer
-Sempron 2800+
-GeForce 5500
-512 MB ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Was najbardziej denerwuje w Medku II, bo mnie:
1. Beznadziejna wytrzymałość murów na katapulty i działa.
2. Momentami idiotyczne AI w bitwach jak i na mapie kampanii.
3. Inkwizycja, która mimo, że byłem największym ulubieńcem papieża to spalili mi na stosie namiestnika, księcia, a potem samego króla. Dla mnie przegięcie totalne i to na najniższym stopniu trudności. Co jak co ale wątpie czy jakikolwiek inkwizytor odważyłby się podnieść rękę na samego króla z ogromną reputacją.
4. Dyplomacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować