Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Agh, zirytowałem się strasznie dzisiaj. Zrobiłem drugie podejście do podboju świata Sycylią, oczywiście na poziomie trudnym. Wszystko było pięknie, Półwysep Apeniński zostawiłem, by się państwom włoskim nie narażać i samemu zająłem się podbojem wysp oraz północnej Afryki. Byłem już w trakcie eksterminacji Maurów (nota bene pierwszy raz udało mi się wyprosić krucjatę u papieża - oczywiście skierowaną w Cordobę ;P) gdy tu nagle w ciągu jednej tury wojnę wypowiedziały mi Wenecja, Niemcy i Mediolan (który oczywiście był już najpotężniejszą frakcją w grze, dokonał między innymi wasalnego przyłączenia Francji), no i z mojej wielkiej Sycylii zostały strzępy :(
A najwspanialszą istniejącą grą strategiczną wciąż pozostaje czwarta część Civilization - polecam wszystkim, jak dla mnie jedna z najlepszych gier wszechczasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 13:05, Matix Dante napisał:

Jak ktoś się nie zgadza to na ubita ziemię go wyzywam :D

To dawaj cwaniaczku rozniosę cię jedną jednostką piechoty noobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 14:47, PredAtor360 napisał:

To dawaj cwaniaczku rozniosę cię jedną jednostką piechoty noobie :)


Taaa uwaga bo :P Ciekawe co zrobisz jak cię zaatakuje konnica templariuszy + pancerna straż :] (konnica oczywiście z flanki ew. od tyłu :P ) Swoją droga Sam żeś n00b :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko mały pikuś ! Zagraj Polską i zmierz się w otwartej walce z Mongołami bez pomocy zabójców i przekupywania generałów( tym bardziej, że wyszkolenie dobrego zabójcy jest stosunkowo łatwe - z pathem już nie tak łatwo). Gdy myślisz, że pokonałeś Mongołów staczając około 30 dużych bitew nie martw się zabawa się na nowo zacznie - Tatarzy! około 10 armi z generałami 8-9 gwiazdkowymi. A propo czy może ktoś mi powie czy Mongołowie walczą z Tatarami bo ja jeszcze do tego nie doszedłem? Na razie mój szpieg to wszystko odkrył gdzieś daleko na wschóg od gór Kaukaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrobiłeś to odpowiednio wcześniej, kiedy byli bardzo daleko od twoich granic. U mnie dosłownie zaczeli niczczyć moje imperium, najpierw Smoleńsk potem Moskwa, Riazań, Ryga, Wilno. W otwartej walce nie masz szans nawet w tedy kiedy grasz pezeciwko zwykłemu mongolskiemu kapitanowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 17:02, Matix Dante napisał:

> To dawaj cwaniaczku rozniosę cię jedną jednostką piechoty noobie :)

Taaa uwaga bo :P Ciekawe co zrobisz jak cię zaatakuje konnica templariuszy + pancerna straż
:] (konnica oczywiście z flanki ew. od tyłu :P ) Swoją droga Sam żeś n00b :PP

To pokonaj frnacuskich Rycerzy Kawalerów + włóczników a do tego ze dwie jednostki piechurów... Dobra spoko... Nie chce mi się z tobą gadac... Najpierw przejdź na trudnym kampanię :p albo chociaż wygraj jakąś bitewkę na trudnym... Nara! Noobie. Potrenuj trochę i dopiero coś odpisuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to smieszne ze w reklamach medievala 2 są przedstawione 3 arty z gry i tam pisze ;

,, Powyższe grafiki nie sa renderami , przedstawiaja faktyczny wyglad gry "

A jak sie przyjrzycie uważnie 2 artowi zobaczycie że drzewo ,, stoi " na wodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 14:14, Riverex napisał:

Dzięki. I jeszcze jedno:czy trzeba go włorzyć do konkretnego folderu??


Install Note: (version "a" small turn 1 fix and updated new mongol invasion only dismounted units).

- Step 1: Make sure you backup your similar original CA files (*in case you want to put them back).
- Step 2: Copy / paste all the files we provided in here >>> Example: D:\Games\MTW2\data\world\maps\campaign\imperial_campaign
Overwrite the old ones. Enjoy.

Czyli na polski:
Wytnij te pliki z archiwum i wklej do katalogu z grą: np D:\Games\MTW2\data\world\maps\campaign\imperial_campaign
Jeśli komputer spyta się czy zastąpić pliki, klikasz na Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej właśnie dostałem grę ale jeden certyfikat(ta naklejka zabezpieczająca) był odklejony a w pudełku nie ma tego plakatu z drzewkiem rozwoju czy ktos wie o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 19:14, Ryan Kam napisał:

Bo jej cd projekt nie dał ( zapomniał ... )
zarejestruj grę a dzrzewko dostaniesz poczta !:D

Pozdro

No zarejestrowałem przed chwila a oni sami wyśla czy muszę im coś napisać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 19:17, Pyton15 napisał:

> Bo jej cd projekt nie dał ( zapomniał ... )
> zarejestruj grę a dzrzewko dostaniesz poczta !:D
>
> Pozdro
No zarejestrowałem przed chwila a oni sami wyśla czy muszę im coś napisać????



Skąd mają wiedzieć że niemasz drzewka?Wyślij im meila i npisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 19:20, pro evo napisał:

> > Bo jej cd projekt nie dał ( zapomniał ... )
> > zarejestruj grę a dzrzewko dostaniesz poczta !:D
> >
> > Pozdro
> No zarejestrowałem przed chwila a oni sami wyśla czy muszę im coś napisać????


Skąd mają wiedzieć że niemasz drzewka?Wyślij im meila i npisz.

Dostałem maila i mam link skąd moge zamówic ten suplement a musze coś płacic za przesyłke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 19:31, pro evo napisał:

Tak,CDP niepokrywa kosztów ty płacisz.

Fajny żart już zamówiłem i jakoś mam za darmo SORRY ze taka z tego aferę robię :PP i dzięki za pomoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 19:34, Pyton15 napisał:

> Tak,CDP niepokrywa kosztów ty płacisz.
Fajny żart już zamówiłem i jakoś mam za darmo SORRY ze taka z tego aferę robię :PP i dzięki
za pomoc:D



To ja przepraszam,bo jak chcesz wymienić plyty to płacisz,ale nie w tym przypadku.Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować