Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Witam! Ja też chciałbym dostać drzewko pocztą NIEelektroniczną. Ale za Chiny nie mogę znaleźć linka.
Aha i jeszcze jedno co trzeba zrobić żeby grać przez neta.
Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 12:14, legenda27 napisał:

Witam! Ja też chciałbym dostać drzewko pocztą NIEelektroniczną. Ale za
Chiny nie mogę znaleźć linka.
Aha i jeszcze jedno co trzeba zrobić żeby grać przez neta.
Proszę o pomoc!


Tuś mi bratem!!JA mam to samo. A mój kolega dostał drzewko POCZTĄ!!DLA-CZE-GO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo! Właśnie doszedłem do wniosku, że jak Mevek staniał to czy można go by było kupić i mam kilka pytań dla tych co posiadają tę grę:
1.Jest ona łatwa czy trudna i czy ja sobie z nią poradzę??? (nie jestem najlepszym strategiem ;P)
2.Czy bitwy są naprawdę takie widowiskowe itp.????
3.Czy warto????
Pozdro dla wszystkich pomocnych! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 12:30, darth 16 napisał:

Elo! Właśnie doszedłem do wniosku, że jak Mevek staniał to czy można go by było kupić i mam
kilka pytań dla tych co posiadają tę grę:
1.Jest ona łatwa czy trudna i czy ja sobie z nią poradzę??? (nie jestem najlepszym strategiem
;P)
2.Czy bitwy są naprawdę takie widowiskowe itp.????
3.Czy warto????
Pozdro dla wszystkich pomocnych! ;P


ad 1 - gra jest i łatwa i trudnia - masz skalowane poziomy
ad2 - oj są widowiskowe jeszcze jak mosz mocnego kompa i ustawisz wielkość oddziałów na maxa to jest super
ad3 - jestem fanem gier z seri total war więc mogę być mało obiektywny - warto - nawet dlatego że można zagrać Polską !!! a to wielu grach się nie zdaża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 12:20, Mikex napisał:

> Witam! Ja też chciałbym dostać drzewko pocztą NIEelektroniczną. Ale
za
> Chiny nie mogę znaleźć linka.
> Aha i jeszcze jedno co trzeba zrobić żeby grać przez neta.
> Proszę o pomoc!

Tuś mi bratem!!JA mam to samo. A mój kolega dostał drzewko POCZTĄ!!DLA-CZE-GO??


http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=564 to link do pomocy - i jeżeli masz grę zarejestrowaną to po kliknięciu w link - W zakupionej przeze mnie grze nie znajduje się drzewko rozwoju będzie całe info
rany czy to tak trudno znaleźć !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 12:40, darth 16 napisał:

Dzięki!! Ale jeszcze jedno czy ja sobie poradze, bo wytrawnym strategiem nie jestem ;P


napewno - gra strasznie wciąga lubisz herosów ? jak tak to tymbardziej polubisz medievala a i tutoriale dużo pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 12:44, darth 16 napisał:

Herosów lubię i planuję kupić sobię EK ;P Więc Mevka zamawiam ;P


gry z tej seri (total war) to taki heroes - tury - tylko bitwy w czase rzeczywistym ale planowanie ruchy "bohaterami" turowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie grając Polską Mongołowie dosłownie pojawili się w moich granicach ( dzielnica Kijów ) około roku 1320, natomiast Tatarzy 1384. Powodzenia, jeśli z nimi wygrasz w otwartej walce jesteś naprawdę wielki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, warto naprawdę warto. Ja gram od początku tego cyklu gier czyli od Shoguna i nie byłem nigdy znudzony. Po prostu grając w tą grę będziesz się czuł tak jak prawdziwy władca, natomiast prowadzenie bitwy i jej wynik będzie zależał od twoich poczynań tak jak by to było w prawdziwym życiu. Wyobraż sobie że jesteś Królem Władziem Jagiełło i od twojego dowodzenia zależy życie kilku tysięcy najświetniejszych rycerzy z królestwa. Szkoda tylko, że nie można w grze nadawać własnych nazw oddziałów np. Chorągiew Ziemi Krakowskiej lub Pułki Smoleńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz zarejestrować grę na gram.pl. później oni Ci przyślą maila (mi przysłali) z odnośnikiem do suplementu (czyt. drzewka rozwoju technologicznego). zamawiasz drzewko i za kilka dni jest ono u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scott podał właściwe odpowiedzi:) Na prawdę z początku gra może się wydawać cienka(wygląda jak Civilisations), ale jak stoczy się pierwszą bitwę, to można się nieźle zabawić! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ma ktoś jeszcze takie problemy z S.I> wroga bo u mnie wrogie oddziały zatrzymały się przed moimi i wybiłem je łucznikami bo chodziły tam i z powrotem zamiast atakować lub uciekać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jeste rozczarowany trochę ta grą spodziewałem sie czegoiś wiećej :D

Dla mnie jest to dalej rome tylko ze z kilkoma naprawde fajnymi dodatkami :D

szczerze to grałem dla filmików :D

Dzięki Kurczak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 18:40, Pyton15 napisał:

Ej ma ktoś jeszcze takie problemy z S.I> wroga bo u mnie wrogie oddziały zatrzymały się
przed moimi i wybiłem je łucznikami bo chodziły tam i z powrotem zamiast atakować lub uciekać????

Zwiększ sobie poziom trudności Bitwy. Na prostym poziomie S.I to są tempaki ;p A i jeszcze zainstaluj Path najnowszy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 18:40, Pyton15 napisał:

Ej ma ktoś jeszcze takie problemy z S.I> wroga bo u mnie wrogie oddziały zatrzymały się
przed moimi i wybiłem je łucznikami bo chodziły tam i z powrotem zamiast atakować lub uciekać????


Wystarczy ściągnąć najnowszego patcha - likwiduje większość błedów - w tym także i ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą - czy komuś udało się już wygrać pod Grunwaldem? ;P Jak już gdzieś wspominałem, bitew kompletnie grać nie umiem no i niestety tutaj też mi nie wyszło. Szczerze mówiać, ja podczas gry zostawiam bitwy na poziomie średnim grając trudną kampanię - i tak właściwie wszystkie bitwy rostrzygam automatycznie, nie ten aspekt gry mnie interesuje. Aktualnie gram sobie Wenecją, skończyłem już etap wstępu i zabieram się poważnie za robotę - eksterminacja Sycylii, zmuszenie Niemiec i Węgier do wasalstwa (? nie wiem jak to odmienić), szybki podbój Mediolanu, a potem próba zniszczenia Bizancjum. Plany piękne, ale oczywiście i tak wszystko strzeli w łeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować