Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2006 o 21:02, Quatre napisał:

> Podobno miło nie być ;/ , i jest na płycie z gra :/

Jak to? Nie ma tego w zestawie? A co ja czytam na stronie sklepu Gram.pl? Stoi jak byk, że
ma być plakacik z technologiami. Coś tu śmierdzi :) CDP znów się nie popisało :/



Tu wąlsnie na tym temacie lucas cos pisął .... o tym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:04, Ryan Kam napisał:

Tu wąlsnie na tym temacie lucas cos pisął .... o tym :/


Ale wydaje mi się, że powinni jakoś to w widocznym miejscu umieścić, a nie robią ludzi w bambuko :/

Ktoś kupił może zwykłą edycję i też ma ten problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:17, GuzikTheGreat napisał:

ale zobacz masz tu wizualizacje ::
http://www.gram.pl/news.asp?id=3070
i na niej drzewko bylo tylko na jednym obrazku...


eyyy! ale tam nie ma wypisanych wszystkich dodatków do EK! nie ma figurki, albumu, mapy, drzewka... mam nadzieje, że to tylko (kolejne...) przeoczenie ze strony CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:21, kurczak-AFC napisał:

> ale zobacz masz tu wizualizacje ::
> http://www.gram.pl/news.asp?id=3070
> i na niej drzewko bylo tylko na jednym obrazku...
>

eyyy! ale tam nie ma wypisanych wszystkich dodatków do EK! nie ma figurki, albumu, mapy, drzewka...
mam nadzieje, że to tylko (kolejne...) przeoczenie ze strony CDP...



Widziałem chyba pomylili sie i powinni napisać że te same rzeczy są w obu wydaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w UŻYWKACH wystawiłem swojego Medivala II edycje zwykłą za 700 zł. Może ktoś kupi? Niezwykła okazja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh pierniczony Masterlink:/ Nie odbierają telefonów, paczka nie doszła chociaż kurier otrzymał. Jak jutro nie dojdzie moja EK to nie odbieram chyba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:54, dudi1212 napisał:

Ehhh pierniczony Masterlink:/ Nie odbierają telefonów, paczka nie doszła chociaż kurier otrzymał.
Jak jutro nie dojdzie moja EK to nie odbieram chyba :/



Ja tak samo paczka jest gotowa tylko odebrać zostało problem w tym że kurier nie dostarczył mi dziś
Dzwoniłem i zostało umówione że dojdzie jutro i też usłyszałem że ''''paczka jutro dojdzie'''' mam taką nadzieje że nic znowu nie zawalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co... w mało ważnych paczkach mnie nie zawiedli. Dostawa na drugi dzień. A teraz taka wtopa. Masterlink sobie grabi u mnie i to bardzo... A w co jeszcze grasz Ratefi? Może pogadasz na gg? 6360722:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś z tych osób co już odebrali edycję kolekcjonerską wrzucić tu jej zdjęcie. Wiem, że jest wizualizacja zrobiona przez CD Projekt, ale na niej jest wszystko taki małe i nie widać szczegółów, np w ogóle nie można dojrzeć co to za figurka. Takie zdjęcia zapewne umilą ten czas oczekiwania na własną wersję edycji kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotyczące zagrania Polakami. Najpierw wybrałem Niemców, z wszystkich zamków scignąłem wojska, załatwiłem wszystkich polaków, pojawiła się wiadomość o zniszczeniu frakcji, zapisałem gre, wyszedłem do menu głównego, dałem żeby rozpocząć nową kampanie, widze te herby frakcji, ale nie ma tam polskiego. Czy robie coś źle, czy może trzeba przejść całą kampanie? Jeśli trzeba całą kampanie przechodzić to ja bym prosił aby ktoś mi powiedział co trzeba i gdzie zmienić w tych plikach aby Polacy byli dostępni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masterlink jest dobry....
Jestem w domu a oni udowadniaja mi ze mnie nie ma.....
Czyli tak naprawdę mnie nie ma... skoro nie odebrałem przesyłki....:)
a dlaczego...?
A dlatego..:)
awizo 01/12/2006 18:00:00 Nieudana próba doręczenia KTW
coz najwyrazniej ta osoba ktora siedziala o tej 18:00 w mieszkaniu to nie bylem ja tylko ktos inny... a moze to nie był moj dom..? a moze to jest jakis rownoległy świat..?
:)
Nie ma to jak egzystować na innej płaszczyźnie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polacy będą dopiero dostępni gdy przejdziesz całą grę jedną z dostępnych na początku frakcji, są zapewne na internecie już pliki które umożliwiają odblokowanie pozostałych frakcji zaraz na początku, samo rozbicie frakcji nic ci nie da, skończyć musisz całą kampanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By odblokowac wszystkie frakcje wystarczy w pliku medieval2.preferences.cfg na samym koncu dodac
[misc]
unlock_campaign = true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie jezdzi w sobote... wlasnie dzwonilem i zlozylem reklamacje :::

Wczoraj zostala wydana paczka kurierowi co moglem zobaczyc na Panstwa stronie internetowej bylo to dla mnie sygnalem ze mam na nia czekac i czekalem. Wieczorem o godzinie 18:11 paczka weszla do sortowni pomimo tego, ze nikt nie probowal mi jej dostarczyc. Sposob traktowania przez Panstwa klientow jest ZENUJACY jezeli bierzecie paczki do samochodu to jest to dla mnie znak, ze u mnie bedziecie a moim zadaniem jest czekac....Kurier natomiast jak za czasow Misia Barei o 18 i do domku - niewazne ze klienci czekaja, niewazne ze zobowiazal sie do jej dostarczenia i niewazne ze biorac paczke do samochodu a Wy informujac o tym na stronie internetowej daliscie klientom solidne podstawy do tego aby sadzic ze kurier paczke dostarczy. A dzis z kolei kurier nie pracuje jak mnie poinformowano - ZENADA, system pracy jaki obral sobie ten Pan jest zwyczajnie smieszny.
Podsumowujac::: jezeli paczka nie zostanie dostarczona dzis - 2 grudnia 2006 to jej nie odbiore i mozecie z nia wracac do Nadawcy- wasza domena miala byc szybkosc a jest opieszalosc i zenada a tak wspolpracowac nie bedziemy !!

I koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką samą sytuację, można by się zastanowić czy kurier czasami nie zabrał przesyłek do domu razem z tym swoim wielkim samochodem, potem walnął sobie drzemkę długą....
A wieczorem pojechał sobie do magazynu i wszystko oddał...
cóż takie życie nic dodać nic ująć a mi naprawdę nie chce się kruszyć o to kopii....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować